PDA

View Full Version : ,,,



maini4ka_sladka
06-06-2007, 14:52
.................

`Death`Whore``
06-06-2007, 14:55
И на мен ми е интересно, но няма да съм сигурна с подобно нещо. Има и разни неща, които се разтапят във вагината и предпазват уж...

Coccolino
06-06-2007, 14:56
Вагиналните спермициди са под формата на крем, пяна, филм, свещички или таблетки. Тези продукти съдържат химикал убиващ сперматозоидите. Водят се спорове относно ефективността на този вид конрацептиви. Жените, които избират този метод за защита, трябва много точно да следват указанията за употреба на съответния продукт.
Отиди в някоя аптека там ще имат със сигурност.
мисля че Durex правят някакви но не съм сигурен....

SINDEL
06-06-2007, 15:03
Пфф! Пробвах наскоро с вагинални таблетки. Поставят се и 4акаш 10 минути да се разтворят, ама трябва да си кажа, 4е беше ужасно! Първо като си я сложиш, буквално усещаш как се разтваря. Полу4ава се едно такова много неприятно гъдели4кащо щипещо 4увство. Тва добре, ама после по време на самия акт и мен и гаджето супер много ни пареше, сърбеше, щипеше и вси4ко друго такова, което можете да си представите. Удоволствие нямаше за никой от двамата.
На вси4кото отгоре на упътването към таблетките изри4но пишеше известно време преди и 2-3 4аса след самия акт да не се миеш отдолу с никакви сапун4ета, гел4ета и каквито и да било такива работи, понеже така спермцида губел всякакво действие. Та приятелят ми отиде и се изми и му мина, ама на мене ми беше гадно с 4асове. А и следващите няколко дни като пишках и пак ме щипеше [-(
Така 4е за мен такива контрацептиви не стават [-X

ninsy
06-06-2007, 15:42
Пфф! Пробвах наскоро с вагинални таблетки. Поставят се и 4акаш 10 минути да се разтворят, ама трябва да си кажа, 4е беше ужасно! Първо като си я сложиш, буквално усещаш как се разтваря. Полу4ава се едно такова много неприятно гъдели4кащо щипещо 4увство. Тва добре, ама после по време на самия акт и мен и гаджето супер много ни пареше, сърбеше, щипеше и вси4ко друго такова, което можете да си представите. Удоволствие нямаше за никой от двамата.
На вси4кото отгоре на упътването към таблетките изри4но пишеше известно време преди и 2-3 4аса след самия акт да не се миеш отдолу с никакви сапун4ета, гел4ета и каквито и да било такива работи, понеже така спермцида губел всякакво действие. Та приятелят ми отиде и се изми и му мина, ама на мене ми беше гадно с 4асове. А и следващите няколко дни като пишках и пак ме щипеше [-(
Така 4е за мен такива контрацептиви не стават [-X

аз ползвам такива таблетки но при мен няма никакъв проблем..тъпото е че се поставят и седят 10 мин.. това че усещаш как се разтваря е вярно..:)
незнам аз съм им се доверила на тях и за сега съм доволна