PDA

View Full Version : obsebva6a lubov, skrita pod dumata "priqtelstvo"



06-06-2007, 12:28
6te zapo4na ottam , 4e kakto vsi4ki znaem ISTINSKO priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e ne su6testvuva :mrgreen: Taka se slu4i 4e nai- dobriqt mi priqtel e edno ot malkoto mom4eta, koeto ne e e spiralo da me haresva cqla edna godina....Minaloto lqto zapo4nahme da s evijdame, no az mu kazah 4e ne iskam da trugvame....Po4na daskalo, i nie ve4e si bqhme stanali adski blizki...I tui kato ne iskah da go otbluskvam totalno, re6ih da poddurjam na6to priqtelstvo....I znaete li sega kakvo osuznavam?4e v tazi edna godina nie sme bili zaedno sqko mejdu4asie i malko po-malko sme se izolirali ot drugite....4akame se, zvunim si, hodim si zaedno, vs mejdu4qsie sme zaedno, sled daskalo sme zaedno, ve4erta si pi6em po skype....Horata pitat "vie hodite li", za6toto otstrani izglejda taka :smt006 No ne e.....Prosto s nego moga da si govorq za vsi4ko, mn mi e zabavno i vsi4ko ostanalo....No osuznah naskoro 4e bi mi bilo adski stranno ako ne sum s nego nqkoe mejdu4asie ( ne 4e nqma dr priqteli), no nqkak si se e polu4ila nqkava zavisimost edin ot drug...Vqrno 4e toi me haesva i tva za nego moje bi e normalno, no za6to i az q izpitvam tazi obsebenost :smt017 Otstrani izglejdame kato nqkva dvoika i edin vid az izglejdam "zaeta" , no dori i da mi haresva misulta za nqkoi sladur ot moito daskalo :smt007 ne si predstavqm kak 6te se dvija s nego, vmesto s moq friend....i ot tezi misli mi stava mn stranno. No toi naistina zna4i adski mn za men i e napravil adski mn za men.....no se strahuvam ot misulta da se vlubq v nego, da si predstavq 4e hodim :-k Iskam svoq si jivot, no ne iskam toi da ne e 4ast ot nego.....

ODB36
06-06-2007, 20:29
и са ако кажеш че си зодия рак ще те черпа 1 кафе!

Chikiponita
06-06-2007, 20:36
Уоу... :shock: Ами...Не си ли се замисляла,че си намерила сродната си душа,твоята половинка,твоята медиа наранха...както искаш го наречи...Щом толкова си допадате,пък и ти каза още в началото,че приятелство между момче и момиче не съществува...Тогава значи и ти не си му просто приятелка...Права ли съм? Има ли нещо такова? Има ли нещичко, което започна да те гъделичка отвътре като четеш мнението ми .. :wink: Ако да...Сама си помисли за отговора :wink: :wink:

ODB36
06-07-2007, 17:50
еи в момента и аз имам една такава "приятелка" и аз немога да я разбера,но мисля че се пази да не би още някой да я нарани ;)

leko_otkachena
06-07-2007, 18:25
Уоу... :shock: Ами...Не си ли се замисляла,че си намерила сродната си душа,твоята половинка,твоята медиа наранха...както искаш го наречи...Щом толкова си допадате,пък и ти каза още в началото,че приятелство между момче и момиче не съществува...Тогава значи и ти не си му просто приятелка...Права ли съм? Има ли нещо такова? Има ли нещичко, което започна да те гъделичка отвътре като четеш мнението ми .. :wink: Ако да...Сама си помисли за отговора :wink: :wink: \:D/

Iv4eTy
06-07-2007, 19:23
Ти май без да искаш си се влюбила в него, и сега просто отричаш пред себе си и другите, защото те е страх незнам по какви причини...но се пак трябва да решиш искаш ли да го допуснеш до теб.

Th3MaN
06-07-2007, 19:28
Ти май без да искаш си се влюбила в него, и сега просто отричаш пред себе си и другите, защото те е страх незнам по какви причини...но се пак трябва да решиш искаш ли да го допуснеш до теб.

Съгласен ;)

asi_basi
06-07-2007, 21:47
Hahaha i az bqh ne6to podobno kato teb, nakraq osaznah 4e sam vlubena v nego!!! No ne vinagi ne6tata potragvat i zajivqvate 6tastlivo zavinagi !!! Az li4no mislq 4e priqtelstvoto se razvalq s lubpvta, "ot 1 priqtelstvo moje da se prevarne v lyubov, no ot lyubov nemoje priqtelstvo" ;)

06-07-2007, 22:34
и са ако кажеш че си зодия рак ще те черпа 1 кафе!pOZNA \:D/ 4akam si kafeto :D

06-07-2007, 22:37
Ти май без да искаш си се влюбила в него, и сега просто отричаш пред себе си и другите, защото те е страх незнам по какви причини...но се пак трябва да решиш искаш ли да го допуснеш до теб.Mi moje otsrani da izglejda kato romanti4na prikazka sus svenlivata devoika...., no problemut e 4e toi ne me privli4a fizi4eski, no "duhovnata "ni vruzka e mn silna....Ako me privli4a6e silno fizi4eski edva li 6tqh mn da se kolebaq da mu priznaq......

