PDA

View Full Version : vuzbuda



______
06-06-2007, 06:13
zdraveite izvinqvam se za latinicata, no neshto na tozi komp ne stava s kirilica.Chudq se dali kogato sedna ili legna vurhu gadjeto (sus drehi) i eventualno se celuvame na nego trqbva li da mu stane ?I ako ne mu tova znachi li ,4e ne go vuzbujdam ,pri polojenie, 4e toi vse o6te ne e pravil sex?Momi4eta kajete kak e pri va6iq priqtel ,a mom4etata mogat da spodelqt i li4en opit...

bebito0o
06-06-2007, 06:17
ami zavisi ako si s pola nqma kak da ne mu stane ma ako si s kojuh :mrgreen: nqma da go vazbudi6 mnogo mnogo :mrgreen:
toi moq kato se celuvame dori se vazbujda (to i az taka)...
... :wink:

love_girls
06-06-2007, 06:23
Не е задължително да му стане, нищо че не го е правил досега.
Не се притеснявай, като му дойде времето за секса и се съблечете и тогава не му стане , тогава ще имате повод да се притеснявате.

AngelOfMercy
06-06-2007, 06:24
Бате норамлно му е да му стане :)) И моя стаа кат легне върху мен така че 100% се възбудда да не говорим ако ме целуват по вратъ или зад охото..тогаа напраооо ше сфърша :smt016

kis4ety
06-06-2007, 08:51
Emi spored mene e normalno da mu stava,no kato ne mu stane ne se pritesnqvai.

_LaDy_nigHT_
06-06-2007, 08:59
MI Na MOq mU ponqkoga mu stava samo ako se celuva... bez da leja v/u nego... ina4e ako legna ili me dokosne... mu e stanal

sweety*
06-06-2007, 09:13
ami zavisi ako si s pola nqma kak da ne mu stane ma ako si s kojuh :mrgreen: nqma da go vazbudi6 mnogo mnogo :mrgreen:
toi moq kato se celuvame dori se vazbujda (to i az taka)...
... :wink:
:smt023

malkoto_sladur4e
06-06-2007, 11:46
Аз като съм седнала или по-скоро легнала върху моя приятел...винаги е супер надървен!За твоя нз...наистина може да не го възбуждаш достатъчно или да не го привличаш.Поне аз така си го обеснявам :-k

`Death`Whore``
06-06-2007, 11:47
Нормално е да се възбуди. Ако веднъж не се възбуди, не е проблем, но ако му се търкаш и не се възбуди, е лошо. Забележи дали рано сутрин е надървен - ако да, момчето няма проблем.

Leksi23
06-06-2007, 11:53
ne se pritesnqvai veroyatno ni6to mu nqma moje ti da ne zabelqzva6 4e e v1zbuden :smt016 [-o< :mrgreen: (bazik)

06-06-2007, 11:56
Съжалявам, че и аз ще ти го кажа, но и моят приятел подивява, когато си легна върху него. Още повече ако остана в тази позиция повече от пет минутки, минава в режим "Секс, секс, секс" и нищо не може да му спре ентусиазма. Айде, когато съм седнала в него, не винаги.
Имай в предвид, че я има и тази възможност - просто да не го привличаш. Макар че тогава логичният въпрос е защо изобщо е с теб при това положение?

cacegka_3a_cekc
06-06-2007, 12:02
zdraveite izvinqvam se za latinicata, no neshto na tozi komp ne stava s kirilica.Chudq se dali kogato sedna ili legna vurhu gadjeto (sus drehi) i eventualno se celuvame na nego trqbva li da mu stane ?I ako ne mu tova znachi li ,4e ne go vuzbujdam ,pri polojenie, 4e toi vse o6te ne e pravil sex?Momi4eta kajete kak e pri va6iq priqtel ,a mom4etata mogat da spodelqt i li4en opit...


em to poprincip majkiq polov organ e mn 4ystvitelen na dokosvaniq..ama ne e zadaljitelno seki pat da my stava :wink: tova ne zna4i 4e ne go vazbyjda6..i tova 4e ne e pravil sex nezna4i 4e nemoje da my stava :smt016

Soy_tu_mujer
06-06-2007, 18:00
Az moq samo da go butna i veche e gotov ;)

ThePainIsReaL
06-06-2007, 18:05
Стига бе .. мъжете ги изкарахте, че от допир на женско им става .. :-D
П.П. Авторката, спокс .. не е задължително винаги да му става. Може просто да е бил на друга вълна.

Adwokat
06-06-2007, 18:16
zdraveite izvinqvam se za latinicata, no neshto na tozi komp ne stava s kirilica.Chudq se dali kogato sedna ili legna vurhu gadjeto (sus drehi) i eventualno se celuvame na nego trqbva li da mu stane ?I ako ne mu tova znachi li ,4e ne go vuzbujdam ,pri polojenie, 4e toi vse o6te ne e pravil sex?Momi4eta kajete kak e pri va6iq priqtel ,a mom4etata mogat da spodelqt i li4en opit...

Em bi trqbval da se vuzbujda... az ot moita priqtelka postoqno se vuzbujdam.. dori sega na more xodq po bermudi che vse sum nadurven zakoeto e super , no me draznqt tez bermudi;[ ako puk sum s banski i izkacha;[

Stopman
06-06-2007, 18:32
Стига бе .. мъжете ги изкарахте, че от допир на женско им става .. :-D
П.П. Авторката, спокс .. не е задължително винаги да му става. Може просто да е бил на друга вълна.

Мииии нещо такова :mrgreen: При мен даже като я видя още (имаме среща примерно) и веднага ми става :mrgreen: :mrgreen:

fargy
06-06-2007, 18:47
abe to i da sam s kojuh pak shtre podivee ama tuk faktor e godinite moje bi shtom ne go e pravil ne ste ot nai-golemite :-D pak i tova dali ako legne ne e faktor moje bi jashtoto i da svarshi pak ne e sigorno che ima chuvstva :-s :smt005

Dimenceto
06-06-2007, 19:10
Az puk sam na drugo mnenie ..."Na moq mu stava na moq ne "...Vsichko e do nastroenieto.Pri men i priqtelq mi e po razlichno-pri edna i sashta situaciq ponqkoga se vuzbujda a po nqkoga ne.Taka che spored men vsichko zavisi ot naglasata i obstanovkata ...

06-06-2007, 20:48
Аз като съм седнала или по-скоро легнала върху моя приятел...винаги е супер надървен!За твоя нз...наистина може да не го възбуждаш достатъчно или да не го привличаш.Поне аз така си го обеснявам :-k
DOLNA KOMPLEKSARKA! mn mi e stranno kak "priqtelqt ti e super nad1rven" pri polojenie 4e sigurno si mu na polovinata na godinite i edva li uspqva6 da go zadovoli6 dokrai...koeto si e predpostavka da si zab1rsva i po ne6to drugo ottuk ottam....sledq mneniqta ti ot dosta otdavna ama mai e vreme nqkoi da ti go kaje direktno SME6NA SI prestani da se pravi6 na takava kakvato ne si ! Vse o6te ti e mn rano....

malkoto_sladur4e
06-08-2007, 11:16
Q ml1kni da ne ti zab1r6a edin i da umre6!Zadovolqvam si go super mnogo i se 4ukam po-qko ot vsqka dryga!Ti6ina!Sme6en/sme6na si ti :smt018