PDA

View Full Version : romanti4en...da da;)



Soy_tu_mujer
06-06-2007, 18:14
zdraveite.
Shte vi stane li nepriqtno ako primerno s gadjeto vi vodite takuv dialog:

Ti: "Kak iskam da me gushnesh i da zaspq v pregrutkite ti!"
Toi: "mislish li, 4e shte te ostavq da zaspish:P" :D
Ti: "Da zaspq na gurdite ti, 4uvaiki surchiceto ti kak bie i mi shepne "obicham te!""
Toi: :)
Ti: "Ti ne go li iskash,zashto mulchish?"
Toi: "Iskam go mn qsno..prosto ne si padam po romantikata"
Ti: "ehh ne trqbvashe da go kazvash:P, ami veche shte znam da si spestq prikazkite..:\"
Toi: "Ne mi pre4i, taka 4e si govori!:)"
Ti: "Mi shtom ne si padash po takiva dumi i shtom ne o4akvam da mi se vurni sas sushtoto... abe ostavi:)"
Toi: "O.K"



Tupo nali?:D

dadada
06-06-2007, 18:18
що бе аз го питах и аз Kak iskam da me gushnesh i da zaspq v pregrutkite ti... дрдр а тои ми каза "както винаги"...

Sevt
06-06-2007, 18:27
тъпо да

Soy_tu_mujer
06-06-2007, 18:27
Predi malko kazah taka na moq priqtel zatov... prosto prashtam nashiq razgovor i iskah da si predstavite,ako vie vodite takuv s vashiq:D.., a toi ne si padal po romantikata:).. kakto i da e..

AleX`
06-06-2007, 18:30
Напоследък май никой не си пада, така че спокойно :wink: Пък и са малко тъпи и лигави тия неща...не са присъщи за момчетата. Вие по ги разбирате 8)

Barbie
06-06-2007, 18:36
Е какво очакваш от момчето? Нищо особено не е казал. Съвсем нормални отговори... И това не е моето разбиране за романтика, между другото...

koalka
06-06-2007, 18:37
Някои хора просто не обичат романтиката...

~ПрЪдЛа~
06-06-2007, 18:39
НоРмално е За моМче,но вСе пак се раДвай,че те оСтавя да сИ гоВориШ таКа,а не тИ е каЗал да мЛъкваШ :D

Soy_tu_mujer
06-06-2007, 18:44
Е какво очакваш от момчето? Нищо особено не е казал. Съвсем нормални отговори... И това не е моето разбиране за романтика, между другото...

Ne be, estestveno, 4e ne e kazal neshto osobeno.. i moqta predstava ne e takava, ama e malko nepriqtno da razberesh 4e priqtelq ti ne obicha romantikata pri polojenie 4e az sum romantichna lichnost :)

BeBsItO
06-06-2007, 18:59
abe macko da ne ti puka,horata sa razli4ni, sekin lud s nomera si. priemi go takva kavto e i ne obra6tai vnimanie na tva

sun_flower
06-06-2007, 19:18
To qsno,4e mom4etata trudno izrazqvat 4uvstvata si s dumi,no nai-malkoto bi mogul da kaje nqkakva gotina replika.Kolkoto i da ne e romanti4en,6te preglutne malko gordostta i 6te i kaje ne6to milo;) pone taka az smqtam.Moqt priqtel,6te mi se usmihne,6te kaje su6toto,4e nqma da me ostavi da spq,no nqma taka da me otreje.6te me celune 6te mi pokaje ,4e i toi durji na takava blizost i 6te mi pro6epne,4e me obi4a.I ne 6toto e liglyo i obi4a romantikata,a za da me nakara da se po4uvstvam 6tastliva,da se po4uvstvame i dvamata 6tastlivi

sladko_dete
06-06-2007, 19:56
xaxa bivshiq mi kato mu kajeh ne6to ot sorta i mi kazvashe" off e che az imam li vina?" :-s takiva sa majete ...
PS:s moite fr pravim koaliciq "Anti men" koito iska da se vklu4i :)

Kianna
06-06-2007, 20:36
Следващия път вместо да му пишеш иди и го гушни.По-голям ефект ще има.