06-08-2007, 09:46
SEGAM ZA NA4AL0 ZDRAVEITE ALL :d

06-08-2007, 12:08
и са ако кажеш че си зодия рак ще те черпа 1 кафе!pOZNA \:D/ 4akam si kafeto :Dmai nqma da si go polu4a :roll:

eMo-Is-LoVeEe
06-11-2007, 15:05
хех мале и аз бях така само,че той ме чака година и после си намери приятелка и чак тогава осъзнах колко мн всъщност го обичам ... нооо къснооо и все пак продължава да ми казва,че ме обича като фр и аз него .. и така всичко се подреди

06-11-2007, 15:36
[quote="Анонимко"]6te zapo4na ottam , 4e kakto vsi4ki znaem ISTINSKO priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e ne su6testvuva
6te zapo4na ot tova 4e ne si prava spored men. az imam nai-dobur priqtel, samo fr sme i toi e nai-qkoto mom4e koeot poznavam9kato 4ovek smisal ne tursete skrit podtekst) ina4e v tvoq slu4ai spored men ne samo toi, no i ti izpitva6 specialni 4uvstva. qvno si pasvate nerevoqtno, qvno imate za kakvo da govorite-za6to ne si dadete 6ans. moje da izleze ne6to. a ako ne stane-struva mi se 4e nqma da se otrazi na priqtelstvoto vi. opitaite da hodite lqtnata vakanciq, dale4 ot o4ite na vs 6ibani idioti. ako izleze ne6to 6te ste nai-sladkata dvoika na 15 septemvri

06-11-2007, 17:39
[quote=Анонимко]6te zapo4na ottam , 4e kakto vsi4ki znaem ISTINSKO priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e ne su6testvuva
6te zapo4na ot tova 4e ne si prava spored men. az imam nai-dobur priqtel, samo fr sme i toi e nai-qkoto mom4e koeot poznavam9kato 4ovek smisal ne tursete skrit podtekst) ina4e v tvoq slu4ai spored men ne samo toi, no i ti izpitva6 specialni 4uvstva. qvno si pasvate nerevoqtno, qvno imate za kakvo da govorite-za6to ne si dadete 6ans. moje da izleze ne6to. a ako ne stane-struva mi se 4e nqma da se otrazi na priqtelstvoto vi. opitaite da hodite lqtnata vakanciq, dale4 ot o4ite na vs 6ibani idioti. ako izleze ne6to 6te ste nai-sladkata dvoika na 15 septemvrimi nqm,a kak da sme nai-sladkata dvoika na 15 septemvri, za6toto toi zaminav za Amarika sled 1 mesec ( da jivee tam).Dnes si govorihme za tazi situaciq, v koqto sme.Toi kaja 4e ako sme gadjeta, ne i zaminal za Amerika, zaradi men.Kazah mu da zamine, za66oto az ne moga da buda tova za nego, koeto toi jelae.Govorihme si 3 4asa.I az osuznah 4e problemut e v men ( toi vse pak ima 4uvstva kum men ot min god.).Kazah mu 4e zna4i stra6no mn za men, 4 mi emn pove4e ot priqtel i 4e go obi4am, no 4e e po-dobre da ne trugvame ( tva moje i da se narekut predrasuduci ot moq strana)....Toi me pregurna i si sedqhme taka i po-edno vreme se zamislih kakvo li 6te izpitam ako me celune ( za6toto samo taka e nai- sigurniq na4in)Ustnite mu bqha na santimetur ot moite, no toi ne se osmeli da me celune,za6toto ne iska6e da prekra4va onazi izmislena granica na na6eto priqtelstvo.....No az si kazah 4e moje bi nqma da imam vtori 6ans i leki4ko oprqh ustni v negovite.Tova be6e tooooolkooooova sladka celuvka.Toi ne mje6e da povqrva, za6toto sigurno si e me4tal za tova ot edna godina....Podarih mu tazi celuvka.Do v4era nikoga ne bih si go predstavila kato moe gadje, za6totokakto kazah ne me privli4a silno fizi4eski.....No za6to vse o6te spomena za tazi celuvka vulnuva suznanieto mi? :smt013 4uvstvam se OBURKANA. Kazah mu 4e tova e bil vurhut na vsi4ko koeto moga da mu dam, 4e tova 6te si ostane samo edin put....Molq vi hora, 6te se poburkaml....Nikoi ot nas dvamata ne si predstavq kak bihme oti6li na daskalo gu6nati, kak bihme kazali na vsi4kite si poznati.....Nie ne hodim, prosto se celunahme. No mislq 4e momenta izpitvam 4uvstva, koito ne sum izpitvala otdavna.....4uvstva , koito mi se struva6e absurdno da izpitvam to4no kum tozi 4ovek. Hora, molq vi uspokoite me, za6toto naistina 6te se poburkam :-k

