PDA

View Full Version : секс след цикъл



101%
06-06-2007, 20:10
днес като правих секс с приятелката си скъсах презерватив. вкарах го здрав и след 3-4 мин. си викам "абе то верно, че ултра тънък дурекс,ама чак пък толкова...", вадя го и гледам яко скъсан. стресирахме се, но като отчетохме това, че е било за 3-4 мин само и не съм свършвал преценихме да не се трови с хапче. другото, което наклони везните в тази посока е това, че вчера й свърши цикълът, а съм чувал, че след като ти свърши следващите няколко дни трудно се забременява. да сте чуваи нещо такова?

ProstoAz
06-06-2007, 20:15
Чували сме много неща.
Мацката ти не е бременна.
Постинор Дуо вече не се продава (на вас не ви и трябва, но да отбележа).

pkgtool
06-06-2007, 20:34
И аз мисля че не трябва никво хапче и да не се притеснявате защото като си сигурен в себе си че не си изпратил цяла тайфа приятели във влагалището на приятелката си значи няма страшно. Принципно казват че дори и да не си свършил а само малко без презерватив да сте правили секс може да забременее защото се отделя една смазка при мъжа в която имало сперматозоиди, но тия сперматозоиди и да ги има те са много умрели. И за да забременее жена от тях то това трябва да стане при много идеални условия... като например да е в овулация и т.н. Дори и тогава шансовете клонят към нула. Така че бъдете спокойни. :-)

06-06-2007, 20:46
za6to ne prodavat ve4e postinor?

ProstoAz
06-06-2007, 20:53
Защото не се внася вече в България, разбазиквал цикъла - така ми казаха в няколко аптеки. :wink:

06-06-2007, 21:04
mda az vednaj napisah v tuk 4e postinora e super vreden (osobeno za mladi organizmi). ama edna devoika mi sko4i s dumite 4e sam bila neobrazovana i t.n. a argumenta i be6e nqkav sait v koito se govore6e kolko polezno bilo da se pie postinor ](*,) . plus tova razb1rkva ne samo cik1la ami ti se preebava celiq organiz1m, i moje da dovede do mn gadni posledici (govorq pri prodaljitelno izpolzvane). tai 4e donqkade se radvam 4e sa go sprqli.

malka_sladuranka
06-06-2007, 21:40
Защото не се внася вече в България, разбазиквал цикъла - така ми казаха в няколко аптеки. :wink: Да бе? :-s Ами, ако стане гаф? #-o Няма ли нещо което го замества? :shock:

sweety*
06-06-2007, 21:43
Защото не се внася вече в България, разбазиквал цикъла - така ми казаха в няколко аптеки. :wink: Да бе? :-s Ами, ако стане гаф? #-o Няма ли нещо което го замества? :shock:

Имаааа-Escapelle-само че е на двойна цена. :-k

AliceSw
06-06-2007, 21:45
^Ескапел, на двойно или тройно по-висока цена, но без толкова отрицателни ефекти и със същото действие

malka_sladuranka
06-06-2007, 21:45
Защото не се внася вече в България, разбазиквал цикъла - така ми казаха в няколко аптеки. :wink: Да бе? :-s Ами, ако стане гаф? #-o Няма ли нещо което го замества? :shock:

Имаааа-Escapelle-само че е на двойна цена. :-k Хм.. Добре, че има.... И в този случай цената не е от толкова голямо значение, и явно производителите са побързали да се възполват от това..

alkobalko
06-07-2007, 04:11
Няма пасност, не се притеснявайте.

06-07-2007, 05:40
Споко бе пич няма страшно. Аз попринцип си карам постоянно без гума по доста повече от 3-4 мин няма се плашиш ;)

П.П. А за постинора - мноооого жалко :(((((((

Sevt
06-07-2007, 05:41
Споко бе пич няма страшно. Аз попринцип си карам постоянно без гума по доста повече от 3-4 мин няма се плашиш ;)

П.П. А за постинора - мноооого жалко :(((((((

тва бех аз...

Coccolino
06-07-2007, 07:06
Споко приятелката ти не е бременна. Върви пий една бира и са успокой :-D
Следващия път по добри презервативи. :-)