PDA

View Full Version : Червени петънца по главичката !



06-06-2007, 23:36
Здравейте, изчетох много от темите и не успях да немера нещо подобно като моя проблем имаше, но не бяха точно такива затова се моля на отговор а не на нещо от сорта - "Темата е Стара"
На 22 г. съм водя полов живот и маструбирам редовно, но след като свърша по главата ми излизат червени петънца около 2-4 бр. (всеки път различен брой). , не мога да ги нарека пъпки защото не мисля, че са пъпки според мен ако бяха пъпки те нямаше да изчезват, но тези червени петънца се появяват винаги след полов акт. Взима си душ до 30 мин. и вече трудно се забелязват а след това изчезват :-k Забелязах че, когато ползвам вазелин петънца не се появяват, също така и не след всеки полов акт (дори и без възелин). Тези петънца не сърбят, не болят, нямам проблеми при празнене и пикаене.
Благодаря предварително [-o<

101
06-07-2007, 00:45
Всичко това е от различното оросяване... именно че когато имаш полов акт жена не се получава така говори, че проблема е от сухотата а не от някакво заболяване... един съвет, наблягай на секса с жени =;

06-07-2007, 01:04
Наиситна съм забелязал, че когато съм прекалено и достатачно увлажнен тези червени петънца не се появяват, докато ефекта от бързата мастробация е различен 8-[ Това значи ли, че не трябва да се притеснявам :?

TIMEX
06-07-2007, 06:42
Наиситна съм забелязал, че когато съм прекалено и достатачно увлажнен тези червени петънца не се появяват, докато ефекта от бързата мастробация е различен 8-[ Това значи ли, че не трябва да се притеснявам :?
Къпи се редовно и може да изчезнат

06-07-2007, 13:10
Къпя се всеки ден, някои път и по 2-ти на ден, но както каза 101 може би проблема е в оросяването.

06-08-2007, 08:33
Аз съм на 17г и на мен понякой път ми се появяват по главичката тези червени как да го нарека като пъпчица но не е червени точици по главичката някой път по 1 някой път по 2,3 и за 1 ден и вече изчезват ..

06-09-2007, 12:41
спокойно - аз съм така... изглежда не съм сам... Ама ако разберете от какво е - просто пишете...