PDA

View Full Version : Може ли съветче :}



funny_hunny
06-05-2007, 20:59
Харесвам момче от моят клас, но той си има гадже.Въпреки това мисля ,че има симпатии към мен. :) :smt007
Как бихте постъпили на мое място?
Мерси предврително!!!! 8)

dinosaur
06-05-2007, 21:04
ми питай го бре... или поне по флиртувай... и ако се върже значи те харева.. ОБАААААААААААЧЕ... той си има фр... тогава НЕ СЕ МЕСИ!... това е много гадно... ако има чувста към теб той да си решава... просто не се меси..

Vikitooo
06-05-2007, 21:48
E chak napravo da go pita...az lichno ste se chustvam nelovko.. [-( Vij kak se darji s teb, kak ti govori, kak te gleda..ot tiq neshta mojesh da razberesh dali naistina ima neshto..Pak ako nqma si e normalno, vse pak si ima polovinkata...ti kade se butash?! :-D

_[LiFe-StiLe]_F
06-06-2007, 06:59
бих си замълчала ;) все пак има приятелка и няма да е с нея просто за да си запълва времето (не че и такива ги няма де). изчакай, виж как ще вървят нещата по между им, а когато се разделят действай

Sladko_Izkushenie
06-06-2007, 08:19
Флитрувай с него....но по малко...Защото все пак си има приятелка ...И ако наистина има симпатии към теб наистина той сам ще избере.

love_girls
06-06-2007, 10:03
_F]бих си замълчала ;) все пак има приятелка и няма да е с нея просто за да си запълва времето (не че и такива ги няма де). изчакай, виж как ще вървят нещата по между им, а когато се разделят действай

И като има приятелка да не е вързан?
Тя да опита да си го свали пък ако не върже поне ще знае, че не е в нея проблема ;)
В крайна сметка може щом я гледа така, може да му е умръзнало гаджето и да иска да го смени ;)
Всеки има право да опита!

naia
06-06-2007, 10:24
боже откажи се щом има приятелка

BAYO
06-06-2007, 11:10
Щом има симпатии към тебе, направи така, че да лудне по тебе. Скъсай го от флиртове, не го оставяй да диша, изпотявай го всеки път, щом те погледне ... да мисли за тебе, да се разтапя като шоколад, да преритва като магаре :lol:

funny_hunny
06-06-2007, 13:56
много ви благодаря, че ми отговорихте
с него преди бяхме доста добри приятели, но си нямам представа кво стана :-D
ако се сещате дайте някаква идея за флиртче :-)

sisssska
06-06-2007, 14:21
Iz4akai gi da skysat...6toto tva vse 6te stane..rano ili kysno.Ako napravi6 ne6to i te se razdelqt ..priqtelkata mu 6te lepne na tebe vinata...kakvoto i vsy6tnost 6te byde..Iz4akai i pogovorete! :p :P

sasha_90
06-06-2007, 14:27
На твое мяста не бих се занимавала с него!

Violenza
06-06-2007, 14:30
Скарай ги и действай.

koalka
06-06-2007, 15:25
Бих се отказала, защото не мисля, че искам да съм причината за развалянето на една връзка. :wink:

06-06-2007, 19:53
аз не искам да предизвиквам съдбата и да ги разделям
с приятелката му се разбираме чудесно и не искам да си имам неприятности с нея
целта ми е да разбера дали ако нямаше приятелка би станало нещо между нас
преди няколко години, всички казваха,че много ме харесвал , но тогава дори не му и обръщах внимание
незнам дали това ,че се прави на недостъпен някой път , не е за да ми го върне
и въпреки,че си има приятелка се закача с мен от сорта на думи или действия
много съм объркана и незнам каво да правя :shock: