PDA

View Full Version : ТеКиЛаТа RULZZZZZZZ



BiTcH``
06-06-2007, 19:33
:arrow: ta kakvo mislite za tekilata, s kakvo q piete...na men li4no tova mi e edna ot liubimite alkoholni napitki :wink:

dunapren
06-06-2007, 20:06
и аз така :D ми текила с лимонче естестено

dunapren
06-06-2007, 21:27
еееее аз съм по шотовете :-) като удариш 5-6-7-10-15-18-25-38 да си ги наредиш по масътъ и да видиш колко си изпил и да се почустваш доволен от себе си :D

AliceSw
06-06-2007, 21:35
текила с портокал рулз :-D

веднъж бяхме забрайли лимона и тъй...иначе текила бум също обичам, ама не го практикувам често

dunapren
06-06-2007, 21:38
ти ако мериш в чашки и шотове,АЗ меря в бутилки :-D :twisted:
ако меря в бутилки по бързо им изгубвам бройката :-)
но затова пуша повечко за да ми стане белия дроб черен да мога да пия повече :D

1921
06-07-2007, 20:29
ееееее текилата много я тачех до средата някъде на първия срок след едно събиране на класа,,, та прибрах се нарисуван на 5 крака :lol: не беше хубава гледка,а по-лошото беше, че следваше петък и пак учебен ден :) Абе хубави паметни и непаметни моменти е имало с текила :-D

bai_brother
06-08-2007, 22:39
:arrow: ta kakvo mislite za tekilata, s kakvo q piete...na men li4no tova mi e edna ot liubimite alkoholni napitki :wink:

На мен също ми е любима напитка.
Пия я чиста , без лимони или сол и без каквито и да било добавки.

papsDINOSAUR™
06-12-2007, 06:10
зависи в кво настроение..
на кво дередже съм хахаха

но.. да, много обичам текила
не ми е любимата алкохолна напитка ; )
нооо е много добра : )

IdiOtKa
06-12-2007, 09:45
ама вие честно си мислите че пиете текила нали ..... :-D :-D :-D маикоо ще умра от смях ...
за всички които обичат "текила" съжалявам че ще ви разочаровам, но в бг дали ще пиеш водка или текила разлика няма ..само дето в едното има повече спирт ... в бг няма текила или е доста скъпа или просто не може да се намери .... тва което сте пили няман ищо общо с истинската , но както и да е ....аз дори не пия ..

Sevt
06-12-2007, 11:40
Стандартно.
С шоколад също размазва ;)

06-12-2007, 15:18
ама вие честно си мислите че пиете текила нали ..... :-D :-D :-D маикоо ще умра от смях ...
за всички които обичат "текила" съжалявам че ще ви разочаровам, но в бг дали ще пиеш водка или текила разлика няма ..само дето в едното има повече спирт ... в бг няма текила или е доста скъпа или просто не може да се намери .... тва което сте пили няман ищо общо с истинската , но както и да е ....аз дори не пия ..
Някой да ви отвори очите накрая XD

BiTcH``
06-12-2007, 17:09
е какво като не е истинска текила..аз да съм казала че е?! пък и много ме ебе че не е истинска-на мен пак си ми е любимаааа :P :P :P

VerryBerry
06-12-2007, 17:14
obi4am tekilla :smt007

IdiOtKa
06-12-2007, 19:23
Обичам спирт с вода ...аа да де текила .. ! ама по далавера водка от по малко по бързо хваща ... ](*,) ](*,) ](*,)

MaRiNkA_16
06-13-2007, 10:52
ама вие честно си мислите че пиете текила нали ..... :-D :-D :-D маикоо ще умра от смях ...
за всички които обичат "текила" съжалявам че ще ви разочаровам, но в бг дали ще пиеш водка или текила разлика няма ..само дето в едното има повече спирт ... в бг няма текила или е доста скъпа или просто не може да се намери .... тва което сте пили няман ищо общо с истинската , но както и да е ....аз дори не пия ..
Някой да ви отвори очите накрая XD
ami v bg ima tekila prodavat ama edna botilka e 64 lv kakto kaza gorniqt post 4e e mnogo skupa.moje da si q namerite po poru4ka ot nqkoi sklad.a tva deto go davat za tekila e spirt sus razli4ni aromat4eta :smt005 :smt005 :smt005

IdiOtKa
06-14-2007, 20:58
ама вие честно си мислите че пиете текила нали ..... :-D :-D :-D маикоо ще умра от смях ...
за всички които обичат "текила" съжалявам че ще ви разочаровам, но в бг дали ще пиеш водка или текила разлика няма ..само дето в едното има повече спирт ... в бг няма текила или е доста скъпа или просто не може да се намери .... тва което сте пили няман ищо общо с истинската , но както и да е ....аз дори не пия ..
Някой да ви отвори очите накрая XD
ami v bg ima tekila prodavat ama edna botilka e 64 lv kakto kaza gorniqt post 4e e mnogo skupa.moje da si q namerite po poru4ka ot nqkoi sklad.a tva deto go davat za tekila e spirt sus razli4ni aromat4eta :smt005 :smt005 :smt005
с аромат на спирт ...ммм много приятно !!! ......
ае маина ...от постовете дето гледам , си правя изводи че аз съм няква супер странна дето не понася на алкохол ..... хммм чувствам се странно , всичко живо се разпило като невидяло маина ...

XxXSweetDreamsXxX
06-15-2007, 07:05
Независимо какъв боклук ни продават,го приемаме като текила нали?
Да пия,даже имами мн забавни спомени от миналата седмица. :lol: :smt005