PDA

View Full Version : :((((((( zasshTo ???



KyKJlu4KaAa
06-06-2007, 17:59
hoRa MoLq vi daite mi savet.gadjeto mi kazva 4e nqmalo za kakvo da si govorim.. :smt010 zaedno sme ot godina.. :smt010 i sq poslednite nqkolko puti naistina mnogo ne prikazvame...molq vi daite savet..kak da raznobrazq vryzkata ni,da imame za kakvo da si govorim ??? ](*,) MoLq vI.. [-o< :smt010 :smt010 bLaGoDaRq Vi predvaritelno :oops:

dadada
06-06-2007, 18:05
той знае ли че е така? 8-[

cherinka
06-06-2007, 18:05
Идете на кино, гледайте "Карибски пирати - Накрая на света" и след киното, обсъждайте филма колко е бил прост, тъп и глупав.

Или гледайте някакъв екшън (момчетата обичат такива филма) :|

Или просто се опитай да получиш някаква информация за интересите и заниманията на приятеля ти, но не прекалявай, и си говорете за нещо, което го вълнува.
Сигурно неотделяте вече достатъчно внимание на хобито на другия и не се интересувате от него и за това няма какво да си кажете.

сениорита
06-06-2007, 18:06
Има една приказка..не случайно са я казали.. да си приятел(близък,гадже) с някого означава моментите на мълчание помежду ви да са ви приятни и да са част от сладкото споделяне..така че си мисля,че понякога мълчанието наистина казва много повече..не е нужно през цялото време да се надприказвате,за да се чувствате готино заедно..връзката предразполага и друг тип отношения..освен приказките и натискането..в нея има един душевен момент..и точно мълчанието ни го дава..а ако толкова искаш само да плямпате простотии,ми прави го,не мисля,че изисква някакви усилия..но просто се замисли в/у това,което ти казах!

BebeTooOoo
06-06-2007, 18:13
Разнообразието в една връзка не значи да ходите на места , на които не сте били.В никакъв случаи , защото не винаги има голям избор къде да се отиде.Но пък правете неща които не са много много типични за една връзка.Под типични разбираме целувки , прегръдки , романтична вечеря и т.н.Просто не трябва да има граница в това което правите...дори и да се държите по-детски ....Забавлявате се по начина , по който ви идва от вътре.Не трябва нищо да ви спира.

bloodybaby
06-06-2007, 18:17
Аз бих дала съвет, да измислите нещо, ново и интересно и на двама ви, което да правите заедно или по отделно, и след това да го обсъждате помежду си.Успех :D

ko6mar4e
08-03-2009, 13:21
Ти сама трябва да знаеш отговора 8-)

Punisherrr
08-03-2009, 13:26
Ех начи, как обичаме да изкарваме темички от миналия век... :smt022