Just_Be
06-11-2007, 22:53
аз спрях да чета когато прочетох ,че няма истинско приятелство между момче и момиче.....истината, е че аз СЪМ МОМИЧЕ-но най-добрия ми приятел е момче!!
И няма никакви скрити помисли/некой да е влюбен в некой/.....споделяме си всичко и сме приятели от мнооооого години :-D
Предпочитам момчетата за приятели.......момичетата само за лакове и за грим прически и тн не ми се говори.....или некоя клюка......е ест има и изключения...имам и приятелки момчета и момичета.....НО ПРИЯТЕЛСТВО М/У ДВАТА ПОЛА СЪЩЕСТВУВА И ПОНЯКОГА Е ПО-СИЛНО ОТ ПРИЯТЕЛСТВО ОТ 1-НО ПОЛОВИ ХОРА :lol: :lol:

pink_champagne
06-12-2007, 10:56
Ахъмз..еми аз бих ти казала,че целувката не е нещо странно,защото до скоро и аз живеех с мисълта,че приятелите не се целуват по онзи начин, както влюбените.Но подобна на твоята ситуация промени начина ми на мислене. Защото и моят най-добър приятел ме е харесвал повече от година и мисля,че още ме харесва. По една чиста случайност по едно време започнах и аз да си мисля,че го харесвам,но въпреки всичко никога не можех да си ни представя като гаджета,все пак е най-добрият ми приятел нали?Та така де..но се увлякох от всички чувства и... целунахме се, не веднъж мисля...но точно по това време аз знаех,че не искам да съм с него...не знам защо го целунах,но беше страхотно.Дадох му това, на което с последни сили бях способна да му дам.Защото вече бях изморена от тази година на загадки и постоянни подмятания"Ами вие ходите ли?". За мене беше прекалено ясно,че това ще са единстевите няколко секунди в които аз ще бъда негова,но явно той през цялото време се е надявал на повече...Докато онзи ден ми каза,че повече не искал да ме вижда,защото му е много тежко да стоял пред мене и да знаел,че нищо не можел да направи. Блокира ме е от скайп.Така щяло да е по-добре, така щял да ме забрави.И точно тогава каза, " Знаеш ли какво?Истинско приятелство между момиче и момче няма"Това беше и единственият мотив да ти напиша историята си.Трудно ми е без него,защото сме израснали заедно,но на него му е сигурно още по-тредно.Аз съм виновната - знам!Вдъхнах му надежда,фалшива надежда и го подведох...но поне сега съм щастлива,че съм му дала това за което той може би винаги си е мечтал.Не знам какво ще стане за напред,но е много гадно така.Моят съвет е каквото и да става не допускай той да си замине от тебе - много е трудно.

06-12-2007, 10:58
Колко много обичате силни думи от сорта на "обсебваща" о.О .
Наистина звучи някак епично х)

SeXy_JuLLs
06-12-2007, 11:22
Мила,що всички си правите изводите само от един път не мога да разбера.Имам толкова приятели момчета,колкото и момичета и изобщо не ги деля на ефчета и емчета-сички си ги обичам еднакво и всички заемат еднакво място в сърцето ми- НА ПРИЯТЕЛИ.
Това,за което говориш,съм минала през него и според мен не е никакво приятелство.Честно да ти кажа,вие ходите от много,много време-не е задължително някой на някой да е предложил,или пък да си го казвате.То подсъзнателно се усеща и няма значение дали искаш да го приемеш или не,ти го обичаш супер,супер мн.Абсолютно съм наясно и си представям какво чувстваш сега.Въпреки че не те привлича физически,при прегръдката ви тялото ти е изтръпнало,при целувката стомахът ти се е преобърнал.Фактът,че знаеш,че той те харесва,неминуемо подсилва `приятелската` ти любов.Ти наистина си обсебена от този човек,той е станал част от твоето съществуване.Но повярвай ми,няма да сте вечно на тази позиция.Рано или късно,ще се случи нещо,което ще нарани неговите (или твоите) чувства,ще се скарате и тебе много ще те боли...повярвай ми,няма да страдаш така за никое твое гадже.Без него ще си съвсем разлиен човек.И вместо да прикриваш отношенията ви като `приятелство`,изяснете се...Ти не го харесваш физически...ти си влюбена в него-в характера му,в отношението му към теб най-вече.Обичаш да чуваш,че си най-добрата му приятелка,защото сърцето ти разбира `обичам те`...при него е същото,повярвай...в случая целувката може или да оправи нещата,или да ги развали...и честно казано...по-добре тръгнете,отколкото да се разделите брутално и после да плачеш цяла година и да не знаеш на кой свят си...да си спомняш за тази целувка и да искаш да я усетиш отново...това е най-силната любов,по-силна от всяка открита връзка...послушай ме и не прави грешката да го изгубиш.

