PDA

View Full Version : Защо ме боли от сапуна?



slick
06-07-2007, 00:55
Защо като си мия пениса със нормален сапун ме боли супер гадно? Значи като го насапунисам и след малко почва леееко да ми щипе, а в момента в който тръгна да отмивам, щом водата допре главичката и моментално изпитвам една ужасна остра болка, която трая докато не измия добре сапуна. Оня ден изчаках малко след като се насапунисах и после едвам съм се измил. Не дава изобщо да си намокря пениса, боли зверски. Едвам го отмих с много мъка тъпия сапун, умрях от болка. Нещо агресивно(съставка) ли има в тоя сапун незнам, се едно се получава някаква реакция(алергична?) в момента в който река да го отмия. И друго - главичката става супер чувствителна на допир след това, както след еякулация, но много повече. По принцип при миене ползва ли се обикновен сапун(такъв за ръце, къпане...) или има специален? На вас случвало ли ви се е от сапуна да ви боли?

06-07-2007, 05:31
ако попадне сапун или шампоан вътре в уретера, тогава боли много.
Това може да стане, ако го насапунисаш надървен.

gost123
06-07-2007, 06:37
така ще е като го миеш :-D

06-07-2007, 07:14
Ee to ne e hubu da se miesh be, nedei se izlaga taka :lol:

Seducti0n
06-07-2007, 07:31
Защо като си мия пениса със нормален сапун ме боли супер гадно? Значи като го насапунисам и след малко почва леееко да ми щипе, а в момента в който тръгна да отмивам, щом водата допре главичката и моментално изпитвам една ужасна остра болка, която трая докато не измия добре сапуна. Оня ден изчаках малко след като се насапунисах и после едвам съм се измил. Не дава изобщо да си намокря пениса, боли зверски. Едвам го отмих с много мъка тъпия сапун, умрях от болка. Нещо агресивно(съставка) ли има в тоя сапун незнам, се едно се получава някаква реакция(алергична?) в момента в който река да го отмия. И друго - главичката става супер чувствителна на допир след това, както след еякулация, но много повече. По принцип при миене ползва ли се обикновен сапун(такъв за ръце, къпане...) или има специален? На вас случвало ли ви се е от сапуна да ви боли?-използвай сапун с неутрално към кожата-РН :wink:

kis4ety
06-07-2007, 07:34
Smeni sapuna ili ne si go nasapunisvai tolko...

FelisDirus
06-07-2007, 08:17
Получавала съм ужасни алергии там долу от скапаните сапуни.

Един съвет - поръчай си интимния гел на орифлейм (нищо, че е за жени). Страхотен е! И няма да ти щипе, да те боли и да създава проблеми.

pkgtool
06-07-2007, 09:35
Пич, отиди на доктор. Шом ти става така от обикновенния сапун, не трябва да експериментираш. Отиди на доктор и му обясни за какво става въпрос и готово :-)

A_Loving_Girl
06-07-2007, 09:36
Ми недей го ми със сапун.

Schnitzer
06-07-2007, 10:18
Получавала съм ужасни алергии там долу от скапаните сапуни.

Един съвет - поръчай си интимния гел на орифлейм (нищо, че е за жени). Страхотен е! И няма да ти щипе, да те боли и да създава проблеми.Та нали за това е интимен гел-за да няма проблеми кат си миеш органите. :P И да,това е решението. :wink:

mysi
06-07-2007, 10:36
Когато ходих на гинеколог преди години,мацката ми обясни така: Пита ме:Защо Не си миеш очите и зъбите със сапун...?Обясни,че кожата е невероятно чувствителна и при мъжете и жените...Трябва много да се внимава...Много..с какви сапуни и така..Няма нищо срамно според мен ,ако един мъж се мие с интимен гел..просто не са го направили официален мъжки козметиян продукт ;-)

Schnitzer
06-07-2007, 10:46
Аз пък преди 2 3 месеца бях на дерматолог и тои ми каза да си мия меча само с вода или спецялен гел. :)

cacegka_3a_cekc
06-07-2007, 11:05
Защо като си мия пениса със нормален сапун ме боли супер гадно? Значи като го насапунисам и след малко почва леееко да ми щипе, а в момента в който тръгна да отмивам, щом водата допре главичката и моментално изпитвам една ужасна остра болка, която трая докато не измия добре сапуна. Оня ден изчаках малко след като се насапунисах и после едвам съм се измил. Не дава изобщо да си намокря пениса, боли зверски. Едвам го отмих с много мъка тъпия сапун, умрях от болка. Нещо агресивно(съставка) ли има в тоя сапун незнам, се едно се получава някаква реакция(алергична?) в момента в който река да го отмия. И друго - главичката става супер чувствителна на допир след това, както след еякулация, но много повече. По принцип при миене ползва ли се обикновен сапун(такъв за ръце, къпане...) или има специален? На вас случвало ли ви се е от сапуна да ви боли?


po princip obiknovenniq sapyn izsy6ava...i po dobre da tretira6 polovite organi sas specialna intimna seriq :wink: i 6e se opravi6 spok

06-07-2007, 11:11
Ee to ne e hubu da se miesh be, nedei se izlaga taka :lol:
И с какво се излага пита и МНОГО СИ Е ХУБАВО ДА СЕ МИЕ прочети някоя и друга книга или попитай някой лекар ](*,)
А иначе някоя интимна серия защото иначе ти се разкатава фамилията :lol:
И споко не е алергична реакция и аз си го бях причинил веднъж споко

rowzz
06-07-2007, 12:06
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ибахти случая...
такова нещо чувам за първи път..
за да не го миеш накарай аверката ти да го лапа секи ден и няма да имаш нужда от сапунче..

06-07-2007, 13:28
az dori si biq chiki s nasapunisan hui kato sym v banqta i nqmam problemi, moje bi ne sym popadal na kofti sapun :smt017

Schnitzer
06-07-2007, 17:25
az dori si biq chiki s nasapunisan "мъжки полов орган" kato sym v banqta i nqmam problemi, moje bi ne sym popadal na kofti sapun :smt017Мда,мен един път кат ми влезна шампоан в хуя......... :oops: :oops: 8-[ 8-[

slOw
06-07-2007, 17:27
това е раздел секс, не раздел миризливи и миришещи пишки.

Schnitzer
06-07-2007, 17:34
това е раздел секс, не раздел миризливи и миришещи пишки.Миризливи и миришешти е едно и също.

Seducti0n
06-07-2007, 17:53
това е раздел секс, не раздел миризливи и миришещи пишки.Миризливи и миришешти е едно и също. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

slick
06-07-2007, 18:08
Мерси за отговорите. Определено няма да повторя тая процедура със сапуна, явно мястото е доста нежно и трябва специален гел. Може би с бебешки сапун няма да е така, но не ми се пробва, че ако пак стане... едвам устисквам.

naia
06-07-2007, 18:26
ми нормално и момичетата не трябва да се мият със съпун не е хубаво....използвай интимни сапуни

korabokroshenec
06-07-2007, 18:33
Тка е не е свикнал да го миеш :-D

06-07-2007, 20:49
eto go i kmeta,sapunisva 4epa,ox banq,ox kef,6a ti go iztarkam za nqkoi lef :d pz

06-07-2007, 21:27
Pod normalen sapun sigorno ima predvid svinski toi natoralen be :smt005 :smt005 :smt005

slavito007
06-22-2007, 12:51
Ми просто го изплаквай обилно,не го мажи със сапун-искаш да ти мирише на теменужки ли :lol: