PDA

View Full Version : ima li losioni za mom4eta/muje?



3_down
06-07-2007, 12:10
Prodavat li se po magazinite takiva losioni? Vsushnost kakvo im e prilojenieto? Za priqtno uhanie na kojata li i mirizmata ne se li izparqva sled nanasqne vurhu kojata? ima li mom4eta koi izpolzvat takuv losion?

06-07-2007, 12:11
ti za losion za jeni 4uval li si ????abe tva da ne e intimen gel 1 losion nezavisimo kakav se polzva i ot dvata pola

06-07-2007, 14:37
l`oreal от този сезон пуснаха серия за мъже. Попринцип на мен примерно шампоаните за мъже ми действат по-добре, но ... абе като цяло само шампоанът ми за коса е за мъже - действа далеч по-добре...

Иначе от козметиката, която ползвам... да видим.
1.Шампоан за коса - Nivea for men - наистина ми действа най-добре! /редувам го със слаби шампоани, за да не ми привиква косата и ползвам Низорал профилактично понякога/
2.Балсамът ми за коса е на davines - хубава марка, професионална, не съм виждал серия за мъже
3.Пяна за бръснене - е женска не знам да има :D
Автършейв не ползвам
4.Измивен крем - ползвам просто на хубава марка /noviderm boreade creme levante/. Мъжки има на Нивеа, Жилет, сега на l`oreal /не коментирам марки с продукти над 50лв като Lancomme/. На мен не ми помогнаха особено, но имаше пак ефект.
5.Лосиен - Cleasing Lotion на Rose - Българска роза Карлово - ей тва е най-добрия лосион!!! Повярвайте ми!
Понеже имам пъпки сега... ползвам на Avene понякога продуктите - не са много ефикасни и някой други на Lancomme.
6. Балсам за устни ползвам на Nivea Lip Care - Hydro Care - от тези на Nivea e най-добрият /поне от тези без цвут/, но за лятото трябва слънцезащитен фактор и ще се оръся повечко за някой хубав, защото мойте устни са много зле. Ако твоите не са претенциозни - Nivea Lip Care - Essential
7. Лосион за тяло ползвам на Johnson's baby oil - малко ще ти е мазно и не трябва да излизаш от вас след това така :D и само съм си намерил за миризма един мъжки, който го слагам в смес със него
8. За крака ми е универсална козметиката
9. Душ гел - тука ги редувам. Аз много харесвам душ-гелове с мляко, но за съжаление мъжки такива няма. Лошото на душ геловете с мляко, е че повечето трябва да правят кожата мека и я отпускат вътрешно прекалено много - т.е. ако имаш плочици малко по-трудно се задържат, но пък ако се миеш само с мъжки рискуваш кожата ти да се сбръчкоти твърде рано.

Като цяло най-добра е медицинската козметика - при ней полът няма значение, а ефектът е най-добър!

П.П. Сега не се сещам какво друго тряба да напиша :D

Adwokat
06-07-2007, 15:50
l`oreal от този сезон пуснаха серия за мъже. Попринцип на мен примерно шампоаните за мъже ми действат по-добре, но ... абе като цяло само шампоанът ми за коса е за мъже - действа далеч по-добре...

Иначе от козметиката, която ползвам... да видим.
1.Шампоан за коса - Nivea for men - наистина ми действа най-добре! /редувам го със слаби шампоани, за да не ми привиква косата и ползвам Низорал профилактично понякога/
2.Балсамът ми за коса е на davines - хубава марка, професионална, не съм виждал серия за мъже
3.Пяна за бръснене - е женска не знам да има :D
Автършейв не ползвам
4.Измивен крем - ползвам просто на хубава марка /noviderm boreade creme levante/. Мъжки има на Нивеа, Жилет, сега на l`oreal /не коментирам марки с продукти над 50лв като Lancomme/. На мен не ми помогнаха особено, но имаше пак ефект.
5.Лосиен - Cleasing Lotion на Rose - Българска роза Карлово - ей тва е най-добрия лосион!!! Повярвайте ми!
Понеже имам пъпки сега... ползвам на Avene понякога продуктите - не са много ефикасни и някой други на Lancomme.
6. Балсам за устни ползвам на Nivea Lip Care - Hydro Care - от тези на Nivea e най-добрият /поне от тези без цвут/, но за лятото трябва слънцезащитен фактор и ще се оръся повечко за някой хубав, защото мойте устни са много зле. Ако твоите не са претенциозни - Nivea Lip Care - Essential
7. Лосион за тяло ползвам на Johnson's baby oil - малко ще ти е мазно и не трябва да излизаш от вас след това така :D и само съм си намерил за миризма един мъжки, който го слагам в смес със него
8. За крака ми е универсална козметиката
9. Душ гел - тука ги редувам. Аз много харесвам душ-гелове с мляко, но за съжаление мъжки такива няма. Лошото на душ геловете с мляко, е че повечето трябва да правят кожата мека и я отпускат вътрешно прекалено много - т.е. ако имаш плочици малко по-трудно се задържат, но пък ако се миеш само с мъжки рискуваш кожата ти да се сбръчкоти твърде рано.

Като цяло най-добра е медицинската козметика - при ней полът няма значение, а ефектът е най-добър!

П.П. Сега не се сещам какво друго тряба да напиша :D

Ne razbrax ti momche li si...;] i ako e da q kaji kva kozmetika izpolzvash za krakata che moite postoqno sa nqkvi gadni i izsuxnali okolo petite;[

06-07-2007, 15:58
Да, момче съм... Ами вземи си има едни като шкурки за крака, за да си махаш изсъхналата /умрялата/ кожа и после си ги мажи с кремче за крака. Има какви ли не. Аз ползвам на efasit и съм доволен - на същото качество са като Dr. Scholl, a са двойно по-евтини :D

3_down
06-07-2007, 16:22
koga izpolzvash losiona - bulgarska roza??? sled kupane ili povreme na kupane?
Zashto se majesh s johnson baby oil? Zaradi priqtnata mirizma koqto ostava po tqloto li? i Sled kolko vreme popiva v kojata shtom e tolkova mazen?

06-07-2007, 16:47
losiona e kato tonik - toi e za po4istvane na liceto... polzva se predi ili sled izmiven krem/gel za lice... abe po4istva liceto
a johnson-a go polzvam, za da mi e hidratirana kojata, za6toto e suha. osven tova taka se podhranva. ai kogato si obezkosmqvam krakata ima dosta dobyr efekt. ina4e hubavoto e, 4e tozi, koito az polzvam s lavandula, po4ti ne miri6e. ina4e nai hubav e tozi s aloe, no az mrazq tazi mirizma. /otidi v nqkoi golqm magazin kato pikadili i si gi pomiri6i si4kite/. A sled kolko vreme popiva... ami 4asove sigurno :/ ... Prosto az si se obli4am otgore i tova e... prosto si pera dynkite po-4esto :)... Vij oba4e kato sym s pantalonki ne e nujno da gi 4akam i kato izlqza navyn ne e problem, za6toto prosto kojata izglejda zdrava, a ne mazna :)

be3by
06-07-2007, 19:04
eee mn t1p v1pros da be6e oti61l v edin magazin da sa poogleda6 malko i 6te6e da si otgovori6 sam p1k iiii kva moje da e funkciqta hidrataciq i podd1rjane to za aromat i parfum staa nali?!? ](*,)

Kianna
06-07-2007, 19:31
Боже,Боже.. :shock: