PDA

View Full Version : LUBOVVV



{}{}{}{}
06-06-2007, 14:49
Zdraveite na vsi4ki :) Mnogo haresvam 1 mom4e ot moq klas.No neznam kak da mu kaja ... za6toto ne iskam da se 4yvstvam neudobno kogato go posledna i toi da zn 4e go haresvam a toi da ne me haresva smisal mn iskam da hodq s nego...no mi e kofti 4e e ot moq kl.kajete..daite nqkakyv savet kakvo da pravq VLUBENA SUM ](*,)

06-06-2007, 14:51
Как така ще ти е кофти, че ти е от класа, нали си влюбена? :smt017

Xgirl
06-06-2007, 14:58
И какво от това, че ти е от класа, за любовта граници няма ;)
А ако те е срам да му го кажеш в очите, моежеш да му напишеш писмо или нещо от сорта :)

victoriq
06-06-2007, 15:01
Еми рискувай.Ако не му го кажеш може да го загубиш и някоя да те изпревари!!!Давай смело без страх!!!Успех!!!

koalka
06-06-2007, 15:02
Най-напред му поискай скап, някаква връзка.Обади му се, говорете си и започвай в училище постепенно да се сближаваш с него.

06-06-2007, 15:37
ami toi ima skype no nqma internet i telefon nqma za sega..ii napravo..nz 6te poludeq no mi se iska da ne riskuvam az sam napravo byzla.... :( ](*,)

bloodybaby
06-06-2007, 18:45
Zdraveite na vsi4ki :) Mnogo haresvam 1 mom4e ot moq klas.No neznam kak da mu kaja ... za6toto ne iskam da se 4yvstvam neudobno kogato go posledna i toi da zn 4e go haresvam a toi da ne me haresva smisal mn iskam da hodq s nego...no mi e kofti 4e e ot moq kl.kajete..daite nqkakyv savet kakvo da pravq VLUBENA SUM ](*,)
Имах подобна любов.Чудех се как да му кажа, и най - накрая му написах бележка и му я подадох уж невинно.Оказа се, че и той не бил безразличен и ми върна, пак с бележка, после му дадох друга бележка, и после той на мен...Обаче май и двамата бяхме прекалено срамежливи, за да направим по - голяма крачка от бележките и целият 7 ми клас си изкарахме с хартийки...Накрая се влюбих в друг и този въобще забравих за него...
Та...мисълта ми беше, че трябва или да направиш крачка или да чакаш евентуално той да я направи....За друго не се сещам

misSsX
06-07-2007, 14:05
да не ти пука давай смело :)

Th3MaN
06-07-2007, 16:06
Ами първи бъди малко по така. Гледай да разбереш дали има нешо към теб и ако има действай смело

6te_te_obi4am_vinagi_F
06-07-2007, 16:26
razberi dali te haresva i togava mi pokaji 4e i ti go haresva6 kato naprimer mu se usmihva6 tyrsi si povodi da si pri nego i t.n ama godinata ve4e svyr6va sh go zabrai6 i sh si sre6tene6 nqkoi prez lqtoto :P

hoseto_
06-07-2007, 19:47
Най-напред му поискай скап, някаква връзка.Обади му се, говорете си и започвай в училище постепенно да се сближаваш с него.

цтцтцттцтцтцтцтцтццт. както има един израз "Зарибени". Какъв Skype какви телефони. Бе лято е ве хора. Птичките пеят, слънцето пече. Нали е от твоя клас. Оговорете се като сте на даскало да се видите някъде на кафе, в грацката градина па ако ще и на гарата идете. бе излезте ве :-D

Fr0sTyYy
06-07-2007, 19:52
дам не губи време говорете си по често .. поддържайте връзка и го накарай да разбере че го харесваш ии .. нз друго какво да кажа общо взето да те хареса :)

06-08-2007, 15:33
toi ne e ot grada i tva e probelema...nqma kak lqtoto da izlizame

bai_brother
06-08-2007, 16:15
Zdraveite na vsi4ki :) Mnogo haresvam 1 mom4e ot moq klas.No neznam kak da mu kaja ... za6toto ne iskam da se 4yvstvam neudobno kogato go posledna i toi da zn 4e go haresvam a toi da ne me haresva smisal mn iskam da hodq s nego...no mi e kofti 4e e ot moq kl.kajete..daite nqkakyv savet kakvo da pravq VLUBENA SUM ](*,)

Когато бях ученик имах този проблем.
Момичето което обичам и с което преди 2 години сключих брак беше от моя клас.
Доста време ми отне докато измисля как да и призная чувствата си защото като теб се притеснявах че може да ме отблъсне , и един ден ми хрумна една идея : Избягах от час по физическо върнах се в класната стая и написах с големи букви на дъската че я обичам бе да си напиша името.
После затворих двете крила на дъската и излязох от стаята.
Когато преди да започне следващия час отвориха дъската и тя видя написаното първо малко се притесни но й стана много приятно че някой
я харесва , след часовете и признах че аз съм написал онова нещо на дъската.
За мой късмет тя сметна постъпката ми за малко дръзка но все пак романтична и така станахме гаджета а днес вече сме женени.

С други думи пробвай нещо нестандартно щом ти е неудбно да му го кажеш директно.

06-09-2007, 06:30
Ami naprimer ako mu ostavq nqkakva bele6ka ili da mu napisha neshto na china.Toi zn che nqkoe momiche ot klasa go haresva no ne zn koe. :D

koalka
06-09-2007, 06:44
Най-напред му поискай скап, някаква връзка.Обади му се, говорете си и започвай в училище постепенно да се сближаваш с него.

цтцтцттцтцтцтцтцтццт. както има един израз "Зарибени". Какъв Skype какви телефони. Бе лято е ве хора. Птичките пеят, слънцето пече. Нали е от твоя клас. Оговорете се като сте на даскало да се видите някъде на кафе, в грацката градина па ако ще и на гарата идете. бе излезте ве :-DГоворя и допълнително скайпа.Не само по него да си пишат.

kobrichka
06-09-2007, 15:18
Не разбирам какво лошо има че е от класа ти,ако наистина го харесваш действаи.

Iv4eTy
06-09-2007, 15:31
Опитай се да се сближиш с него, наблюдавай реакциите и отношението му към теб , така ще можеш да прецениш дали имаш шанс и дали има смисъл да му разкриваш чувствата си. Също можеш да накараш твоя приятелка просто уж от любопитство да го попита нещо за теб, за да разбереш мнението му за теб. Късмет :P

06-11-2007, 12:01
misi mn