PDA

View Full Version : Тази любов е ужасна ...защо се влюбваме има ли некаф смисъл



i love you
06-06-2007, 14:33
и такам ...адски ми е тъпо вече тъй като си мисля че тази любов която я изпитвах към едно момче вече започва да си отива...много е тъпо познаваме се и понякога се правим че не се виждаме,просто не знам вече и много ми е мъчно защото ми беше толкова хубаво да съм влюбена цяла година горе-долу и ся той сякаш се прави на безразличен и не мога да го разбера понякога толкова се усмихва като се видим и аз се кефя адски много а друг път нз кфо става... дефекта в мен ли е че само аз се влюбвам и никой не се влюбва в мен макар че съм си готина,и само страдам от тая любов мама му стара ве4е се уморих и просто ре6их никога пове4е да не се влюбвам тъй като никакъв смисал няма за мен макар че това което изпитах тази година бе6е прекрасно направо се чувствах жива,но вече в главата ми е пълна пустош за съжаление толкоз много ли искам от живота 4е той е толкова жесток към мен ...сърцето ми нз ве4е колко пъти е било броуквано :smt010 :smt010 :smt010

06-06-2007, 14:41
spoko i az sam taka treqbva postoqnno da sam vlubena ine4e nqma da sam si az 4ystvam se nqkak prazna ......

Th3MaN
06-06-2007, 14:43
Да бе нямя смисал да се влюбваш. Аз съм се отказал. Тва си е мъчение само . Не ти трябва.

Л
06-06-2007, 14:50
Да бе нямя смисал да се влюбваш. Аз съм се отказал. Тва си е мъчение само . Не ти трябва.
Съгласна съм :-D

victoriq
06-06-2007, 15:10
Хмм!Малко развлечение и години наред мъчение!За жалост това е любовта...

koalka
06-06-2007, 15:10
Не можеш да очакваш от човека до теб непременно да изпитва като твоите чувства.Това не винаги се случва.

tweeetyreni
06-11-2007, 17:15
Ами точно няма смисъл затова по-добре да не се влюбваш.Живей си живота както ти искаш и да ти е весело. O:)

06-11-2007, 17:17
и такам ...адски ми е тъпо вече тъй като си мисля че тази любов която я изпитвах към едно момче вече започва да си отива...много е тъпо познаваме се и понякога се правим че не се виждаме,просто не знам вече и много ми е мъчно защото ми беше толкова хубаво да съм влюбена цяла година горе-долу и ся той сякаш се прави на безразличен и не мога да го разбера понякога толкова се усмихва като се видим и аз се кефя адски много а друг път нз кфо става... дефекта в мен ли е че само аз се влюбвам и никой не се влюбва в мен макар че съм си готина,и само страдам от тая любов мама му стара ве4е се уморих и просто ре6их никога пове4е да не се влюбвам тъй като никакъв смисал няма за мен макар че това което изпитах тази година бе6е прекрасно направо се чувствах жива,но вече в главата ми е пълна пустош за съжаление толкоз много ли искам от живота 4е той е толкова жесток към мен ...сърцето ми нз ве4е колко пъти е било броуквано :smt010 :smt010 :smt010
А той питал ли те е дали имаш гадже? А ти какво каза?

Ice_Queen_
06-11-2007, 18:30
Винаги боли когато една любов умира..боли още повече когато осъзнаваш че тя умира и че не можеш да я спреш.......

AleX`
06-11-2007, 18:31
Има смисъл, но когато е качествен човека и е споделено. Но това незнам кога се случва...и дали става изобщо :-k

Vikitooo
06-11-2007, 18:39
Ti li reshavash koga da se vlubish ili ne? :roll: :-k Nesposobna si pred tova izpitanie...Mojesh da si nalagash nqkakvi ogranicheniq, no ne i da "reshish: koga ,kade i skoi. :wink:
Nespodelena lubov li te machi? Ili lubov po zalez? :smt017

mechtaq_za_teb
06-11-2007, 18:42
Винаги боли когато една любов умира..боли още повече когато осъзнаваш че тя умира и че не можеш да я спреш.......Kolko si prava :smt010 Bolkata ti idva ot tam 4e lubovta ti e nespodelena.No tova ne zna4i,4e nqkoi den nqma da sre6tnesh mom4eto,koeto shte otgovori na 4uvstvata ti.Ne gubi nadejda!