PDA

View Full Version : Проблем при обезкосмяване



06-06-2007, 13:11
Та... момче съм, на 19. Имам сериозно окосмяване и заради това го премахвам. Проблемът е обаче, че кожата ми е твъъърде чувствителна. В момента ползвам епилатор и бръсначка. С епилатор се минавам от кръста нагоре, когато имам време, а с бръсначка на краката. Проблемът е, че краката ми постоянно се нарязват /а аз внимавам/, защото ми е твърде нежна кожата, а пък с епилатора по гърдите и в областта под пъпа ми излизат доста подкожни/нагоре поне обаче като се бръсна са по-малко/... Някак ми е неудобно някой друг да ме обезкосмява и затова не ми препоръчвайте да ходя при някой. А пък кола маска сам да си правя - едва ли ще успея.
Дано да ми препоръчате нещо ефективно... и тук идва моментът да отбележа, че преди това наистина ми се отварят порите, ползвам ексфулианти, лосиони и олио на Джонсън бебе. Просто идея си нямам какво трябва да правя! :cry:

mysi
06-06-2007, 13:15
Мисля,че най-компетентно мение една козмтичка може да ти даде,отиваш казваш какъв е прблема,и тя ти казва каво да ползваш \:D/ ;-) :-)

gaJl_ka
06-06-2007, 15:24
au tva e gadno da i takava kojata nai6 li ko polzvaj depilator (krem4eto) to e naj...hm emi pri nego nema rqzane i d1rpane :)))) ama naistina ideqta s kozmeti4kata e dobra... ma 6tom ne 6te6 i e po debre da polzva6 i za krazata epilator ne br1sna4ka s MOOOOOOOOOOOGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOO hidratira6t krem zemi si nekoi obiknoven i davaj na koli4estvo ne na ka4estvo ;] ::: :::

06-07-2007, 14:20
от автора:
mysi, трябва да изчерпам всички средства, преди да се престраша

gaJl_ka, депилатоарите на мъже едвам действат. Освен това хем резултатът не е кой знае колко добър, хем кожата се дразни повече отколкото при бръснене. Освен това и след депилатоара не мога да се пръскам с дезодорант /ако не е на краката/, защото, както би трябвало да знаете, положението става по-лошо... а и козметиката след него не действа много.

06-07-2007, 14:46
Та... момче съм, на 19. Имам сериозно окосмяване и заради това го премахвам. Проблемът е обаче, че кожата ми е твъъърде чувствителна. В момента ползвам епилатор и бръсначка. С епилатор се минавам от кръста нагоре, когато имам време, а с бръсначка на краката. Проблемът е, че краката ми постоянно се нарязват /а аз внимавам/, защото ми е твърде нежна кожата, а пък с епилатора по гърдите и в областта под пъпа ми излизат доста подкожни/нагоре поне обаче като се бръсна са по-малко/... Някак ми е неудобно някой друг да ме обезкосмява и затова не ми препоръчвайте да ходя при някой. А пък кола маска сам да си правя - едва ли ще успея.
Дано да ми препоръчате нещо ефективно... и тук идва моментът да отбележа, че преди това наистина ми се отварят порите, ползвам ексфулианти, лосиони и олио на Джонсън бебе. Просто идея си нямам какво трябва да правя! :cry: mini s epilatora i krakata kato predi tva si gi izmie6 s mnogo topla voda za da e po malko bolezneno/6tot izlizat po lesno za tva/i sled epilirane si sloji bebe6ka pudra a ako ti izlqzat podkojni tarkay s utayka ot kafe i mnogo gruba gaba dokat izlqzat kosmite i posle gi mini s epilatora

06-07-2007, 15:03
това за бебешката пудра ще го пробвам, ама това с кафето - то като ексфолиант явно /имам си аз/ .. пък и аз ако се виждат подкожни, че са ровя с пинсетка. Просто ми излизат пъпчици много...

МЕРСИ!!!