PDA

View Full Version : Ходя с един,а съм луда по друг:(



sLaDicHK{}7{}
06-07-2007, 13:04
Спешно се нуждая от съвет,защото съм адски объркана:(((преди около месец,там където работи сестра ми отидох за да и помагам и на смяна с нея беше и другият барман,където е 2 години по-голям от мен.И вечерта си говорихме много яко,много си допаднахме,като характери и т.н.Имаме много общи неща,мислим еднакво-просто по всичко си приличаме:) и аз взех че се влюбих в него :D ,но ми казаха че съм нямала шанс с него,защото не вярвал в любовта и аз си помислих че в действителност нямам шанс с него:(но взех да хлътвам все повече и повече.Изведнъж се появи момчето с което ходя в момента,бил ме харесал и намерил една обща наша приятелка,която взе че ни уреди среща.Тя ми каза че е много стабилен и ме убеди да бъда с него.И аз реших да се пробвам,защото си мислех че ще мога да забравя момчето в което съм влюбена:(да,ама не.Не стана така.Изведнъж този в когото съм влюбена започна да ми обръща внимание,да иска да зилизаме,даже днес се бяхме разбрали да идем на кафе рано сутринта преди аз да отида на училище а той на работа:)аз съм първа смяна и станах в 5:30,защото той щеше да дойде в 6:00 да ме вземе и да пием кафе в заведението кадето работи.А оправданието с което мина,беше за да ми даде чадъра ми,защото когато си ме изпращаше предната вечер и то валеше и аз му го дадох:)Все си мисля,че не доиде в 6 часа само за да ми върне чадъра:)Не знам какво да правя,не искам да наранявам гаджето ми,но аз не изпитвам нищо към него:(((Моля ви,ПОМОГНЕТЕ МИ ](*,)

Th3MaN
06-07-2007, 13:08
Зарежи си гаджето и се опитвай с тоя дето харесваш. Иначе си к***а. Не може да ходиш с някой който не харесваш а да харесваш друг.

Uptown_soldier
06-07-2007, 13:10
Зарежи си гаджето и се опитвай с тоя дето харесваш. Иначе си к***а. Не може да ходиш с някой който не харесваш а да харесваш друг.

Съглсен съм, а освен това си играеш с чувствата, на момчето, с което ходиш.

victoriq
06-07-2007, 13:15
Зарежи гаджето си и се хвани с колегата на сестра ти!Не можеш да го лъжеш и да си с него без да изпитваш някакви чувства (с гаджето ти)...И успех с барманчето... :wink:

Leksi23
06-07-2007, 13:16
mhm t1pa ideya e tova da se opita6 da go zabravi6 s drug, ot li4en opit ti kazvam 4e zav1r6va vinagi zle, nai dobre predloji na sega6noto si gaje da ostanete samo priqteli i se zaemi s tozi po koito si xl1tnala. mejdu drugoto si napravi edna ravnosmetka i otceni ka4estvata i na dvete mom4eta moje da se iznenada6 ot rezultatite :wink:

Barbie
06-07-2007, 13:27
Остави момчето, с които ходиш, на мира и спри да го лъжеш.

tedinkata_
06-07-2007, 14:30
i az bqx v takava situacia zatova ostavix mom4eto s koeto bqx za da ne go luja :)

Th3WildAng3l
06-07-2007, 16:54
Ами няма какво да добавя - остави момчето, с което си сега.

be3by
06-07-2007, 17:52
em da zarqzva6 friend-a i si gotova :)

Jeuelle
06-07-2007, 18:10
ВНИМАВАЙ КАКВО ПРАВИШ , ЗАЩОТО ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА :wink:

leko_otkachena
06-07-2007, 18:21
оф спри да лъжеш гаджето ти :smt013

Iv4eTy
06-07-2007, 19:07
Ами няма смисъл да ходиш с човек към който нямаш чувства. Така нито си щастлива пък и не е коректно да лъжеш момчето. Скъсай с него и се опитай да направиш нещо по въпроса с другото момче :!: Късмет.

mechtaq_za_teb
06-07-2007, 19:22
Napravi tova koeto smqtash za nai-dobre...samo gledai posle da ne sajalqvash i da bade prekaleno kasno.

MoHuTo
06-07-2007, 23:27
Щом не харесваш гаджето си, няма смисъл да си с него, лицемерно е от товя страна..да го лъжеш по този начин.А и на теб едва ли ти е приятно да си с човек, към който нямаш чувства..така че, остави приятеля си щом не го харесваш и се помъчи да се уредиш с бармана :wink: айде успех :roll: :::

koalka
06-08-2007, 06:10
Остави момчето, с които ходиш, на мира и спри да го лъжеш.Абсолютно съгласна.Много е тъпо да тръгнеш с някой само, защото искаш да забравиш другия.

Sevt
06-08-2007, 07:50
Стига си лъгала горкия ти заблуден приятел !
Ходи се изеби с барманчето ( те и без тва само за тва стават ) , после той ше те зареже и ше се върнеш да ревеш на настоящия. Ама дано си е взел поука ;)

m1m1t
06-26-2007, 12:06
по добре разкажи на момчето с което ходиш всичко,ако е свестен ще те разбере :-) аа с това момче в което си влюбена нещата ще си дойдат на мястото :wink: :wink: :wink:

FiRe_LaDy
06-26-2007, 13:09
S drugi momche trudno shte uspeesh da go zabravish.Momcheto,koeto obicham se mychih da go zabravq chrez 4 momcheta veche i ne stava.A shtom tova momche e pochnalo da ti obryshta vnimanie - probvai s nego.Stiga naranqva priqtelq si.Po dobre go zareji.Ne moje zaradi nego da stradash i ti.Poslushai syrceto si.

MuJleH4eTo
06-26-2007, 13:35
Зарежи този, с който си сега и се взимай с бармана :-D Ако нЕ стане с него... По-добре сама, отколкото да лъжеш :)

moon_flower
06-26-2007, 13:39
Понеже виждам,че темата е отпреди ,искам да попитам,какво стана? :-)