PDA

View Full Version : offf :(:(:(



black`cat
06-06-2007, 16:45
Predi 2 sedmici pravih za pruv put sex s priqtelq si (toi mi be6e purviq).Togava mi teka mn kruv.Sled 3 4 dena pak pravihme i pak mi teka, dori togava mi doide.7 dena bqh v cikul i 2 dena sled tova pravihme sex i pak mi teka malko i produlji nqkolko 4asa. Na nqkoi da mu se e slu4valo ili slu4aino da znae kakva e pri4inata za tova?

06-06-2007, 16:58
1. Първият път е нормално на има кръв ( не при всички ) , но в повечето случаи е така ...
2. Когато сте го направили за втори път, казваш, че тогава ти е и дошло => и сама трябва да знаеш защо е имало кръв ...
3. В началото е нормално няколко дни след като сте го направили да ти тече, тъй като все пак се е разкъсала девствената ти ципа и то с е раничка , ще ти мине , не се притеснявай

И за допълнително успокоение : и при мен беше така ;)

SladkoBeBChe
06-06-2007, 17:00
e da v nachaloto e normalno da ima kruv spox vsichko shte se opravi :smt006

06-07-2007, 14:03
spokoino,mili4ka,i pri men be6e gore-dolu taka.skoro pravih sex s priqtelq mi za pruv put i togava ima6e kruv.na vtoriq put me zabolq malko pove4e i otnovo ima6e kruv.i na tretiq put taka.a na 4etvartiq ima6e savsem malko kruv,oba4e na drugata sutrin kato se sabudih i poglednah....napravo ujas-cqlata bqh izcapana i ne spira6e.otidoh v banqta i celiq pod be6e v reka ot kruv napravo.:| cql den ne spira6e i mn se izpla6ih.sledobqd otidoh na ginekolog-6ta ne6ta.kato be6e ponamalqlo malko i nabarzo otidoh.tam dosta me izma4i-mn vreme me preglejda i bole6e,i kaza 4e posledniq put kogato sme go napravili ve4e devstvenata cipa se e razkasala savsem,no prosto me e naranil leko i zatova se e polu4ilo kruvoizliv.i toi mi iz4isti ostatacite ot kruvta,ima6e napravo nqkva susirena kruv na top4eta... ](*,) i kaza 4e ve4e vsi4ko e nared,da iz4akame nqkolko dni predi da pravim sex i 4e vsi4ko 6te e nared-nito 6te me boli,nito 6te ima kruv.a ako pak se polu4ilo da prokurvi da mu se obadq.i taka-vijda6 4e pri men be6e malko po-zle daje.savsem normalno e da ima kruv nqkolko puti,pri drugi hora puk nqma vaob6te.zavisi ot 4oveka.moje bi sledva6tiq put nqma da ima kruv,ili ako ima malko ne se pritesnqvai-kogato te otvori napalno kato horata 6te spre :wink:

Glezanka
06-07-2007, 14:04
W tyrsachkata ima nai-malko hilqda podobni temi ... Ne razbrahte li che e normalno purwiq put i nqkolko puti sled towa da ima kruw i bolka!!!