PDA

View Full Version : аз съм на 22, той на 16



zaiobaio
06-06-2007, 20:09
според вас нормално ли е връзка между 22 годишно момиче и 16 годишно момче ? и въобще как се отнасяте към връзките между момче и по-голямо момиче.
аз държа да отбележа, че най-важнотп е на човек да му е хубаво и да не обръща внимание на мнението на околните. а и както знаем любовта не пита, тя просто идва :) мерси за отговорите предварително ;) :smt006

rakiQ
06-06-2007, 20:22
смешно ми звучи.............но нз.................. :roll:

Chikiponita
06-06-2007, 20:23
Ами...Той е малолетен...Но да ти кажа...Щом мъже на 40 могат да излизат с йени на 20,тогава защо се притесняваш...Само се чудя како те е накарало да тръгне6 с толкова малко момче...Все пак той дори няма 18...Какво намираш в него???

Kianna
06-06-2007, 20:30
:shock: Романтично!Можеш да ходиш да го вземаш от скуул. :-D

Barbie
06-06-2007, 20:38
Мене подписът ти ме заинтригува... :-D

Digital
06-06-2007, 21:37
Евала на момичето. Разбира се че е нормално. Пфу...

MoHuTo
06-06-2007, 21:40
Мене подписът ти ме заинтригува... :-D
Мен пък ме уплаши...горкото момче :smt009 :mrgreen:

Just_Be
06-06-2007, 22:56
м...стаа късмет ти пожелавам :-D

lLady_MooN_RaiN
06-07-2007, 03:47
Отнасям се с недоверие към такива връзки. Доказано е, че мъжете се развиват по-бавно от жените. Често съм чувала коментари от момичета:"Той не ме разбира" или "Той не иска сериозна връзка", които малко или много са свързани с това, че той оше не е дорасъл. Затова мисля че трябва да има известна разлика в годините( за всеки индивидуално, зависи от степента на развитост), но в обратната посока.

И все пак се чувствам длъжна да кажа, че това е любов. Тя понякога е неподлежима на обяснения, твърдения и чувства...Ти решаваш, дали твоята е такава.

Th3MaN
06-07-2007, 04:30
Ми на мен ми изглежда супер не реално. Но все пак любовта не пита. Щом се обичате няма проблем

koalka
06-07-2007, 05:27
Ами...Той е малолетен...Но да ти кажа...Щом мъже на 40 могат да излизат с йени на 20,тогава защо се притесняваш...Само се чудя како те е накарало да тръгне6 с толкова малко момче...Все пак той дори няма 18...Какво намираш в него???Хаха, той е непълнолетен, не малолетен.Малолетен си до 14 години. :wink:
А относно това-щом любовта я има, ок, имайте връзка.Но лично аз не мисля, че бих намерила някакви общи теми, разговори с някой мъж на 22 години.

Sevt
06-07-2007, 06:08
Има мъже и мъже. Мога да ви кажа че тая обобщителната глупост за бавното развитие и тн не е много много вярна. И на мен приятелката ми е на 27 ( аз на 21 ) и мога да ви кажа че по стабилна, уравновесена смислена ако щеш връзка не съм имал и няма и да имам. А относно темите - денонощно сме заедно не си омръзваме :) Та така зависи много от хората. Но в общия случай не само може, но дори е и по-добрия вариант :)

LuDa_FeNkA
06-07-2007, 08:12
zashto.. ne kato se obichate naistina...a otnosno mnenieto na horata .. hah [ne jiveite za horskoto mnenie].. :) yspeh

Котарана
06-07-2007, 08:32
За мен такава връзка не е нормална неприемам такива разлики в годините.Много ми е странно какво намираш в едно момче което дори няма 18 г. и на този етап неможе да ти обещае никво бъдеще.Мале все бях чувала ама чак ти да си 22 и да си хванеш 16 годишен не го разбирам...

Kianna
06-07-2007, 08:32
Има мъже и мъже. Мога да ви кажа че тая обобщителната глупост за бавното развитие и тн не е много много вярна. И на мен приятелката ми е на 27 ( аз на 21 ) и мога да ви кажа че по стабилна, уравновесена смислена ако щеш връзка не съм имал и няма и да имам. А относно темите - денонощно сме заедно не си омръзваме :) Та така зависи много от хората. Но в общия случай не само може, но дори е и по-добрия вариант :)


Вярна е обобщителната глупост,и то много!Ти си на 21-вече млад мъж,а приятелката ти на 27-жена.Той е на 16-лекенце все още,тя на 22-жена.Е някъде ми се губи нишката? :-k Какво може да и даде един пубер? =;

mysi
06-07-2007, 08:46
Абе ако един човек от малък си е едно глупаво леке такъв ще си остане...Подяволите любовта няма граници...НИКАКВИ>>...Обичайте се...Дерзайте :smt049

