PDA

View Full Version : Moderated: Трябва ли да си се самозадоволявал с пръстче...



come`on`baby
06-06-2007, 11:47
Zdraveite.
Tozi vupros,koito shte vi popitam moje naistina da vi se stori mnogo glupav, no da 4uq mnenie vse pak.. ;)

Trqbwa li da si se samozadovolqval (s prust4e vuv vaginata..), za da pronikne po-dobre 4lena na momcheto pri purviq put? zashtoto imam 4uvstvoto 4e sum prekaleno tqsna.

na 15 sum.

Mersi za tezi koito sa se otnesli kum vuprosa mi seriozno :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

`Death`Whore``
06-06-2007, 11:48
От 1 пръст вагината ти няма да се разшири.

hforce
06-06-2007, 11:59
mom4eto purvo si vkarva 1niq prust, posle vtoriq i posle 4lena i tva za prustite e negova rabota a i na nego sa mu po-debeli prustite

cacegka_3a_cekc
06-06-2007, 12:15
Zdraveite.
Tozi vupros,koito shte vi popitam moje naistina da vi se stori mnogo glupav, no da 4uq mnenie vse pak.. ;)

Trqbwa li da si se samozadovolqval (s prust4e vuv vaginata..), za da pronikne po-dobre 4lena na momcheto pri purviq put? zashtoto imam 4uvstvoto 4e sum prekaleno tqsna.

na 15 sum.

Mersi za tezi koito sa se otnesli kum vuprosa mi seriozno :)


em to pri poloviq akt s mom4eto toi bi trqbvaloo parvo da te podgotvi...s pras4eta... :wink:

06-06-2007, 12:17
Не, принципно ти нищо не трябва да правиш. Ти го правиш за свое собствено удоволствие, а не защото е задължително.
И наистина, момчето е този, който се занимава със специфичната дейност:Р Препоръчително е той да използва пръст предварително - така хем те подготвя, хем те проверява - дали си достатъчно овлажнена или ти трябва още стимулация, за да се възбудиш хубаво.