PDA

View Full Version : Упражнения за изправяне?



FuckBitch
06-06-2007, 16:20
Как да изправя "гърбицата"
Не ми казваите само ИЗПРАВИ СЕ

find_m3
06-06-2007, 17:21
Хаха и аз имам тоя проблем чак гърбица не ама ходя приведена.Казвали са ми че се правят лицеви опори ама не фалшиви а трябва да се научиш да ги правиш както трябва :idea: :smt006

hip Hop Mace
06-08-2007, 18:07
1. Повдигнете се високо на пръсти,ръцете поставете на хълбоците.Задръжте в това положение 5-10 сек.

2.Заемете колянно-лакънта опора.Повдигнете левия крак нагоре обтегнат - задръжте 5-10 сек.Снемете крака в изходно положение.

3.Застанете срещу стол (маса,бюро) и се хванете с ръце за нег - задръжте 5-10сек.

3.Заемете лек с възглавница под корема.Повдигнете главата,гърдите и краката,свити в коленете - задръжте 5-10сек.

4.Заемете стоеж с книга в ръцете.повдигнете книгата над главата - задръжте 5-10 сек.При повдигането вдишвайте при снемането издишвайте.

5.Заемете разкрачен стоеж,ръцете,свити в юмруци,поставете на кръста.Изнесете гърдите силно напред и вдишвайте.Върнете се в изходно положение - издишайте.

Тези упражнения ги преписах от една книга,те са специялно за красива и строина фигура.Също така можеш да вървиш с книга/и на главата и да се опитваш да не падат.И най - важното е да се опитваш да се изправяш когато вървиш,пишеш,ядеш.....