PDA

View Full Version : Искам съвет pls pls pls



XLaDy
06-07-2007, 13:15
Зна4и ето как стоят нещата:
Днес ходих на гинеколог (за 1-ви път) с приятеля ми. Целта на посещението беше да ми изпише подходящи за МЕН :wink: противозачатъчни. Гинеколога ми изписа некакви противозачатъчни (Regulon). Ta въпроса ми е: Може ли да ми изписва противозачатъчни, без да ме прегледа отдолу (само на видеозон) :-k ?

П.С. После му се оплаках, че имам лек сърбеж (понякога) и гащичите ми 8-[ ,ми се изцапват (малкооо !!! ) :oops: . Гинеколога каза, 4е било Бяло те4ение :( ( и то пак без да ме види отдолу).
Това ми е следващия въпрос: Възможно ли е без да ми види п..ката, да каже, 4е имам Бяло течние ? :-k Исписа ми дори некакви хапчета,мехлеми и свещички :-& #-o

Uptown_soldier
06-07-2007, 13:18
Зна4и ето как стоят нещата:
Днес ходих на гинеколог (за 1-ви път) с приятеля ми. Целта на посещението беше да ми изпише подходящи за МЕН :wink: противозачатъчни. Гинеколога ми изписа некакви противозачатъчни (Regulon). Ta въпроса ми е: Може ли да ми изписва противозачатъчни, без да ме прегледа отдолу (само на видеозон) :-k ?

П.С. После му се оплаках, че имам лек сърбеж (понякога) и гащичите ми 8-[ ,ми се изцапват (малкооо !!! ) :oops: . Гинеколога каза, 4е било Бяло те4ение :( ( и то пак без да ме види отдолу).
Това ми е следващия въпрос: Възможно ли е без да ми види п..ката, да каже, 4е имам Бяло течние ? :-k Исписа ми дори некакви хапчета,мехлеми и свещички :-& #-o

Щом го прави, явно може. Ти да не искаш да му се съблечеш? :-D

love_girls
06-07-2007, 13:20
Дей тоя мерак да ти види путката :-D
Ела в нас ше ти я прегледам с перископа :smt005

alkobalko
06-07-2007, 13:20
Да, може!

Coccolino
06-07-2007, 13:20
Абе нещо много съмнителен ми са вижда тоя генеколог...Аз съм момче и не съм ходил ест, но поне може да те погледне отдолу като му кажеш че имаш течение и сърбеж...Иначе да може да ти изпише хапове без да те гледа отдолу...Ама ако ти продължи сърбежа отиди на друг лекар

XLaDy
06-07-2007, 13:22
Ами все пак тва не ми тече от устата, ами от вагината !!!! :-s

BecSar
06-07-2007, 13:30
Ами все пак тва не ми тече от устата, ами от вагината !!!! :-s
hxuahxuhaxah

Glezanka
06-07-2007, 13:44
Абе нещо много съмнителен ми са вижда тоя генеколог...Аз съм момче и не съм ходил ест, но поне може да те погледне отдолу като му кажеш че имаш течение и сърбеж...Иначе да може да ти изпише хапове без да те гледа отдолу...Ама ако ти продължи сърбежа отиди на друг лекар

Bqloto techenie e suwsem normalno!
Weroqtno q e popital kak izglejda samoto techenie,mirishe li ne mirishe li,kakyw mu e cweta ... a i ako ne se spazwa dobra lichna higiena,surbeja winagi moje da si go ima.

Coccolino
06-07-2007, 13:48
GlEzAnKa`{P} благодаря за уточняването и инфото(винаги е хубаво да са образовш). както казах не съм запознат, но ми се стори странно...но ако я е питал съм съгласен с теб

Glezanka
06-07-2007, 13:55
GlEzAnKa`{P} благодаря за уточняването и инфото(винаги е хубаво да са образовш). както казах не съм запознат, но ми се стори странно...но ако я е питал съм съгласен с теб

Ami tq awtorkata na temata ne utochnqwa pital li q e,ne e li ... nie s tebe w momenta samo gadaem :)

XLaDy
06-07-2007, 13:55
Ами вие намерихте още един минус на този гинеколог. Не ме е питал дали мирише или не, или пък какъв му е цвета (за сведения на участниците във форума - Бяла е течността) :-s
П.С. Хигиената ми е добра, според мен - ВСЕКИ ДЕН СЕ КЪПЯ !!! O:)

Coccolino
06-07-2007, 14:04
Абе я ако продължи върви на друг. че май тоя нещо е много калпав. И спокойно. Спокойствие му е майката
До GlEzAnKa`{P}
да хвърлим боб ако трябва :D

Glezanka
06-07-2007, 14:08
Do Coccolino-twa i e zdraweto,s bob nqma stane rabotata,s drug ginekolog shte stane :P

XLaDy
06-07-2007, 14:15
И аз така мисля O:) . Ами по въпроса за противозачатъчните какво мислите ?

Barbie
06-07-2007, 14:34
Не е нужен вагинален преглед, за да ти изпише противозачатъчни. И след като не те е прегледал, най-вероятно обяснението ти за течението му се е сторило нормално - в крайна сметка всяка жена има бяло течение. И все пак ако наистина не си доволна от гинеколога, смени го.

krem4et0
06-07-2007, 14:57
Дори и с видеозон не е било нужно да те преглежда-то по голимината и позицията на матката не може да се познае дали едни или други хапчета ще ти действат добре.
В случая се задават въпроси като тегло, нормално физическо натоварване, продължителност на цикъла и на менструацията. Ама за 100-тен път казва-гинеколозите си имат договори да "препоръчват" определени хапчета, презервативи или спирали. Общо взето, ако не ти се направи холмонален тест-няма смисъл да се чудиш-гинекологът просто си изписва това!

krem4et0
06-07-2007, 15:00
За да се определи с точност какво ти има, дали има инфекция и вида й трябва да ти вземе секрет от влагалището за изследване. Ужасна процедура.

XLaDy
06-07-2007, 15:11
Благодаря за информацията

young_rich_famous
06-07-2007, 15:57
Бе ... лейдиту ... на колко си годинки та с приятеля си пък и противозачатъчни и ... А за бялото низнам ... приятелките ми и бившите не са се оплаквали ... някакви странни проблеми ... :smt017

06-07-2007, 16:17
[quote="young_rich_famous"]Бе ... лейдиту ... на колко си годинки та с приятеля си пък и противозачатъчни и ... А за бялото низнам ... приятелките ми и бившите не са се оплаквали ... някакви странни проблеми ... :smt017[/qu [-X

на 19 съм - Проблем ?!?!?!? [-(

XLaDy
06-07-2007, 16:20
sorka , ne bqh si vleznala v profila :oops: :lol: