PDA

View Full Version : Останах без приятели, мразя го..



една
06-05-2007, 20:08
Мразя го и го обичам лудо.
Заебах всички , заради него. А дори не знам дали постъпих правилно. Предполагам не.
В момента единствения ми приятел ме търси в чата, а аз не мога да му отговоря. Защо ли не мога ? Защото дадох дума, от която не мога да се отметна..
Или всъщност мога, но това ще ми коства връзка градена година и отгоре.


Това любов ли е ??? :smt010

experiment_m
06-05-2007, 20:19
Седни и разговаряй с гаджето. Компромисите са си компромиси, но и с тях не бива да се прекалява.

mysi
06-05-2007, 20:22
Една,Мисля,че напълно те разбирам.... в момента дори нямам пълноценна връзка с този човек,и без приятели преоткривам себе си Забавно ми е на мен.... по-скоро интересно..

lovers
06-05-2007, 20:27
От твоя страна към него да любов е но от негова към твоя не смятам.Той налага своите интереси.Нужна е отстъпка от негова страна!Поговорете си добре!

mysi
06-05-2007, 20:37
От твоя страна към него да любов е но от негова към твоя не смятам.Той налага своите интереси.Нужна е отстъпка от негова страна!Поговорете си добре! Съгласна и с това!! Всъщност ако му позволиш да направи това с теб..мога да ти кажа ,че ще съжаляваш поради тези причини:
1-во ок оставш само с него,обаче дори след време любовта да зичезне..той някак си ще ти е нужен..зашото самио той ще е бил до теб...Това е недопустимо!!!
2-ро Щом личния ти..ТВОЯ лчен живот можеда управлява ...значи и всичко ще си наложи да налага върху теб ВСИЧКО....казвам ти всичко от личен опит..излиза се от тази дупка НО МНГО ТРУДНО :cry:

_[LiFe-StiLe]_F
06-06-2007, 07:03
питаш дали това е любов?! не! това е обсебване, връзване за гъза на някой, само защото той желае така!
не се отделяй от приятелите си! аз направих тази грешка преди време и ужасно съжалявах после, защото нали знаеш приказката че "гаджетата идват и си отиват, а приятелите остават завинаги" и макар моята връзка да беше повече от година тя приключи, и се благодаря на бога, че един човек не ме заеба дори когато аз направих това със него заради тогавашния ми приятел

love_girls
06-06-2007, 10:09
После защо ние мъжете мислим по рационално от вас жените , готови да заебете всеки в името на любовта (или поне повечето)!
То вярно че си е въпрос на това с какъв човек си се събрал, аз лично никога не бих го направил с половинката си, дори сега имам нещо като връзка и виждам как на нея и тежи че не си заебавам приятелите за да се видя с нея, а виждам тя как ги е заебала и се опитвам да й кажа че не искам да става така и че искам когато аз намирам време за приятелите си поне и тя да прави това за нейните, но все оставам с впечатлението, че тя вече не е останала с много приятели точно поради този факт :(

BAYO
06-06-2007, 11:13
.............. Компромисите са си компромиси, но и с тях не бива да се прекалява.

:wink:

Другата "Една"
06-06-2007, 19:51
Пак ли се депресираш бе скъпа, недей така... Приятелите са си приятели, не може така. Как ще даваш дума за такова нещо не знам... И аз почти загубих приятелствата си, но никога не съм обещавала каквото и да е, казах "Знам че не ти е приятно да общувам с него, но Имам нужда от този човек" и това беше. Ако ти тежи да правиш жертви- значи не си струва. Ако се откажеш доброволно от нещо, няма да ти тежи чак толкова... Нали бяха се оправили нещата бе момичеееееее, тц тц тц, съжалявам че не мога да те видя да си поговорим малко... Може би е време да си подредиш на ново приоритетите, колкото и да е трудно, не можеш цял живот да се отричаш от себе си, колкото и да обичаме някого, колкото и да не искаме да нараняваме, НИЕ самите сме най-важни в тоя живот, за да си щастлив трябва да живееш първо в хармония със себе си и тогава с другите иначе не се получава... Да, егоист съм, но животът ми ме направи такава доста отрано, глупаво и дразнещо е да ти го казват, но все пак: знам как се чувстваш... Няма да ти кажа "Ще ти мине", защото това зависи само от теб, просто трябва да решиш какво точно искаш /и пак от собствен опит знам колко трудно е това/