06-12-2007, 19:07
Мила,що всички си правите изводите само от един път не мога да разбера.Имам толкова приятели момчета,колкото и момичета и изобщо не ги деля на ефчета и емчета-сички си ги обичам еднакво и всички заемат еднакво място в сърцето ми- НА ПРИЯТЕЛИ.
Това,за което говориш,съм минала през него и според мен не е никакво приятелство.Честно да ти кажа,вие ходите от много,много време-не е задължително някой на някой да е предложил,или пък да си го казвате.То подсъзнателно се усеща и няма значение дали искаш да го приемеш или не,ти го обичаш супер,супер мн.Абсолютно съм наясно и си представям какво чувстваш сега.Въпреки че не те привлича физически,при прегръдката ви тялото ти е изтръпнало,при целувката стомахът ти се е преобърнал.Фактът,че знаеш,че той те харесва,неминуемо подсилва `приятелската` ти любов.Ти наистина си обсебена от този човек,той е станал част от твоето съществуване.Но повярвай ми,няма да сте вечно на тази позиция.Рано или късно,ще се случи нещо,което ще нарани неговите (или твоите) чувства,ще се скарате и тебе много ще те боли...повярвай ми,няма да страдаш така за никое твое гадже.Без него ще си съвсем разлиен човек.И вместо да прикриваш отношенията ви като `приятелство`,изяснете се...Ти не го харесваш физически...ти си влюбена в него-в характера му,в отношението му към теб най-вече.Обичаш да чуваш,че си най-добрата му приятелка,защото сърцето ти разбира `обичам те`...при него е същото,повярвай...в случая целувката може или да оправи нещата,или да ги развали...и честно казано...по-добре тръгнете,отколкото да се разделите брутално и после да плачеш цяла година и да не знаеш на кой свят си...да си спомняш за тази целувка и да искаш да я усетиш отново...това е най-силната любов,по-силна от всяка открита връзка...послушай ме и не прави грешката да го изгубиш.Merci za otgovora ti :) No....znae6 li kakvo stana?V4era go vidqh v daskalo ( sled slu4jkata) i nqkak si ne po4uvstvah ni6to.....Otnovo prekrahme pol den zzaedno, a az mu kazah 4e trqbva malko ili mnogo da ne sme tolkova vreme zaedno, za6toto az se umorqvam ot nego.Ne mu stana mn piqtno, i posle dvamata se suglasihme 4e trqbva da budem samo friends.Sledobqda pak se vidqhme, no bqhme s drugi friends.Sedqhme edna gradinka i sled kato dugite si trugnaha ostanahme sami.....Celunahme se...vednij, dva puti...i se nagrabihme ( samo malkite de4ica ni pre4eha). Dali be6e ot birata ili ot ne6to drugo...nz.Posle mu kazah 4e ne iskam da go izpolzvam ( za nejnost, celuvki, lubov), ZA6TOTO AZ NE SUM VLUBENA V NEGO.kazah mu 4e iskam svobodata si,Kazah mu 4e ne iskam horata da znaqt za tova.....su6t9o mu kazah 4e ne bih spala s nego.A toi mi otg: kakvoto kaje6 ti, tova 6te stava.Dne s moje da buda nai- dobriqt ti friend.utre gadjeto.Nasladi se na momenta.Bih dal edna sedmica s teb v daskalo, za edin 4as tuk v tazi situaciq.Celuvkite mu mi deistvat raztursva6to, za6toto v tqh se 4uvstva izpepelqva6ta lubov.Osven tova 4uvstvam i sigurnostta na edna godina priqtelstvo, koeto ne moga da 4uvstvam v nikoe drugo gadje......No nie sega prosto nqma dumi i nz za6to pavq tova...moje bi za6toto ne moga da buda sama i imam nujda ot nqkoi ( i tova mu go kazah).Izob6too nz kakvo 6te mui predliji utre6niq den.....na peika li 6te sme, v nas li....ili samo v daskalo kato "priqteli".Samata ideq 4e 6te zamine me sukru6ava i moje bi go prav sega tova, za6toto nqmam da imam drug 6ans....Moje bi kato zamine 6tee po-dobre....Pls kajete kakvo da pravq?Znaam 4e jivoytut si e moi, no :smt012 Sega kato pi6a tezi ne6ta ne se 4uvtvam vlubena i znam 4e e po-dobre da sme samo friends....No kogato zapo4nem da se :smt008 az se prenasqm v edin drug svqt......sled kato momenta otmine otnovo se vu6tam kum realniq svqt.....Ne iskam tova, no sqka6 ve4e ne moga bez tazi prekalena nejnost i ogromna doza lubov....Poburkvam se :smt013

06-12-2007, 19:39
Ako te yspokoqva - ti si si pobarkana po princip :mrgreen:

06-12-2007, 19:47
Ako te yspokoqva - ti si si pobarkana po princip :mrgreen:ne me uspokoqva....no s epak e ne6to :mrgreen:

coteto
06-12-2007, 20:11
molq vi saberete se nqma da sajalqvate.s moq pr sme kasali i sme se opitvali da sme priqteli ama ne stava6e i pak se sabraxme.taka e ne go izpuskai

Black_Devil
06-13-2007, 05:36
spored men ima i ne6to pove4e, 6tom se prenasq6 v drug svqt kato te celuva. trugni s nego -moje da se vliubi6 :-k

Th3MaN
06-13-2007, 11:48
Ааааа не тая тема просто е неква не нормална кви са тия коментари бе? По 30 мин не мога да прочета един :@

Krem4eto
06-13-2007, 11:57
Ами защо не станете гаджета?Явно си те харесва!!!!!!Явно и ти го харесжаш,просто с времето ще го приемеш като нещо повече!

