PDA

View Full Version : каК???



<just_one_girl>
06-06-2007, 09:55
Здравейте.
Имам връзка от почти 3 години.Преди време с приятелят ми се разделихме за месец,като през тва време аз излизах с друг и той също с друга (да поясня,че той поиска да се разделим).След този месец раздяла той ме потърси да се съберем и аз реших,че бих могла да му дам втори шанс.Проблемът е,че след време разбрах,че е ходил и с другото момиче още някъде седмица след като се събрахме.
Стана ми адски гадно,но някак си ме накара да му простя.
И от тогава (година и нещо) като че ли изгубих доверието си в него.Станах адски мнителна,ревнива и т.н. , такава каквато никога не съм била.А той от тогава не ми е давал повод да се съмнявам в него нито 1 път!!!
Та въпросът ми е,как по дяволите да успея да повярвам отново в него?!?Защото и двамата се измъчваме така, а това е по-силно от мен...

Котарана
06-06-2007, 10:10
Във всяка по-дълга връзка има такива моменти знам как се чустваш.Всеки допуска грешки ти си му дала втори шанс и той е осъзнал, че иска да бъде с теб!Вярвай му това ще подсили връзката ви още повече...

Cosmo
06-06-2007, 10:55
vapreki che e hodil s neq se e vyrnal pri teb,nali?!Ostanal e s teb,a ne s neq..Tova trqbva da ti pokazva che vse pak dyrji na teb,a tq e bila edna greshka.Shtom ne ti e daval povodi se opitai da vqrvash na tova koeto ti kazva,zashtoto inache mnitelnostta ti moje da se prevyrne v problem,zaradi koito da se razdelite pak,a ti ne iskash tova!Doverieto e edno ot nai - vajnite neshta v edna vrazka,a kogato nqma vrazkata se razpada,zatova vqrvai na dumite mu,ako se povtori greshkata znachi ne e zaslujaval vtori shans.

BAYO
06-06-2007, 10:59
Еми мисля, че нямаш поводи, но все пак го правиш. Защо така се получава? Нали уж и той и ти сте излизали с други? Явно не си вярваш вече , за това и си станала мнителна към него. Принципно неа проблем, но ако искаш да си създадеш така, продължавай в същия дух. Просто се отпусни и си правете кефа.

koalka
06-06-2007, 15:40
Раздялата за един месец е била грешка, но все пак ти не си виновна.
Може би е допуснал грешка, но все пак мисля, че е време да забравиш това.Наистина трябва да се отпуснеш, както казаха по-горе.Не мисли за това, все пак е минало, няма смисъл.

victoriq
06-06-2007, 15:47
Аз мисля,че щом вече му нямаш доверие,значи няма защо вече да сте заедно.Ревността може да те подлуди... :wink:

sasha_90
06-06-2007, 15:52
Наранил те е затова неможеш да му имаш доверие.Ако толкова му нямаш доверие защо си с него?

06-06-2007, 16:48
Хора това са 3 години-не мога и не искам да ги захвърля на вятъра просто ей така.Момчето ми ме обича и аз го обичам и проблема в случая си е изцяло мой!Всеки човек прави грешки,нали така...
Аз просто попитах ако някой знае някъв начин да спра да си мисля глупости (защото наистина си мисля глупости) и да не давам власт на оная щуротия наречена подсъзнание...
Така, че коментари от рода на "кат му нямаш доверие за'кво си с него" са излишни... След като повече от година след това сме заедно,значи има защо!

<just_one_girl>
06-06-2007, 16:49
P.S. Gosta gore sum az.Zabravih da si napi6a imeto

~ПрЪдЛа~
06-06-2007, 17:11
СпоРед мен пРоблеМа иДва иЗцяло оТ миСлите тИ.КогаТо сИ с неГо наЙ-веРоятно сИ го преДставяШ с дРуга и заПочваш да мИслиш за тоВа.След тоВа пъК миСлиш "Ето пак миСля за тоВа" и стаВа така,чЕ мислеЙки за тоВа,коеТо мисЛиш пропиЛяваш времеТо сИ.И цялаТа тая коФти рабоТа с недоВерието иДва глаВно оТ мисЛенеТо за неГо.Затова сПоред мен реШението е...по-маЛко миСлене :) НаслаЖдавай сЕ на саМия неГо,не се заБулвай в миСли и съМнения.Опитай се да коНтролираШ съЗнаниеТо сИ и миСля,че щЕ се поЛучи :D уСпех :D



П.С. Да не сИ поМисли нЯкой,че не моГа да се иЗразяваМ,заТова изполЗвам понтоРения.НапроТив.Просто наБлягаМ на дУмата :D

alkobalko
06-06-2007, 17:20
Не мисля, че има повод за съмнение. Все пак той не ти е давал повод да се съмняваш в него отново. Отпусни се и повярвай в него. Ако наистина повече не ти дава поводи за съмнение трябва просто да си наложиш да го превъзмогнеш.