PDA

View Full Version : ACNE OUT!



06-06-2007, 11:31
Някой ползвал ли го е??Защото днес ходих в аптеката и ми го препоръчаха и реших да си го взема,утре ще минa да си купя!При вас имаше ли ефект???И след колко време дойде??Аз ще си взема лосиона..Моля ви,кажете,защото имам доста пъпки :(

Klara_
06-06-2007, 14:17
Ползвам го от години. И много приятели го ползват. За нас това е най-добрият лосион. Обаче трябва да го ползваш поне два пъти на ден. И е само за мазна и смесена кожа. Ако твоята е суха, не го използвай. Почиства кожата и стяга порите, като пъпките изчезват много бързо. Ако нямаш пъпки, поддържа кожата ти много красива и свежа денем, без да се омазнява. Обаче е много ВАЖНО да си миеш ръцете след като си се намазал с него, защото изсушава кожата им МНОГО! При мен се е стигало кожата между пръстите ми след месец-два ползване да е ставала зеленикаво-оранжева и да се бели на люспи. Препаратът е много силен, така че внимавай.

Swinkenhoffer
06-06-2007, 16:39
да, хубав е. и аз го ползвам... е, излиза по някоя и друга пъпка, но няма как.
а защо на всички им се прецакват ръцете? :shock: аз го нанасям с пръсти и нищо ми няма. започвам да си мисля, че имам слонска кожа. :lol:

06-06-2007, 18:57
И аз го използвам и съм супер доволен :) Мажа се 2 пъти на ден ... сутрин преди да излезна за училище и вечер преди да си легна и ми помага ... е излиза по някоя пъпка, но няма съвършен крем да не излиза ... а и за тази цена е перфектен ;) Не се замисляй а го копувай :)

rakiQ
06-06-2007, 19:12
и аз...страшноп е по-добре си вземи цялата серия но е мн готино

rakiQ
06-06-2007, 19:13
мий си ръцете след употреба шото мое д ати се "прецака" кожата (тва изгаря пъпките и е опасно )

06-07-2007, 10:38
sled kolko vreme idva efekta??

Ellie-InF@m0u$
06-07-2007, 11:21
Това за акне ли е?

06-07-2007, 14:25
А някаква съпоставка между него и зенерит за ефекта ще даде ли някой?

Ani_girl
06-07-2007, 15:44
vuob6te ne sum dovola ot krema i losiona na acne aut pilen bokluk e spored men ne mi pomogna kakto na men taka i na o6te 2 moimi4eta ot moita kompaniq a az imam mnogo malko pup4ici nqmam nqkukuv golqm problrm s akneto 6tom za moq maluk nezna4itelen problem ne mi pomogna predstavqm si ako imash po golqm problem s akneto !!

rakiQ
06-07-2007, 17:04
vuob6te ne sum dovola ot krema i losiona na acne aut pilen bokluk e spored men ne mi pomogna kakto na men taka i na o6te 2 moimi4eta ot moita kompaniq a az imam mnogo malko pup4ici nqmam nqkukuv golqm problrm s akneto 6tom za moq maluk nezna4itelen problem ne mi pomogna predstavqm si ako imash po golqm problem s akneto !!
аз пък съм мн доволна

06-07-2007, 17:54
sled kolko vreme idva efekta??

АгЕнТ__
06-08-2007, 09:33
Това за акне ли е?
Да,против пъпки!!!

Presley
06-08-2007, 10:27
sled kolko vreme idva efekta??
ПРи някой по-бърэо при други по-бавно!Эависи от кожата ти!
А иначе аэ не съм го полэвала ,но едно приятелка си го купи с голям мерак-И честно каэано ефекта беше добър!ПРи нея след около две седмици имаше эабележимо подобрение.

D_BOY
06-08-2007, 18:25
Ползвам го от години. И много приятели го ползват. За нас това е най-добрият лосион. Обаче трябва да го ползваш поне два пъти на ден. И е само за мазна и смесена кожа. Ако твоята е суха, не го използвай. Почиства кожата и стяга порите, като пъпките изчезват много бързо. Ако нямаш пъпки, поддържа кожата ти много красива и свежа денем, без да се омазнява. Обаче е много ВАЖНО да си миеш ръцете след като си се намазал с него, защото изсушава кожата им МНОГО! При мен се е стигало кожата между пръстите ми след месец-два ползване да е ставала зеленикаво-оранжева и да се бели на люспи. Препаратът е много силен, така че внимавай.
CQLOTO LICE LIS I MAJESH S NEGO?

D_BOY
06-08-2007, 18:25
Ползвам го от години. И много приятели го ползват. За нас това е най-добрият лосион. Обаче трябва да го ползваш поне два пъти на ден. И е само за мазна и смесена кожа. Ако твоята е суха, не го използвай. Почиства кожата и стяга порите, като пъпките изчезват много бързо. Ако нямаш пъпки, поддържа кожата ти много красива и свежа денем, без да се омазнява. Обаче е много ВАЖНО да си миеш ръцете след като си се намазал с него, защото изсушава кожата им МНОГО! При мен се е стигало кожата между пръстите ми след месец-два ползване да е ставала зеленикаво-оранжева и да се бели на люспи. Препаратът е много силен, така че внимавай.
CQLOTO LICE LIS I MAJESH S NEGO?

Klara_
06-08-2007, 18:54
:smt004 Само там където кожата ти е по-мазна или където имаш пъпки и други такива. Може и цялото, ама много изсушава кожата и може д апочнат да ти излизат лишеи от прекалено суха кожа.... То си има упътване на шишето като го купиш бре :)

06-09-2007, 11:12
vuob6te ne sum dovola ot krema i losiona na acne aut pilen bokluk e spored men ne mi pomogna kakto na men taka i na o6te 2 moimi4eta ot moita kompaniq a az imam mnogo malko pup4ici nqmam nqkukuv golqm problrm s akneto 6tom za moq maluk nezna4itelen problem ne mi pomogna predstavqm si ako imash po golqm problem s akneto !!
аз пък съм мн доволна


RADVAM SE 4e si dovolna no prosto si kazah moito mnenie spored men razli4ni tipove koja po razli4en na4in pomaga ili izob6to ne pomaga !

rakiQ
06-09-2007, 13:11
:-) на всеки му действа по различен начин..

The_Sweet_Cat
06-10-2007, 18:25
A 6te mi kajete li efekta kakav e-4asti4en ili pylen??V smisal NAMALQVA ili NAPYLNO PREMAHVA pypkite??Spe6no me interesuva!!!I nai-ve4e---samo izsu6ava i maha pypkite ili predotvratqva poqvata na novi??Mole vi otg mi!!

vivian
06-10-2007, 20:30
A 6te mi kajete li efekta kakav e-4asti4en ili pylen??V smisal NAMALQVA ili NAPYLNO PREMAHVA pypkite??Spe6no me interesuva!!!I nai-ve4e---samo izsu6ava i maha pypkite ili predotvratqva poqvata na novi??Mole vi otg mi!!



na vsqka koja deistva razli4no.ot kade da znaem nie kak 6te podeistva na tvoqta.na men sa6to mi pomogna,no na mn hora ne e. :)