06-13-2007, 13:29
Ako te yspokoqva - ti si si pobarkana po princip :mrgreen:ne me uspokoqva....no s epak e ne6to :mrgreen:Оптимистка - бравоооо :mrgreen:

FiRe_LaDy
06-13-2007, 13:33
Hah i az izlizah s edno momche postoqnno,govorehme si na kakvi li ne temi,prekarvahem si suoper zaedno.Toi mi kaza,che me haresva,no az si misleh,che nishto nqma da izleze i go priemah kato priqtel samo i dokato e osyznaq bqh hlytnala qko po nego,a toi - beshe mu pisnalo da me chaka i vse pak da - bqhme zaedno,no mnogo malko.I do dnes stradam za nego i go obicham adski mnogo,vypreki che ne moga da opredelq: kato priqtel ili gadje.
Ako ti se kolebaesh ... prosto deistvai.Pomisli si hubavo kakvo chuvstvash i kakvo iskash dokato ne e stanalo prekaleno kysno.

06-13-2007, 13:35
Ako te yspokoqva - ti si si pobarkana po princip :mrgreen:ne me uspokoqva....no s epak e ne6to :mrgreen:Оптимистка - бравоооо :mrgreen:Vij..tuk ne stava duma za poberkan ili nepohurkan...Principno az sum si m to4no v otno6eniqta s horata-rqdko izneverqvam na gedjeta ili se vlubvam v priqteli....No sega naistina sum v stranna situaciq...Mejdu razum i 4uvstva, no dori za 4uvstvata ne sum sigurna 4e gi ima....a principite ve4e otdavna gi nqma :smt017

06-13-2007, 13:48
Еххх, мила, печелиш - прочетох ти целия проблем :mrgreen: Наистина заслужаваш аплодисменти, че ме заинтрегува(не че ти е трябвало или това ти е било целта де). Та искаш съвет? Според мен той ти е дал най-правилният такъв - остави се на течението. Какво значение има къде ще е после? Какво значеие има дори дали ще си с него - нали важното е да ти е добре! Престани да се притесняваш за такива неща - каквото има да стане ще стане. Е, недей и да пропускаш да опиташ нещо, което после няма да можеш да опиташ (:: А той човека ти предлага нещо което наистина само приятелите могат - безрезервно доверие и откровеност(това, че ти си му казала всички онези неща съвсем спокойно говорят сами по себе си)! Според мен второто е по-важно и се намира изключително трудно(аз и приятеля ми сме си така - всяко впечатление или настроение е споделено, и въпреки че няма да last for long, поради географски причини, поне знаем, че другият винаги ще е до нас ако имаме нужда от него и никога няма да се озовем в положение, когато ще ни е тежко заради нещо, което не можем да кажем на другия от страх да не го загубим или нещо друго). И все пак - ако нямаш чувства, ще се окаже в един момент, че си загубила приятеля.. а той не може да се замени.
Колкото до психичните ти особености ти и тези на закачалка, по-скоро бих казала че се държиш май :mrgreen:

06-13-2007, 18:15
Еххх, мила, печелиш - прочетох ти целия проблем :mrgreen: Наистина заслужаваш аплодисменти, че ме заинтрегува(не че ти е трябвало или това ти е било целта де). Та искаш съвет? Според мен той ти е дал най-правилният такъв - остави се на течението. Какво значение има къде ще е после? Какво значеие има дори дали ще си с него - нали важното е да ти е добре! Престани да се притесняваш за такива неща - каквото има да стане ще стане. Е, недей и да пропускаш да опиташ нещо, което после няма да можеш да опиташ (:: А той човека ти предлага нещо което наистина само приятелите могат - безрезервно доверие и откровеност(това, че ти си му казала всички онези неща съвсем спокойно говорят сами по себе си)! Според мен второто е по-важно и се намира изключително трудно(аз и приятеля ми сме си така - всяко впечатление или настроение е споделено, и въпреки че няма да last for long, поради географски причини, поне знаем, че другият винаги ще е до нас ако имаме нужда от него и никога няма да се озовем в положение, когато ще ни е тежко заради нещо, което не можем да кажем на другия от страх да не го загубим или нещо друго). И все пак - ако нямаш чувства, ще се окаже в един момент, че си загубила приятеля.. а той не може да се замени.
Колкото до психичните ти особености ти и тези на закачалка, по-скоро бих казала че се държиш май :mrgreen:Molq te , naistina te molq za suvet :smt010 Pls vseki, koito 4ete tova da mi dade suvet.......Naistina iskam vsi4ko tova da priklu4i! Moje bi ho zapo4nah, za6toto imam nujda da sum s nqkoi....no osuznaam 4e ne iska toi da e gadjeto mi ( za6toto za men gadje ne e mn tejka duma)......A toi e vluben...dnes doide i mi podari OGROMEN buket ot rozi i bonboni....i vsi4ko tova samo za6to e vluben...po o4ite mu li4i! A az ne moga da go pogledna v o4ite, za6toto mi stava gadno :smt013 Ne moga da otvurn n avsi4ko tova.....Za6to mu dadoh nadejdi, za6to ](*,) ](*,) Znam 44e vsqko momi4e si me4tae za tova,......no az ne moga da se pravq na vlubena i da go celuvam bez 4uvstva....nemoga ](*,) I sega kakvo???Dnes edin priqtel ni vidql da se gu6kame.....i si pomislil 4e hodime ( ne 4e tva me pritesnqva), no.....Za6to trqbva6e da drasvam kle4kata, koqto da razpali ogunq v nego :smt010 Sega ne moga da potu6a tozi ogun.....kak da mu kaja "zabravi pove4e za tezi na6i sre6ti i celuvki.....nie sme priqteli...izlez ot tozi sun......Napisal si e v skype (happy).....celiqt e ogrqn ot radost...... a az ne moga da...prosto ne moga.....nai-malkoto samiq fakt 4e ne iskam drugite da znaqt me pritesnqva.....za6toto za men e tupo......Molq vi daide suvet [-o< Ve4e izleznah ot tezi prikazki i osuznavam istinata....... :smt011

