PDA

View Full Version : Тотално разочарование



Жоро
06-06-2007, 09:23
Все повече почвам да се разочаровам от хората.Значи , много са изпростели!Не става въпрос за разни просташки шегички които много обичам , става въпрос за наистина прости хора.Онзи ден се разкарвах с едно моме напред назад , по едно време почва да ми се кара , много сложни думи съм използвал.. А за нея се стремях най-елементарно да се изразявам , адски проста.От друга страна обаче искаше да се ебем.. Стоя и си мисля , толкова ли е тъпа тази бе , наистина ли не ми разбира какво говоря... отговорът е лесен , да толкова е тъпа.Тъпа като 80% от останалите патки които само търсят къде да си начешат шундрака.Не че имам проблем с това , океу , ама дай поне да ме разбира като и говоря де.Дай да погледа малко дисковъри .. да знае нещо , ама не , ограничени са като някакви животни , от нищо не се интересуват , само с кой да излязат на кафе и коя с кой се натискала.Няма оправия с такива глупави женички.Извинявам се на женското съсловие на този форум , те са поне с 1 ниво над това момиче за което говоря , все пак могат да влизат в сайтове и да оставят коментари - УАУ.И мъжете същата история , толкова тъпаци има че никога не мога да пребия достатъчно в дискотеката , винаги има някои по-тъп.

Жоро
06-06-2007, 09:24
Гледам има правописни грешчици , то е от бързане и ентусиазъм.

sweety*
06-06-2007, 09:24
i? :roll:

bungle
06-06-2007, 09:26
..никога не мога да пребия достатъчно в дискотеката , винаги има някои по-тъп.

Хм, ти като ги биеш не падаш ли на тяхното ниво, а ?

kalinka_malinka
06-06-2007, 09:28
а защо излизаш с такива простакеси? нима интелигентните момичета са на изчерпване? вместо да си оплакваш си подбирай по-внимателно гаджетата.

~egoistiC~sister
06-06-2007, 09:28
И точно в този раздел ли го хакна...това говори и за теб...И какво ти е питането!? :-s

bungle
06-06-2007, 09:29
а защо излизаш с такива простакеси? нима интелигентните момичета са на изчерпване? вместо да си оплакваш си подбирай по-внимателно гаджетата.

Съгласна.
Има достатъчно интелигентни момичета.

06-06-2007, 09:39
Съгласен съм със тебе Жоро =D>

ЮНАК
06-06-2007, 09:45
ПРИ НАС У СЕЛО ТАКИА ТУМРУЦИ КАТ ГИ ФАНЕМ И СТАВА ЕБАТИ ЕБАНИЕТО ЖОРО ЧЕ ТИ НАЧЕШАМ АНУСА УЧИН ПЕНДЕЛ ТАКОВ КАТ ТЕ СОПНЕМ У СЕНОВАЛО И ЕЛА ДА ВИДИШ ЧЕ СЕ СРУТИ СТОБОРО ОТ КЛАТЕНИЕ!

sinful`girl
06-06-2007, 14:37
Донякъде си прав,но голяма част от 17 годишните и нагоре момичета не са такива. Тва само да ходиш по кафетата и да се натискаш там с момчетата не е най-важното....смисъл аз си съдя по мене си. ДА,като бях на 15-16 год ми беше готино да си ходя с гаджето на кафе и само да се натискаме,без да си кажем думичка,но впоследствие осъзнах,че трябва да има и комуникация с този човек ... Просто не си попаднал на правилното момиче и си вадиш заключения,които не са много така донякъде :)

malka_sladuranka
06-06-2007, 15:05
Че има тъпи хора има...
А ти като се имаш за по-интелигентен защо дружиш с тях? Защо не си подбираш средата според критериите ти?

ЮНАК
06-06-2007, 15:08
ЖОРО ЯЗ МАЖЕ НЕ ЕБЕМ МА ЗА ТЕБЕ ПРАИМ ИЗКЛЮЧЕНИЕ ДАЙ АДРЕС ДА ВИДИШ ШО СЕ ВИКА КУРЕЦ КАТ КОЛЕЦ

Amigo0o
06-09-2007, 07:44
Селяни прости даеба