PDA

View Full Version : Помо6т



06-06-2007, 07:16
Здравейте!Нуждая се от малко помо6т!Преди 4 дни си взех нов компютър и сега ми е странно, 4е ми прави ве4е проблем.Когато тръгвам да го вклю4вам и стигне и зареди до някъде и спре,а по принцип зарежда за няма и 1 минута.И се 4удя дали не е не6то от камерата,за6тото изклю4а ли я от USB-то и като стартирам компютъра и си стартира.Има ли такава вероятност да е от това? А мога да ви кажа горе долу докъде стига със стартирането-зна4и на монитора има следните надписи /съвсем в на4алото на стартирането/:
Phoenix-Award Workstation BIOS v6.00PG,An Energy Star Ally
Copyright /c/ 1984-2006, Phoenix Teshnologies,LTD

GeForce6100SM-M V1.OB 10/16/2006

Main Processor: AMD Sempron/tm/ Processor 3400+

Press DEL to enter SETUP,F11 to enter Boot menu
10/10/2006-NF-MCP61-GA61KE11C-oo

Това пи6е и до тук стига.Ако тръгна да натискам DEL или F11, както пи6е не става.Каквото и да натискам не става.А има ли вероятност да е не6то от това,4е сно6ти бях оставила компютъра да ми тегли филм и сутринта като станах той не работе6е.Може и тока да е спирал знам ли.
Ако някой разбира и има идеи от какво може да е да пи6е,моля,за6тото не искам да имам проблеми с току 6то купен компютър! Благодаря!

Forslor
06-06-2007, 14:48
Не се хаби да търсиш проблема . Щом е на 4 дни трябва все още да е в гаранция. Това ,че има прикачена камера , изобщо не би трябвало да повлиява на стартирането попринцип ,ми то скоро може да не поиска да се стартира докато не махнеш всички периферни устройства :)
Затова отиваш във магазина или там от където си го взел съобщаваш им за проблема и те да се оправят.
Все пак кажи модела и марката на камерата.

BlueDevil
06-07-2007, 06:49
Щом е на 4 дни, има гаранция. А щом има гаранция, ти недей пипа нищо, че може после да не ти я признаят. Замъкни го в сервиза или ги извикай у вас, да се оправят с чисто новата си конфигурация.

06-07-2007, 20:02
E da ama sq za takava glupost kak da hodia da se oplakvam.Pak i e samo ot kamerata.Probvah ve4e i stignah do izvoda ,4e e ot tva.Kogato e vklu4ena v USBto kompa ne strartira,a kato q izklu4a i pak go pusna i startira.