Mn SuM tUjNaAa
06-13-2007, 19:13
6te zapo4na ottam , 4e kakto vsi4ki znaem ISTINSKO priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e ne su6testvuva :mrgreen: Taka se slu4i 4e nai- dobriqt mi priqtel e edno ot malkoto mom4eta, koeto ne e e spiralo da me haresva cqla edna godina....Minaloto lqto zapo4nahme da s evijdame, no az mu kazah 4e ne iskam da trugvame....Po4na daskalo, i nie ve4e si bqhme stanali adski blizki...I tui kato ne iskah da go otbluskvam totalno, re6ih da poddurjam na6to priqtelstvo....I znaete li sega kakvo osuznavam?4e v tazi edna godina nie sme bili zaedno sqko mejdu4asie i malko po-malko sme se izolirali ot drugite....4akame se, zvunim si, hodim si zaedno, vs mejdu4qsie sme zaedno, sled daskalo sme zaedno, ve4erta si pi6em po skype....Horata pitat "vie hodite li", za6toto otstrani izglejda taka :smt006 No ne e.....Prosto s nego moga da si govorq za vsi4ko, mn mi e zabavno i vsi4ko ostanalo....No osuznah naskoro 4e bi mi bilo adski stranno ako ne sum s nego nqkoe mejdu4asie ( ne 4e nqma dr priqteli), no nqkak si se e polu4ila nqkava zavisimost edin ot drug...Vqrno 4e toi me haesva i tva za nego moje bi e normalno, no za6to i az q izpitvam tazi obsebenost :smt017 Otstrani izglejdame kato nqkva dvoika i edin vid az izglejdam "zaeta" , no dori i da mi haresva misulta za nqkoi sladur ot moito daskalo :smt007 ne si predstavqm kak 6te se dvija s nego, vmesto s moq friend....i ot tezi misli mi stava mn stranno. No toi naistina zna4i adski mn za men i e napravil adski mn za men.....no se strahuvam ot misulta da se vlubq v nego, da si predstavq 4e hodim :-k Iskam svoq si jivot, no ne iskam toi da ne e 4ast ot nego.....
AZ SU6TO IAM SU6TIQ PROBLEM!S EDNO MOM4E SI BQHME MN DOBRI FR SPODELQHME SI VSI4KO!TOI PO4NA DA ME HARESVA NO TOGAVA AZ HODEH S DRUG NO PO KUSNO SKUSAH S NEGO! PO EDNO VREME O6TE POVE4E ME HARESVA6E!I AZ ZAPO4NAH DA GO HARESVAM ! I TO4NO KOGATO AZ ZAPO4NAH DA GO HARESVAM TOI MI SE RAZSURDI ZA NE6TY ZA KOETO I AZ NZ!I KAZA 4E ME MRAZI!UJAS NALI :cry:

06-13-2007, 19:16
Zdravei!I az imah s6tiq problem,nai-dobriq mi priqtel be6e vliuben v men,no az ne bqh sigurna v 4uvstvata si.Vse pak se prestra6ih i zapo4nah vrazka s nego,be6e prekrasno.Sled vreme se razdelihme kato gadjeta,no si ostanahme mnogo dobri priqteli i isega toi mi e nai-blizkiq 4ovek.taka 4e opitai,nqma da ti popre4i ni6to,mislq,4e ako naistina te obi4a,posle 6te si ostanete priqteli.Probvai,pak da vidi6 kakvo 6te stane.Taka moga da te posavetvam

