PDA

View Full Version : Любов задушен картоф ?



Chikiponita
06-06-2007, 20:50
Искам да ви попитам,понеже ми е любопитно...Не само момичетата обаче, понеже ние можем само да предполагаме...Момчета, очаквам от вас съдействие.Как се чувствате, когато едно момиче ви търси всяка вечер по скайп примерно, за да си лафите? И какво,вас момчета, би ви накарало да се изпотите и да не спирате да си мислите за някое момиче (което да НЕ ви е гадже...) Какво би ви влудило, какво би ви накарало да не се откъсвате от нея и всеки изминал час без вест от нея да се чудите какво ли прави тя, дали си мисли за вас и защо ли не ви търси в момента. Мерси предварително... Като казах съдействие от момчетата, не изключвам вас, момичета, в никакъв случай...Пишете и вие по темата и кажете какво мислите по въпроса :) :) :wink:

Guessssssssss
06-06-2007, 21:47
ne znam dali si oshte tam:) pusnal si si temata predi chas :) znachi men ako me tyrsi edno momche vseki den, vsqka vecher v skype ( az sym momiche, da e qsno!) shte si pomislq che iska da govori s men (koeto e ochevidno) i zashto bi i iskal toi moeto vnimanie?! ... mi nai veroqtno zashtoto me haresva ... :} i pri nalichieto na nqkoe symnenie shte pitam priqtelka kvo misli, tq shte kaje syshtoto i shte sym sigurna che toi me haresva, no vse pak zavisi ot povedenieto na momcheto, kak pishe, kolko byrzo i chetso otgovarq, kolko emotikinki slaga kato mi pishe, kak se obryshta kym men :} moje da e s ime moje da e prqkorche koeto mi e izmislil i tn :) sq veche ti shte kajesh ;)
uspeh ti jelaq s tvoqta dama na syrceto... :)

Chikiponita
06-06-2007, 21:51
ne znam dali si oshte tam:) pusnal si si temata predi chas :) znachi men ako me tyrsi edno momche vseki den, vsqka vecher v skype ( az sym momiche, da e qsno!) shte si pomislq che iska da govori s men (koeto e ochevidno) i zashto bi i iskal toi moeto vnimanie?! ... mi nai veroqtno zashtoto me haresva ... :} i pri nalichieto na nqkoe symnenie shte pitam priqtelka kvo misli, tq shte kaje syshtoto i shte sym sigurna che toi me haresva, no vse pak zavisi ot povedenieto na momcheto, kak pishe, kolko byrzo i chetso otgovarq, kolko emotikinki slaga kato mi pishe, kak se obryshta kym men :} moje da e s ime moje da e prqkorche koeto mi e izmislil i tn :) sq veche ti shte kajesh ;)
uspeh ti jelaq s tvoqta dama na syrceto... :)

Хахах....Само да уточня...хахаха...Аз съм момИче ! :) Иначе мерси за мнението

Guessssssssss
06-06-2007, 21:57
hahaha :) i znachi stanahma dve momicheta :) dobre de i ti kvo si pomisli toi kato ne spira da ti pishe ? :}

Just_Be
06-06-2007, 22:48
Апф и аз съм момиче....Ако 1 момче ми чати сяка вечер или ме харесва или ми е приятел и обича да си лафи с мен :roll: :wink: \:D/ O:)

vvs_go
06-07-2007, 15:18
am ima edin moment ako momi4eto me privli4a i az po4vam da q teroriziram po skype

Valserp
06-07-2007, 15:28
И какво,вас момчета, би ви накарало да се изпотите и да не спирате да си мислите за някое момиче

Въпросът ти е изключително лесен, просто трябва да го перифразираш.

"Как можеш да накараш човек да иска нещо(предмет, статут, постижение)?"

Th3MaN
06-07-2007, 15:58
Ми на мен ми се е случвало да си мисла постоянно само за момиче когато много го харесвам. А ако тя ме търси по skype всяка вечер ще ме доведе до мнението че може би и тя ме харесва и ще имам някаква надежда може би. Или може да значи че просто ми е приятелка и и е кеф да си пишеме. Но все пак по вероятно е да има някакви чувства. Е ако се познаваме разбирасе.