PDA

View Full Version : Moderated: Имам проблем в новото училище



06-07-2007, 15:39
Zdraveite na vsi4ki :)Malko mi e tupo ti da vi zanimavam s moite problemi no prosto nqma na koi da go spodelq i se nadqvam nqkoi da me razbere i da me posuvetva ne6to.6te mu bada mn blagodarna.
Tazi godina sam v novo u4ili6te i se razdelih sas stariq mi klas koito mn mi lipsva.V na4aloto na godinata se vsi4ko tragna dobre v novoto u4ili6te.Zapoznah se s novi hora namerih pr i taka.No sega...ne e taka i vinata e v men ...T`va e 4e as po4nah da se darja super gadno sas pove4eto samo s moita pr ne i sega nqkoi me mislqt za mn tapa i i dori i pr mi ...Mnogo mi e gadno taka...as se opitvam da se promenqm no ponqkoga kazvam i pravq ne6ta za koito i as ne si davam obqsninie za6to gi pravq...
Nadqvam se naistina nqkoi da me razbere ida me posuvetva ne6to.Blagodarq vi predvaritelno :)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

06-07-2007, 16:06
4estno kazano po4ti ni6to ne sxvanax ot temata pls pi6ete po qsno de .. :smt018

find_m3
06-07-2007, 16:53
Пфф на 16 съм аз и аз съм 2ра год в ново даскало с нови приятели ама ти за годинките ми се виждаш лекинко неграмотничка не знам дали е нева тъпа мода или е несъзнателно ама "АЗ" се пише със "З". А по темата не очаквай да се държат добре с тебе след като ти се държиш зле [-X + тва ми прави впечатление че повечето от вас с проблемите от даскало и приятелите не разбират значението на думата "приятел".За пояснение това е човек който те разбира винаги и е зад теб във всяка ситуация,а това че приятелите ти те мислели за тъпа не говори добре нито за теб нито за тях аз на това му викам лицемерие

Seducti0n
06-07-2007, 18:06
,,Каквото повикало,такова,се обадило,,Хубаво е,че си съзнала грешката си,похвално е че признваш вината си,ще бъде чудесно,ако промениш лошото си отношние към съучениците си.Единствено с добро,можешда спечелиш тяхното уважение,обич,подкрепа и чак тогава да ги наричаш,свои истински приятели. :wink:

find_m3
06-07-2007, 19:31
И аз това викам =D>

BlueDevil
06-08-2007, 19:58
Аз пък на това му викам пубертет...
Щом си осъзнаваш грешките, се старай да ги избягваш. Не е толкова трудно за досещане...

AFT
06-08-2007, 20:07
Хахха,искаш съвети от нас как да не бъдеш гаднярка?Ти просто го измисли.Проблема е в теб и сама трябва да се справиш с него.