06-13-2007, 19:17
6te zapo4na ottam , 4e kakto vsi4ki znaem ISTINSKO priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e ne su6testvuva :mrgreen: Taka se slu4i 4e nai- dobriqt mi priqtel e edno ot malkoto mom4eta, koeto ne e e spiralo da me haresva cqla edna godina....Minaloto lqto zapo4nahme da s evijdame, no az mu kazah 4e ne iskam da trugvame....Po4na daskalo, i nie ve4e si bqhme stanali adski blizki...I tui kato ne iskah da go otbluskvam totalno, re6ih da poddurjam na6to priqtelstvo....I znaete li sega kakvo osuznavam?4e v tazi edna godina nie sme bili zaedno sqko mejdu4asie i malko po-malko sme se izolirali ot drugite....4akame se, zvunim si, hodim si zaedno, vs mejdu4qsie sme zaedno, sled daskalo sme zaedno, ve4erta si pi6em po skype....Horata pitat "vie hodite li", za6toto otstrani izglejda taka :smt006 No ne e.....Prosto s nego moga da si govorq za vsi4ko, mn mi e zabavno i vsi4ko ostanalo....No osuznah naskoro 4e bi mi bilo adski stranno ako ne sum s nego nqkoe mejdu4asie ( ne 4e nqma dr priqteli), no nqkak si se e polu4ila nqkava zavisimost edin ot drug...Vqrno 4e toi me haesva i tva za nego moje bi e normalno, no za6to i az q izpitvam tazi obsebenost :smt017 Otstrani izglejdame kato nqkva dvoika i edin vid az izglejdam "zaeta" , no dori i da mi haresva misulta za nqkoi sladur ot moito daskalo :smt007 ne si predstavqm kak 6te se dvija s nego, vmesto s moq friend....i ot tezi misli mi stava mn stranno. No toi naistina zna4i adski mn za men i e napravil adski mn za men.....no se strahuvam ot misulta da se vlubq v nego, da si predstavq 4e hodim :-k Iskam svoq si jivot, no ne iskam toi da ne e 4ast ot nego.....
AZ SU6TO IAM SU6TIQ PROBLEM!S EDNO MOM4E SI BQHME MN DOBRI FR SPODELQHME SI VSI4KO!TOI PO4NA DA ME HARESVA NO TOGAVA AZ HODEH S DRUG NO PO KUSNO SKUSAH S NEGO! PO EDNO VREME O6TE POVE4E ME HARESVA6E!I AZ ZAPO4NAH DA GO HARESVAM ! I TO4NO KOGATO AZ ZAPO4NAH DA GO HARESVAM TOI MI SE RAZSURDI ZA NE6TY ZA KOETO I AZ NZ!I KAZA 4E ME MRAZI!UJAS NALI :cry:malko si spestila podrobnostite..... :P ama pri men stana taka 4e prekra4ihme granicata........

sexy_for_you
06-13-2007, 19:41
аз съм в същото положение,но при мен е,че съм влюбена в друг и постоянно наранявам френда.гадно е,ама не мога да го обичам по друг начин,освен като фр

kindergarden
06-13-2007, 19:45
аз съм в същото положение,но при мен е,че съм влюбена в друг и постоянно наранявам френда.гадно е,ама не мога да го обичам по друг начин,освен като фр
mmmm da ama mai iska6 da stanete gadjeta s fr ti :-D
po temata ami vij sia ti iavno si sviknala s nego puk i az mislia 4e moje da ima priatelstvo mejdu mom4e i momi4e i ne e nujno da se vliubva6 v nego :wink:

LGPz
06-13-2007, 20:17
Прочетох темата ти:
1.Момчето е пекано и вклюбено. /Искам и аз да съм на негово място,но не с теб,а с някое др момиче ,което съм харесвал 1 година :D !/
2.Колко ли пари е дал за розите?
3. ТИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ!!!!

06-13-2007, 20:39
Прочетох темата ти:
1.Момчето е пекано и вклюбено. /Искам и аз да съм на негово място,но не с теб,а с някое др момиче ,което съм харесвал 1 година :D !/
2.Колко ли пари е дал за розите?
3. ТИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ!!!!edinstvenoto, koeto znam e 4e kato zamine, az 6te se promena.....6te osuznaq kakvo sum zagubila i 6te me boli adski mnogo.6te znam 4e toi e bil edinstvenoto mom4e, koeto me e obi4alo istinski.....Znam su6to 4e go obi4am ( izob6to nz po kakuv na4in no e taka).Tova 4uvstvo ne sum go izpitvala ottdavna., moje bi i nikoga ne sum)....i tova ne go kazvam , dokato sum ludo blubena i 6tastliva, a kogato suljite sa na o4ite mi......Toi zna4i tolkova mn za men.....pove4e ot mnogoto mi psevdopriqteli ili kompleksirani gadjeta.......... ](*,)

ODB36
06-13-2007, 21:34
и са ако кажеш че си зодия рак ще те черпа 1 кафе!pOZNA \:D/ 4akam si kafeto :D
получаваш го само си дай телефонния номер или скаип и ще направиме кафето :D

06-14-2007, 15:34
и са ако кажеш че си зодия рак ще те черпа 1 кафе!pOZNA \:D/ 4akam si kafeto :D
получаваш го само си дай телефонния номер или скаип и ще направиме кафето :Doki doki :::

lady_bird
06-14-2007, 19:09
4e za6to da nqma istinsko priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e?
nai-dobrite mi pr sa mom4eta!
mai trqbva da si promeni6 malko na4ina na mislene...
:?

06-15-2007, 21:18
4e za6to da nqma istinsko priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e?
nai-dobrite mi pr sa mom4eta!
mai trqbva da si promeni6 malko na4ina na mislene...
:?Btw i na men priqtelite mi s apredimno ot mujki pol...NE ME RAZBIRAITE POGRE6NO [-X No prosto s tova mom4e taka se slu4i....Moga da vi kaja 4e vi blagodarq za pomo6ta...isttoriqta svur6i ve4e....Sled 5 dni nenasitni celuvki dale4 ot pogledite na drugite....nes se razdelihme t.e priklu4ihme kato gadjeta ( ne kato friends) Dnes zavalq poroini i az mu akzah 4e vsi4ko 6te svur6i kato spre dujda....celite bqhme mokri i se celuvahme nenasitno i strastno po poroiniq dujd.....i kogato sprq az go celunah za posledno :smt008 i da se nadqvame 4e do pon 6te mu e minalo \:D/

vlubenata01
06-20-2007, 11:38
Hahaha i az bqh ne6to podobno kato teb, nakraq osaznah 4e sam vlubena v nego!!! No ne vinagi ne6tata potragvat i zajivqvate 6tastlivo zavinagi !!! Az li4no mislq 4e priqtelstvoto se razvalq s lubpvta, "ot 1 priqtelstvo moje da se prevarne v lyubov, no ot lyubov nemoje priqtelstvo" ;)

