PDA

View Full Version : Problem v daskalo..



06-07-2007, 15:32
Zdraveite!
Ta.. za 1va god. sym v drug klas kydeto decata tam sa zaedno ot 1 klas,a az ot tyz god. i ne sme se opoznali napulno s tqh.Ta edno ot mom4etata v na4aloto ne se drazne6e s men po edno vreme opita,no az otvyrnah na obidite mu.No sled vreme toi pak po4na da se drazni,no ne me obijda6e,a prosto mi posqga6e,no ne me udrq6e.0ba4e tuk posl. sedmica me udrq,a az kakvoto i da mu vikam.. toi ne se strqska.Ta vyprosa mi e.. dali da ne zanimavam nekoi ot moite priqteli,koito sa malko po-golemi ot men... Ili da ostavq taka ne6tata... No mislq 4e ako gi ost. taka dr-ta god. moje i da stane po-lo6o..... :smt012 DaiTe SyVeT kfo Da praQ? Btw ako stawa wypros za daskalite... edvali shte pomogne... na tqh ne im puka osobenno za u4enicite,samo za tehniq si klas,no ako dr-ta god. mi e seg. klasna.. ole ole... I na neq nemoje da se raz4ita... :)

SW_madi
06-07-2007, 16:10
Mda naistina kofti situaciq,ama ne razbrah za kakvo te e obijdal i posqgal?spored men ne e mnogo dobra ideqta da vodi6 priqtelite si da se razpravqt s tozi individ,za6oto toi moje da se ozlobi o6e po ve4e i da prodalji da te drazni.Opitai se da se sbliji6 pove4e s nqkoi ot klasa ti,i ne mu pozvolqvai na tozi da se darji taka s teb,a ina4e ne6ata 6e se promenqt nqma da ostanat takiva spoks! i az imah podoben problem,no samo za parvata godina ,a sled tova vs svar6i!!! pojelavam ti kasmet i dano sam ti bila polezna :wink:

06-07-2007, 16:19
abe spoko be moi mom4eto da te xaresva i da se opitva da te yxajva ;-) 4estno kazano i az imax ne6to podobno na tvoq problem samo 4e s momi4etata zaedno s moqta fr dulgo vreme ne mojexme da se spriqtelim s tqx no sega same po zadryjni ot vsqkoga osobeno s teq s koito predi ne se razbirax :D

find_m3
06-07-2007, 16:56
Лелел майкоо тва е най-голямата глупост която може да направи един човек как го оставяш да ти посяга.Викай някой да го млати

AFT
06-07-2007, 18:35
Хехе,въобще няма да стане по-лошо другата година,защото когато твоите по-големи приятелчета смачкат от бой тоя сульо,въобще повече няма да му хрумне дори да те погледне.Но най-важното е,да кажеш после какво е станало!!!

free_cool_GirL
06-08-2007, 07:37
mi nedei go ostavqi da te t1p4i ako problema se re6i kogato izvika6 priqtelite si napravi go 6toto toq muhliu drugata godina nqma samo da te udrq ami naprao 6e te bie ne pozvolqvai da te t1p4at 6tot 6te ste zaedno nqkolko godini i 6te stava vse po lo6o :wink: ai uspeh...