PDA

View Full Version : Teen Peoblem!!!



VaSeTo_KB
06-06-2007, 17:25
Здрайвете, имам едно теен проблемче и ще се радвам ако ме посаветвате.
Така аз съм на 15г. а момичето е на 14.От скоро се премести в моят град и нито име и знам нито нищо,но просто от когато я видях незнам какво ми стана само за нея мисля.Моля ви кажете какво да правя някакъв стил да предприема да я заговоря.От 2 дни не мога да правя нищо само мисля за нея моля ви помогнете кажете какво да правя мног съм зле ;(.Кажете нещо да я заговоря или какво да правя ПСЛ...

alkobalko
06-06-2007, 17:28
Ако познаваш някой от нейните приятели го/ги помоли да ви запознаят. Ако не отиди при нея и сам се запознай, не губиш нищо.

BebeTooOoo
06-06-2007, 17:29
Еми запознай се с нея....или още по - добре ако познаваш и нейни приятели...те да ви запознаят... :wink:

koalka
06-06-2007, 17:30
Отиди направо я заговори.Питай я примерно колко е часа или "може ли да се запознаем", нещо от сорта.

VaSeTo_KB
06-06-2007, 17:33
Не познавам нейни приятели ,защото е от скоро в града.Обаче съм много срамежлив ама ако ме отреже (от това ме е страх...)

lusimomila
06-06-2007, 17:33
VaSeTo_KB,може би един от най-изтърканите,но мн действащи влюбвания(да ги наречем) са тва,че се спъваш,изпускаш си учебниците(или там,квото и да е)и ако тя се спре,значи те е забелязала :smt006

Аз лично с 1 момче се запознах,докато той диктуваше номера си на момчето зад мене и аз после си го записах
звъня му и той ми казва "кой си??"аз му викам "обърни се и ще видиш" :smt005

BebeTooOoo
06-06-2007, 17:38
Срама до никъде не води.Преодолей го колкото и да е трудно...отиди при нея и я заговори..."здрасти може ли да се запознаем" или нещо от сорта...след като го направиш ще видиш всъщност колко е било лесно и т.н.Действай преди да е прекалено късно.

VaSeTo_KB
06-06-2007, 17:38
До сега съм предлагал на 3 момичета и 3-те са приемали,но сега незнам страх ме е много да не ме отрежа.А при тези миналите си пусках лафчета,кафенце ала-бала ама тук незнам какво ми стана нещо мн ме е страх да не ме махне...
Онзи ден минавам си покрай нея и я гледам после се объщам и тя ме гледаше когато се обърнах може ли това да е знак?

KpuCuTo0o
06-06-2007, 17:39
Аз лично с 1 момче се запознах,докато той диктуваше номера си на момчето зад мене и аз после си го записах
звъня му и той ми казва "кой си??"аз му викам "обърни се и ще видиш" :smt005
Това е много готино и оригинално... :D И много весело... И той к'во ти каза после? :-D

BebeTooOoo
06-06-2007, 17:42
До сега съм предлагал на 3 момичета и 3-те са приемали,но сега незнам страх ме е много да не ме отрежа.А при тези миналите си пусках лафчета,кафенце ала-бала ама тук незнам какво ми стана нещо мн ме е страх да не ме махне...
Онзи ден минавам си покрай нея и я гледам после се объщам и тя ме гледаше когато се обърнах може ли това да е знак?
Еми щом вече си правил тази крачка... какво ти пречи и сега да я направиш.Няма смисъл да се притесняваш...вече ти казах , че така само и единствено ти губиш...но все пак ти си решаваш какво да правиш...

VaSeTo_KB
06-06-2007, 17:45
Добре и по ваша преценка какво да правя след това?
Като се запознаем.С тези другите момичета ми беше лесно ,защото те са ми от класа и се знаехме и ми беше лесно ама никога не съм испитвал такова чубвсто до сега.

BebeTooOoo
06-06-2007, 17:48
Ем аз мисля че няма разлика...каквото си правил с тях..прави и с нея...ако е имало ефект де...говорете си..опознайте си..абе всичко ще си дойде отсамосебеси... :wink:

VaSeTo_KB
06-06-2007, 17:52
Добре утре ще се запозная с момичето...
И веднага ли да я поканя на кафе или там...

BebeTooOoo
06-06-2007, 17:54
Добре утре ще се запозная с момичето...
И веднага ли да я поканя на кафе или там...
Ем да...защо не...излезте...може и не на кафе...на кино..някъде да се разходите (това също са варианти) Ти решаваш.

VaSeTo_KB
06-06-2007, 17:57
Ок много благодаря.Супер е и сайта и форума най-вече потребители като вас са златни.

~ПрЪдЛа~
06-06-2007, 17:57
ПърВо раЗбери неЩо за неЯ от тиПа на: сРамежлива ли е, наХакана ли е,сериОзно момиЧе ли е иЛи саМо сИ глеДа кеФа...таКива неЩа.След тоВа аКо е оТракаНа деЙствай напРаво.ЧестНосТта се цеНи мноГо прИ момиЧетата осоБено аКо е л поЛожитеЛна наСока.Кажи и коЛко е хуБава,поГъделичКай саМочустНиеТо и.аКо откаЖе...маЙната и,аКо не...сП.И наЙ-ваЖното е да не Се приТесняваШ.НапраВи се да иЗглеждаш таКа,сякаШ цяЛ жиВот само моМичета сИ сваЛял.иМай саМочувСтвие,но не прекаЛено.Бъди миЛ,но не й лиЖи поДметкиТе.БъДи уВерен в сеБе си...уСпех :D

AleX`
06-06-2007, 18:52
Смело и решително и без срам,файда няма(да не забиеш поглед в земята)и с усмивка отиваш: Как си ? Ко правиш ? Нещо такова тя ти казва нещо. Аз съм еди кой си-името ти. Поговорете малко и вземи номерчето :) И гледай да не използваш нищо заучено и изтъркано. Тъпо е. Успех ! :wink:

Just_Be
06-06-2007, 22:57
Ако познаваш някой от нейните приятели го/ги помоли да ви запознаят. Ако не отиди при нея и сам се запознай, не губиш нищо.