V momenta sam v takava situaciq i sam napalno saglasna.I ne znam kakvo 6te stane, za6toto ako tragnem i stane taka 4e skasame 6te zagubq nai-dobriq si priqtel!!!

Zuko
06-21-2007, 19:04
Първото ми мнение ще бъде в твоята тема. Трябва да се гордееш :lol: Иначе историята наистина е трогателна, но най-вече сложна и объркана. По въпроса може да има 101 различни мнения и всяко едно от тях да бъде правилно. Затова недей да разчиташ много на коментарите тук. В такава ситуация където нещата висят на кантар ти единствена можеш да прецениш, или по-скоро да "почувстваш" какво трябва да направиш. И все пак няма да се въздържа да си изкажа мнението. А то е че според мен момчето е направило много за теб, ама наистина МНОГО. Бил съм в подобна ситуация /е, не чак толкова дълго/ и знам през какво е минал. Сигурно е имало много периоди, в които поради една или друга причина е бил на крачка да те намрази. И 99% от хората по принцип се поддават на тези емоции. Необходима е истинска воля и най-вече голяма обич за да ги преодолееш. Той е успял. Заради себе си. Но и заради теб. Не е искал да те предава и изостава. Нарочно или не, ти по някакъв начин си усетила всичко това, от там идва и тази безрезервна увереност в любовта му. Затова смятам че трябва да му дадеш шанс, заради тази една година в която той е страдал... още повече че ти казваш че имаш някакви чувства към него... не се знае може да прерастнат в един момент в нещо повече. Каквото и да правиш обаче, продължавай да споделяш тук. Ще ти бъде по-леко и в същото време можеш да получиш някой полезен съве ;) Успех!

BAYO
06-21-2007, 23:03
Прочетох темата ти:
1.Момчето е пекано и вклюбено. /Искам и аз да съм на негово място,но не с теб,а с някое др момиче ,което съм харесвал 1 година :D !/
2.Колко ли пари е дал за розите?
3. ТИ НЕ ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ!!!!

Бе з първите две не съм мноу съгласен , щот се пак ти си си ти и ти искаш тфа, което искаш :>

Иначе за третото 1000% съм съгласен , хаха :-D

06-24-2007, 21:13
Явно всички тук са доста отчаяни и се чудят от каде да разберат какво трябва да направят.Лошото в случея е че и аз сам в същото полужение.Влюбен съм до уши в да речем най-добрата ми приятелка.Познавам я от 6 години и отношенията ни са били на приливи и отливи,но въпреки това тя е човека който знае всичко за мен и от който никога не сам се притеснявал,както си мисля че е и при нея.Това обаче не е всичко.До скоро тя ходи с най-добрия ми приятел който мн я обича и сега ми е сърдит защото се виждам с нея често и един вид егнорирам него.Рисковете в тази ситуация са много.1-во мога да загубя най-добрия си приятел защото ако разбере че съм се опитал да направя нещо с неговото бивше гадже което тои още обича ...едва ли ще ме погледне отново..2-ро...шанса да отвърне на чувствата ми и да не ме гледа като застреляна когато и кажа всичко което ми е на сърце е мн малък..и общо взетов краина сметка може да не спечеля нищо а само да загубя 2-мата най-скъпи човека.Наскоро направих грешката като и намекнах че нещо не е наред и сега общо взето само ме разпитва какво ми е и т.н. и започва да се усеща.Такъв човек съм който когато нещо му тежи си го казва и няма да изневеря на характера си и този път.Въпроса ми към тези който са преживели и наи вече момичетата е ..по какъв начин да и кажа..и как мога да превзема сърцето и ако се колебае ?

06-27-2007, 14:36
пич, не че нещо, ама като имаш някакъв проблем просто си пусни отделна тема. Това е и целта на форума :) Все пак момичето иска да й се помогне, а ти по този начин отклоняваш вниманието от темата :) та по темата... по-добре да не се опитвам да давам съвети, щото ситуацията е наистина доста сложна и трето лице трудно може да вникне изцяло в нея. единственото което мога да ти кажа е че най-добре да следваш чувствата си. От там вече то ще си покаже какво ще става :wink:

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 15:43
Taka e istinsko priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e ne su6testvyva..ve4e se obedih v tova i se 4yvstavam mn lo6o..Prosot neznam s edin dobur priqtel trygnah a posle kato skusahme vsi4ko sqkashe se izpari....Tova be6e nai gadnoto ne6ty koeto bqh izpitvalka 6oto bqh sviknala s nego imah go ponqkoga i za brat a sega se gledame otdale4e i vseki si ima svoq kompaniika s koqto se dviji...........