blue_magic
06-06-2007, 20:00
Може би е време да си подредиш на ново приоритетите, колкото и да е трудно, не можеш цял живот да се отричаш от себе си, колкото и да обичаме някого, колкото и да не искаме да нараняваме, НИЕ самите сме най-важни в тоя живот, за да си щастлив трябва да живееш първо в хармония със себе си и тогава с другите иначе не се получава...
Az sum na mnenieto, che chovek trqbva da jivee, zaradi samiq nego, a ne zaradi okolnite i taka kakto, toi iska, a ne kakto okolnite go zastavqt za jivee. Vse pak edin jivot imame, dai da go jiveem pulnocenno...

MoHuTo
06-06-2007, 23:02
Това момче, не заслужава всички твой жертви..той явно дори не те обича..така, че миличка недей заебава приятелите си заради гадже..гаджетата идват и си отиват, но приятелите остават :)

koalka
06-07-2007, 05:29
Ми най-вероятно го обичаш.Не знам, само ти можеш да кажеш.Но не е правилно, че си зарязала приятелите си заради него.Все пак и те имат място в живота ти.Опитай се да им върнеш приятелството, да започнеш пак да излизаш с тях.

misSsX
06-07-2007, 14:02
abe ti luda li si da zaebava6 priqtelite si zaradi nego da ne ti puka kolko vreme hodite 6tom go prai tva zna4i ne te obi4a 4ak tolkova i moito po biv6e gadje mi se kylne6e v lubov i hodihme po4ti godina ama kato ostanah bez priqteli zaradi nego i nqmah na koi da se podpra v truden moment mi be6e samo toi i taka mu bqh vyrzana v kyrpa zaedbi tva priqtelite sa cql jivot po skypo ne6to ot tva nqma razberete se s tva mom4e ako te ceni obi4a i tnt nqma da pravi tova... :smt018

hoseto_
06-07-2007, 19:36
отдавна не съм използвал един израз, но май му дойде времето. "Гледай ти сега женски акъл". Бе ти нормална ли си???????? Как ще си оставиш приятелите заради един чеп??????? Колкото и да го обичаш си има граници, които нетрябва да бъдат преминавани. имах подобна връзка продължила 2 седмици. Просто и казах "Е...и си маиката пача, аз приятелите няма да си оставя"

tweeetyreni
06-16-2007, 11:01
това дето става в някои случаи като си хванеш гадже и вече всичко друго не съществува не е правилно.оставяш сам в един момент ако той наистина те обича ще те разбира като си с приятели и като излизаш навън с тях.на света не е само той има и други хора.ако ти забранява и приятелите значи не знае какво е да имаш приятели.

MomoCA
06-16-2007, 11:02
Zaregi go i si badi s priqtelite. I drugi ima, toi ne zaslugava tolkovo mnogo vnimanie.

kobrichka
06-16-2007, 13:59
На 100% това според мен не е любов.Ако гаджето ти наистина те обичаше нямаше да те кара да оставяш приятелите си.За мен това е най-голямата глупост,която човек може да направи да зареже всичките си приятели заради едно момче.

06-16-2007, 14:11
според мен е по-добре да направи6 това което ти е на сърце .направи тва което според теб е правилно и не забравяи 4е е по добре да не се 4увства6 виновна за никоя своя остъпка независимо дали е изгодна спрямо др .!НАПРАВИ ПРАВИЛНОТО СПОРЕД ТЕБ