Jeuelle
06-07-2007, 09:58
Ох ами незнам ........малко страннпо ми изглежда , но не трябва да те интересува мнението на другите.
Ако ти дава това от което имаш нужда , то тогава бъдете заедно.Желая ви много любов :wink:

zaiobaio
06-07-2007, 11:31
конкретно за моя случай ще отговоря на многобройните въпроси какво ми дава един 16 годишен пикльо : дава ми хиляди пъти повече от последния ми приятел който е на 21. той е абсолютен идиот, на светлинни години от малкия и като начин на мислене, и като характер, и като държание.
пример:
21 годишен- никога не ме е изпращал до спирката или до нас(?!), никога не ми е подарявал цвете, никога не ме е галил по косата(абсурдно звучи ама е истина #-o ), никога не ми е казвал без повод "много си хубава", никога не сме се гушкали без да почне да ме опипва. (това за 4 месеца връзка)
16 годишен- изпраща ме всеки път, подарил ми е цвете (без повод), галил ме е по косата, казва ми почти всеки ден че съм хубава, гушкаме се постоянно и то без сексуални мисли(което на мен много ми харесва).
с малкия си говоря много по-свободно отколкото с предишния идиот.
ще се повторя пак- всичко си е до човека и характера му :)
благодаря на хората с хубавите пожелания :smt008 и на вас ви пожелавам много любов :) :smt006

Slave4You
06-07-2007, 11:37
Ами щом толкова се обичате правете квото си искате но моето мнение е че това е странно. То и без това момичетата се развиват по бързо от момчетата пък и 6 години съвсем става ... Поначало нямам нищо против връзка м/у момче и по голямо момиче но с разлика максимум 2 години :shock:

PLAMENKO
06-07-2007, 11:49
Има мъже и мъже. Мога да ви кажа че тая обобщителната глупост за бавното развитие и тн не е много много вярна. И на мен приятелката ми е на 27 ( аз на 21 ) и мога да ви кажа че по стабилна, уравновесена смислена ако щеш връзка не съм имал и няма и да имам. А относно темите - денонощно сме заедно не си омръзваме :) Та така зависи много от хората. Но в общия случай не само може, но дори е и по-добрия вариант :)


Вярна е обобщителната глупост,и то много!Ти си на 21-вече млад мъж,а приятелката ти на 27-жена.Той е на 16-лекенце все още,тя на 22-жена.Е някъде ми се губи нишката? :-k Какво може да и даде един пубер? =;

Ти си рядко тъпа личност , според мене ти е време да се заемеш с нивите в Добрич , за да има кво да ядеме...

Jamalska
06-07-2007, 11:55
Според мен това си е нещо напълно нормално,дори хубаво.Къде пише,че мъжът трябва да е по-голям.
Той може да е и на 16 и на 26 и да мисли тъпо и само за секс.
Както може да е на 16 и на 26 и да е напълно съзрял в поведението си.
Аз лично съм се замисляла за връзка с по-малко момче(макар и с 1-2 години по-малък...).Познавам супер сфестни по-малки и са ми минавали "пошли" мисли през главата хахаха...
А личи ли ви разликата много физически?

misSsX
06-07-2007, 13:54
abe da ne ti puka hodi si s negoobi4aite se mn kasmet i lubov vi jelaq :) mito gadje e po malko ot mene s 1 godina :D AXAXax ama kvo da vi kaja po hubu mi e s nego ot kolkoto s predi6nite mi gadjeta ne me ebavat godinite :D kasmet4eta

Kianna
06-07-2007, 13:55
Има мъже и мъже. Мога да ви кажа че тая обобщителната глупост за бавното развитие и тн не е много много вярна. И на мен приятелката ми е на 27 ( аз на 21 ) и мога да ви кажа че по стабилна, уравновесена смислена ако щеш връзка не съм имал и няма и да имам. А относно темите - денонощно сме заедно не си омръзваме :) Та така зависи много от хората. Но в общия случай не само може, но дори е и по-добрия вариант :)


Вярна е обобщителната глупост,и то много!Ти си на 21-вече млад мъж,а приятелката ти на 27-жена.Той е на 16-лекенце все още,тя на 22-жена.Е някъде ми се губи нишката? :-k Какво може да и даде един пубер? =;

Ти си рядко тъпа личност , според мене ти е време да се заемеш с нивите в Добрич , за да има кво да ядеме...



