PDA

View Full Version : Страшно много се лигавя когато съм покрай него



Тити
06-06-2007, 18:44
Оле, не, чак ме фаща срам от самата мене си.
Не разбирам защо се държа така когато съм покрай/до/с него.
Само правя някви физиономиики, не казвам нищо сериозно, повечето са глупости.. защо се държа така.. това не съм аз.
Не знам, може би той ме предразполага така, но истината е, че той е адски сериозна личност и просто винаги като го попитам нещо и той ми отговаря супер кратко, точно и ясно и аз запецвам и не знам какво да кажа и започвам да пръщолевя някакви глупости.
Така той е останал с впечатлението, че съм няква малка тъпа лигла, а аз наистина не съм такава.
С приятелките ми не се държа така, нито с приятелите ми момчета.
На какво се дължи според вас?
И как да променя това свое държание когато съм си с моя пич?

Soy_tu_mujer
06-06-2007, 18:58
Xexe.. otkude li mi e poznato..S edno moq priqtelka sum taka.. kato sum s neq se ligavq mnogo.. no go pravim zaedno taka che e razlichno.kakto i da e.

Vij, tova moje da e ot pritesnenie ili i az neznam.Opitai se da budesh po-seriozna s nego tui kato znam, 4e mom4etata nai-mnogo mrazqt ligavite momichenca..I malko stranno kak taka imash 4uvstva kum priqtelq si kato pred nego nemojesh da budesh sebe si..!
No moje da e ot nqkakvo pritesnenie ili na nervna pochva - abe znam li.
Postarai se da ne stava taka.
Uspeh :)

BeBsItO
06-06-2007, 19:08
:smt005 slu4va se macko. prosto se stegni i pokaji 4e ne si samo kukla koqto se ligavi...i t.n pokaji 4e moje6 da si 50/50,hem seriozna hem vesel 4ovek.

Deni4ka93
06-06-2007, 19:20
Аз съм същата работа...Питайте alkazam и iohanka_sladuranka.Много се лигавя и те ме мислят за дете,каквото всъшност не съм...Дължи се на това,че когато си сред хора,които обичаш-се чувстваш добре и се отпускаш напълно,затова правиш,каквото си искаш... :wink:

Chikiponita
06-06-2007, 21:41
Оле, не, чак ме фаща срам от самата мене си.
Не разбирам защо се държа така когато съм покрай/до/с него.
Само правя някви физиономиики, не казвам нищо сериозно, повечето са глупости.. защо се държа така.. това не съм аз.
Не знам, може би той ме предразполага така, но истината е, че той е адски сериозна личност и просто винаги като го попитам нещо и той ми отговаря супер кратко, точно и ясно и аз запецвам и не знам какво да кажа и започвам да пръщолевя някакви глупости.
Така той е останал с впечатлението, че съм няква малка тъпа лигла, а аз наистина не съм такава.
С приятелките ми не се държа така, нито с приятелите ми момчета.
На какво се дължи според вас?
И как да променя това свое държание когато съм си с моя пич?

Ами и на мен ми се е случвало някое момче като ми отговаря постоянно кратко,точно и ясно и да запецна и да си кажа:"Абе,сега какво да му кажа? Той пък защо мълчи така...хич не е разговорлив..."
И почвам и аз да бръщолевя някви майтапи,защото иначе той млъква след отговор от сорта на "да,така е" ... Какво да се прави. Питай го някой път защо е толкова неразговорлив или направи другото,което съм правила аз,млъкваш и ти и чакаш само той да започва и да продължава разговори както може...Тогава най-вероятно ще установиш,че без теб практически разговор не може да бъде поддържан :lol: :lol: :lol: