PDA

View Full Version : A Tova Beshe Lubovta...



Osudena_dusha
06-05-2007, 22:55
[size=18]Problema e tam, che veche ne moga da traq bremeto v sarceto si..Imam chustvoto che ruhvam psihicheski...Jiva li sum, veche neznam..Razdelihme sled 6 mesechna vrazka..Toi doprinese mnogo za kraq, no az pak napalno go dovarshih..Neprekasnatite skandali ,revnostta mu, inata mu, sardeneto mu..Ne mislq che sum doprinesala za tezi samnenieq ot negova strana,no toi taka si go misleshe..Sled postoqnnite izvineniq i saotveno i proshki..az se reshih i kazah ,che sme do tuk..Est i az sum pravila greshki, i az ponqkoga ne sum bila prava..No eto slojih krai s nego, no NE uspqh da sloja krai na lubovta mi kam nego. Vinagi ste pomnq tozi den :smt011 Mnogo zle se pochustvahme i dvamata..toi dori edvam zdarjashe salzite si, osetih bolkata mu, zapochna da se izvinqva i che az sum znaela che si e takav i da ne mu se sardq..no az stranno zashto, bqh gorda ot postapkata si..Iskah da go zaboli, da go naranq kakto toi men..I taka svarshi vsichko, na razdqla mi kaza che vinagi ste me obicha i che vingi ste ima edin Glupak koito ste me chaka.. :smt010 :smt010 Pisa chak sled 1 mesec i dori v Mirc se zasqkohme dva pati,kato toi pak me potarsi..I do tam, az sled tova go vijdah 4e e tam, no ne go tarseh.. :smt011
Taka mi lipsva hora,che si nqmate napredstava kolko mnogo..Tak mi lipsva,nejniq pogled, kak nejno me e dokosvashe i mi govoreshe za nasheto badeshte..Imam nujda ot nego..obicham go mnogo dori i sled razdqlata. :smt010
Tvarde kasno li e da se obichame,sled poveche ot dva meseca razdqla?!Tvarde kasno li e za razkaqnie ot moq strana? Kasno li e da mu kaja OBICHAM TE?! Ili da prodaljvam taka, s bolkata i s opitite da go zabravq?Ste ima li smisal ako go potarsq, ste bademli sashtite kakto predi? :smt011 A ako si ima nqkoi do sebe si veche.. :smt010 Nqma li da izglejdam smeshna v ochitemu sled dumite koito mu kazah na razdqla..

06-06-2007, 03:18
Nikoga ne moje da byde kysno :) Kysno e vreme... vremeto ne syshtestvuva! ;) ne se otkazvai shtom go obichash... inache samo se naranqvash sama ;) uspeh!

love_girls
06-06-2007, 04:45
Това което мога да ти кажа е че никога няма да е същото.
Това което мога да те посъветвам е да не се обръщаш назад.
[-(

_[LiFe-StiLe]_F
06-06-2007, 06:46
изречения от сорта на "незнам дали съм жива" не знам си кво, не знам си що са пълни простотии. той надали е любовта на живота ти. не мога да разбера защо така пресилвате и драматизирате нещата?! вие в хората до вас ли сте влюбени или във самата дума "любов" :-s