06-06-2007, 20:58
zdraveite.
Shte vi stane li nepriqtno ako primerno s gadjeto vi vodite takuv dialog:

Ti: "Kak iskam da me gushnesh i da zaspq v pregrutkite ti!"
Toi: "mislish li, 4e shte te ostavq da zaspish:P" :D
Ti: "Da zaspq na gurdite ti, 4uvaiki surchiceto ti kak bie i mi shepne "obicham te!""
Toi: :)
Ti: "Ti ne go li iskash,zashto mulchish?"
Toi: "Iskam go mn qsno..prosto ne si padam po romantikata"
Ti: "ehh ne trqbvashe da go kazvash:P, ami veche shte znam da si spestq prikazkite..:\"
Toi: "Ne mi pre4i, taka 4e si govori!:)"
Ti: "Mi shtom ne si padash po takiva dumi i shtom ne o4akvam da mi se vurni sas sushtoto... abe ostavi:)"
Toi: "O.K"



Tupo nali?:D
Ми не.
Не чак толкова тъпо се държа...

"Тя-
-Искам да сме заедно .. винаги..
аз:
-Забравихме да вземем презерватив..
тя:
-Утре си тръгваш.. има автомат за презервативи до общеитията
аз:
-Днеска май се предполага че овулираш..айде да не правиме глупости, не сме вчерашни..
тя: и само ще се гушкаме?Обичам те!
аз:Завинаги Любима.. няма значение как точно. Толкова пъти сме го павили къде ли не..Обичам те !
тя: Чудесно, тамън сега ще си кротичък и ще можем да се наспим.. утре ставаме рано..
"

Но романтиката НЕ е в това дали или какво правят двама влюбени вечер в леглото, романтиката е в други неща..
в една мумифицирана първа подарена роза например..
в една издялкана край огъня в планината дървена лъжица..
в такива неща, които са не само Истински, но и Неповторими.

lLady_MooN_RaiN
06-07-2007, 03:51
Тъпо. Много тъпо.

vvs_go
06-07-2007, 15:17
toq e malko netakti4en

Th3MaN
06-07-2007, 16:05
Ми романтиката е готино нещо ама на който не му се получва не му се получава. Няма кво да направи човека

dessito{p}
06-07-2007, 16:15
az ne si padam po romantikata

~ПрЪдЛа~
06-07-2007, 17:16
ХубаВо е да иМа романтиКа за разНоОбразяване.Иначе неЩата стаВат прекалеНо сухи.РоманТиката ноСи тръпКата,коЯто всъЩност ни каРа да се задЪржим пРи един човеК по-дъЛго време.Но аКо твоят пРиятел иМа други начини да наКара дъХът ти да сПира и да си толКова щасТлева,че чак да тИ се реВе...знаЧи всиЧко е оК :D ;-)

~ПрЪдЛа~
06-07-2007, 17:17
*ЩастлиВа

be3by
06-07-2007, 17:37
em da t1po e...abe romantika ](*,) ](*,)

rakiQ
06-07-2007, 18:23
аз не харесвам романтичните!
имах едно гадже дето постоянно ме целуваше навсякаде ,гушкаше,прегръщаше,глезеш и секфи такива ......мн мразя така и заради тфа скъсахме

leko_otkachena
06-07-2007, 18:27
олеле боже.. ](*,)

CrazyInLove
06-07-2007, 18:38
Еми нормално е... не всички момчета са романтични ако го обичаш трябва да се примириш трябва да се правят и компромиси :)

Night_lover
06-08-2007, 16:09
аз не харесвам романтичните!
имах едно гадже дето постоянно ме целуваше навсякаде ,гушкаше,прегръщаше,глезеш и секфи такива ......мн мразя така и заради тфа скъсахме

Макар , че може да прозвучи тъпо , но да те питам ти води ли с него разговор на тая тема да не е толкова романтичен?


Аз лично съм голям романтик и супер мн се кефя на хора като мен защото прекалено малко сме такива! Почти всяко момче иска да хване и да "мине" някое момиче а след тфа да не му пука! ЕТО ТОВА Е ТЪПО!!!