Явно накърних душицата на някой льольо. :smt043 :smt036 :smt042 :smt044 :smt082 :smt081

Just_say_no
06-07-2007, 14:03
:shock: az ne odobrqvam takiva vrazki ... moje horata da kazvat "Vzemi si kaka da te otraka " no "s gotin batko e nai sladko" ... vse pak u4enite sa kazali ( ako ne i dokazali) 4e mom4eto i momi4eto imat intelektualna razlika ot okolo 3 godini. T.e. ako edno mom4e i edno momi4e sa na po 17 to momi4eto misli kato 20 godi6no mom4e ... (tova e samo primer)

i vse pak ... za lubovta nqma granici.... USPEH !!!

vvs_go
06-07-2007, 15:05
zvu4i ekstravagantno kvo ti pre4i

sun_flower
06-07-2007, 16:08
awe kvo zna4i,4e 6tom e na 16 e lekence,mn glupav komentar,bez da poznava6 mom4eto!I tova e mn gre6no shva6tane,4e mom4etata se razvivat mn po-bavno ot nas,moga da vi kaja,4e poznavam 3puti po razviti mom4eta,ot momi4eta na edna i su6ta vuzrast.Razsujdavat mnogo po-trezvo ot nas,ot men,moi vrusnici stava na vupros:p
Sled kato vi e hubavo,macka ,ne se vpe4atlqvai ot 4ujdoto mnenie.Tova,4e nqkoi ne go razbira i ne go priema,ne zna4i ,4e ne e pravilno.Evala pravq na mom4eto ti,6tom si s nego,zna4i zaslujava naistina i e bez zna4enie,4e e po-maluk.Mnogo 6atstie i na dvama vi i evala otnovo

ebati strannoto
06-07-2007, 18:51
ти си извън закона ма жена !

и все пак да помислим и за 16 - годишния - с голяма кака ! Само такива . Сички готини от 20 до 29 да бяха като тебе ! :-D
Като се ожените с майка му ще сте като сестри ! :-D Сериалите ш си гледате . Само че ти като станеш на 40 а тои на 30 и той ще ходи с 14 годишни момичета !Проблем . Женски бой , крайно неуравновесен вариянт ! Децата ви ще викат мама пак накза тате :-D ! е не сега е момента да кажа че не съм от планетата земя ! Естествено че тва е супер гадно аз не приемам такива неща на земята ! Убийте се и в рая има място за такива като вас . Хмм , не шегувам се тва е много яко ходи в училище там да се лигавите . Тва е много яко подкрепям . Може и баща му да та мине 2 пъти и половина . Тва за планетата земя не са шегувах .

Сега по темата . :---) някоя май си седи в къщи и се чуди ко да пише . :-)

Kianna
06-07-2007, 19:15
ти си извън закона ма жена !

и все пак да помислим и за 16 - годишния - с голяма кака ! Само такива . Сички готини от 20 до 29 да бяха като тебе ! :-D
Като се ожените с майка му ще сте като сестри ! :-D Сериалите ш си гледате . Само че ти като станеш на 40 а тои на 30 и той ще ходи с 14 годишни момичета !Проблем . Женски бой , крайно неуравновесен вариянт ! Децата ви ще викат мама пак накза тате :-D ! е не сега е момента да кажа че не съм от планетата земя ! Естествено че тва е супер гадно аз не приемам такива неща на земята ! Убийте се и в рая има място за такива като вас . Хмм , не шегувам се тва е много яко ходи в училище там да се лигавите . Тва е много яко подкрепям . Може и баща му да та мине 2 пъти и половина . Тва за планетата земя не са шегувах .

Сега по темата . :---) някоя май си седи в къщи и се чуди ко да пише . :-)



"ТИ си извън закона,ма,жена!" :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


РАЗБИ МЕ ТОЯ ПОСТ.... :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043

zaiobaio
06-07-2007, 19:38
А личи ли ви разликата много физически?
слава богу не :-D и двамата изглеждаме на по 18 някъде и никой който не ни познава няма да ни даде годините на които сме. аз съм младолика, той изглежда по-зрял :twisted: \:D/

Bourgas_bilder
06-07-2007, 19:38
Само така>аз лично одобрявам такива връзки>няма значение на колко си и той на колко е>важното е ЛЮБОВ ДА ИМА>аз съм на 20 и до скоро бях със 24 годишна и да ви кажа чесно>на нея не и пречеше че съм с 4 години по малък от нея>всичко е до човека>има хора които са на 20 и кусур а акъла им в задните части.Евала правя на такива хора като теб>продължавай в същия дух