PDA

View Full Version : podarak



SUGAR_F
06-07-2007, 17:19
sega za kraq na godinata smqtame da podarim mn hubav podarak na klasnata ni zashtoto sme 7-mi klas i sme za posledna godina s neq...sabrali sme okolo 120 lv i mislim da i vzemem parfium ot markovite..i edin buket rozi spored vas tova hubav podaak li e za klasna???

Cvetito_master
06-07-2007, 17:44
ami ako znaete kfi aromati predpo4ita e dobre =) su6to ako obi4a da nosi zlato moe nqkoq grivni4ka ili sindjir4e s visylka...sq zavisi i ot parite det ste subrali de :D

06-07-2007, 17:54
zemete i neshto zlatno po-dobre.. [-X

Seducti0n
06-07-2007, 19:11
Парфюма плюс розите са доста сполучлива комбинация,но нали целта е да и остане спомен от вас и аз съм намнение да и вземете някакво бижу. :wink: а също така не забравяйте и красива картичка със сантиментално пожелание-ще бъде,наистина сладко,уверявам те. :wink:

find_m3
06-07-2007, 19:28
Да парфюма наистина няма да се помни дълго след като го изцика :-D наистина земете и някакво бижу според вкуса по-голямо или по-малко пък и парфюма е доста изтъркан подарък.Виж от даскалите знам че с годините събират много сувенири и боклуци за тва бижу и в зависимост от предмета който преподава може да и подарите и книга към него.Например ако е по литература някаква класика ако е по музика нещо за музиката.А пък за розите мога да ви предложа нещо друго а не букет може всеки от вас да вземе по 1 роза и да ги подарите едновременно ще има по-голям ефект гарантирам ти ::: \:D/

ThePowerOfLove
06-08-2007, 13:43
И аз съм 7-ми клас ;) Събрахме по 4лв и купихме златна гривна ;) Според мен това е доста хубав подарък и дори ни останаха пари :) И парфюм става,но мен златно ме кефи \:D/