PDA

View Full Version : Писна ми от майка ми



06-07-2007, 17:20
.....така,ето я и историята ми .
На 14 съм и в момента си имам приятел 1вият ми.заедно сме от 2 месеца.
Естествено казах на майка ми и в началото се държеше нормално,но напоследък супер много издребнява.
Разправя ми как съм било хубаво момиче как можел да злоупотреби с мене какъв бил селянин (при условие че не се познават).
Даже нещо си говорих със сестра ми че съм ходила у тях и майка като чу и като писна "Аууууу как може да ходиш у тях ,ще те изнасили ,ще те натисне , ще те притисне"не знам си кво си (забранено ми е да ходя утях вече) Разправя ми как не трябвало съм да спя с него че кви неща имало ,пуска ме до супер рано.Ето примерно в събота съм на рд и ми вика 9 чеса да съм у нас и аз и викам че то почва в 7 как за 2 часа и тя ме пусна само до 10 и 30 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) (Апък няма да ви казвам че на моя рд трябваше да съм в ДЕВЕТ у нас)
И така де , каъто и казах че приятеля ми ще е там и че ще ме изпрати тя паак зе да ми се прави и сега не е в къщи и ми се ОБАЖДА МОЛЯ ВИ СЕ ПО ТЕЛЕФОНА за да ми каже че можело да ми сипе нещо в чашата и да ме дрогира и да ме изнасили.
РАЗБИРАМ че се тревожи за мен ЗНАМ го това, ама горката жена що се филмира отлкова бееееееееееееееееееееееее ее #-o
Разправя ми че само съм излизала ,че не съм учила абе сякви такива.
Постоянно ми натяква че си имам приятел....

Много я обичам и уважавам и държа на нея,знам че и тя е така с мен и именно за това не мога да и кажа нещо от рода на "Майната ти ще прая квото си искам вече съм голяма"
Опитвала съм се да и обясня че с приятеля ми се познаваме добре,че той е добър и сичко ама тя НЕ ТА НЕ !!!!

ПЛС помогнете ми кажете ми какво да и кажа ,че да се поуспокои малко ,че вече .......

06-07-2007, 17:23
ау ау забравих...казала е на сеста ми че съм ходила да се бръсна (КРАКАТА) всеки ден и как можело тфа означавало че съм правила СЕКС :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Не ми стига баба да ми ги говори тея ми ся и тя лииииииииииииииииииииииии ииии .
Помогнете ми бе кво да и кажа , тя се е ВМАНИАЧИЛА !!!!!

Cvetito_master
06-07-2007, 17:49
ooo i az iam podobni problemi ei taka kat i kazah za edno ot biv6ite mi gadjeta i tq po6tyrq...awe nz i az mn se draznq i po4ti seki den se karame,mn e gadny i mislq 4e skoro i tfoita maika nqq da go proymee,4e ve4e ne sme malki deca ama...hoim i kai

asi_basi
06-07-2007, 18:21
Aaaaa az sam nqmala takiva problemi s parvoto gadje, mojebi za6toto maika si be6e sviknala s mom4etata , toest 4esto sam i spomenavala za mom4eta ako me haresvat ili znae 4e sam po4ti vinagi samo okolo mom4eta (pove4eto mi pr sa mom4eta), pak i mi ima doverie i znae 4e sam otgovorna i mislq parvo s glavata si i zatova go prie normalno... Samo s obeskosmqvaneto malko imah problem4eta, no tq ne mi prave65e problem za obeskosmqvaneto na krakata ili mi6nicite, ami tam otdolu...nali razbira6 :))) ... Auu kat razbra 4e se obeskosmqvam otdolu 6te6e da poludee i si misle6e 4e e zaradi nego, ama tq neznae5e 4e dosta predi tova go praveh...No pak s sestra mni ima6e podobni problemi kato tvoite no barzi4ko si4ko se opravi :) taka4e spokoino, spored men pogovori s neq , NO bez vikan i isteri4ni krqsaci ... prosto i kaji 4e moje da ti ima doverie ;)

Seducti0n
06-07-2007, 18:33
Щом ти е първо гадже.и то само от два месеца и при положение,че майка ти не го познава е напълно нормално де се тревожи за теб.Но пък,наистина както каза ти ми се струва,че доста се филмира.Щом гаджето ти е добро и свестно момче,защо не ги запознаеш,мисля,че така ще я поуспокиш,поте малко.Като го види,ще знае що за човек е близо ежедневно до дъщеря и.Повярвай ми,ако искаше да те изнасили досега да го е направил 100 пъти.Ако решиш да правиш секс,го направи по свое собствено желание,а не защото някой те е увещавал.Обясни на майка си,че няма нищо лошо в това,че си имаш приятел.Нека да знае,че дъщеря и съзрява и има право на свой личен живот.Нека да се тревожи за теб да се филмира да прави каквото иска,но не и да ти диша въздуха и да диктува дните ти. :!:

06-07-2007, 18:50
Aми за обезкосмяването...преди да тръгна с него от 1 година си махах космите на крака под мишници и тя знаеше и не ми правеше проблеми,ама ся ми прави(колкото за там долу не знае и по добре да не знае че ще се самоубие)
Апък преди това и аз съм с споделяла всичко и за него още само като го харесвах,и за др момчета ..не знам
А пък тфа за главата и че имам акъл в нея и го казах 10000 пъти ама тя вика,да ама ти забранявам да ходиш у тях щото ще ти пусне му8зика романтична обстановка и без да искаш ще му се дадеш,а НЕ Е ТАКА>

Защото това се е случвало и аз въпреки желанието си (което ест. няка как да го няма нормално е ) съм казвала не.Тя мисли че съм безотговорна във всяко отношение не само в тфа а не знае какви хора има и като се опитам да и го кажа тя казва ми да ама мен ме интересуваш ти. и тъй де

Presley
06-08-2007, 10:41
Майка ти е права.Всеки родител се интересува от детето си и иска най-доброто эа него.А и недей да каэваш,че имаш нещо в главата.Ако имаше щеше да си го осъэнала и нямаше да се уплакваш,че майка ти те обича!
Вместо да оцениш эагрижеността и,ти си энаеш твоето!Ми эащо един път не подходиш с раэбиране,эащо не се эаслушаш в думите и.Ако го направиш ще раэбереш ,че не са чак такива глупости!!!А и найстина си доста малка эа да спиш с приятеля си...абе не ми раэправяй глупости!На 14 се,какво энаеш иэобщо?....съжалявам,ако съм била груба,но каэах истината. #-o

06-08-2007, 11:25
ами да ,груба беше.
Какво като съм на 14,нямам намерение да спя с него.Знам достатъчно неща и знам кога ще съм готова да спя с момче,но майка ми не го осъзнава.
Казах вече,че ЦЕНЯ загриженоста и ,но тя се превръща в проблем.

А ти от къде знаеш ,че нямам нищо в главата?!?!Познаваш ли ме ? Знаеш ли коя съм?
Помолих за помощ а не за напразни приказки ,замисли се дали пак ще пишеш безсмислени мнения за да се правиш на добра щерка и на много мъдра.Ако искаш някой да ме храни,този някой щях да си го търся не тук.

Presley
06-08-2007, 12:37
ами да ,груба беше.
Какво като съм на 14,нямам намерение да спя с него.Знам достатъчно неща и знам кога ще съм готова да спя с момче,но майка ми не го осъзнава.
Казах вече,че ЦЕНЯ загриженоста и ,но тя се превръща в проблем.

А ти от къде знаеш ,че нямам нищо в главата?!?!Познаваш ли ме ? Знаеш ли коя съм?
Помолих за помощ а не за напразни приказки ,замисли се дали пак ще пишеш безсмислени мнения за да се правиш на добра щерка и на много мъдра.Ако искаш някой да ме храни,този някой щях да си го търся не тук.
Ами щом съм постнала мнение,эначи смятам че ще ти помогне.Пък щом не ти е помогнало,съжалявам.Честно каэано найстина не те поэнавам и не мога да давам оценки эа теб,но все пак си на 14.Може да энаеш всичко,каето е въможно да энаеш эа въэрастта си!Окей ,и ?Въпреки всичко си пуснала тема,эначи не си чак толкова мъдра ,колкото се иэкарваш.Не ми се нахвърляй,ами се эамисли малко.
Въпреки всичко ще добавя нещо:Слушай майка ти.Щом си имаш акъл,иэполэвай си го.Остави я да си говори.Важното е ,че энаеш какво правиш.Но все пак от време на време се вслушвай в думите и....
Бтв гарантирам ти ,че след години ще раэсъждаваш по доста раэличен начин.
Късмет

sisssska
06-08-2007, 14:46
ne6to podobno na tvoq problem ,no malko po-slojen be6e i moq..Po4ti vseki minava prez tozi pyt,za6toto maikite ni se pritesnqvat za nas..Vijdat kvo e,kvi hora ima....BTW:Gledat mnogo sapunki! [-(
Iskat da ni predpazqt ot ne6to a i te samite ne znaqt ot ko...
4e taka de..az sednah s neq na edna masa...i i kaza:Slu6ai kvo..Az 6te si hodq s nego iska6 ili ne...Q po-dobre ne mi pravi problemi za da ne se karame..dai da go pokanq ,da se zapoznaete i ot tam ve4e natatyka 6te re6i6 i 6te prodyljim da govorim..
Taka i stana...E pak malko be6e s rezervi..ama ....po-dr be6e..i daje napravih taka po natatyka,4e kato doide6e priqtela mi v nas i sqdaha na edna masa i se smqha ,a az hodeh ot staq v staq i se 4udeh kak da go mahna..I vsi4ko be6e super...E..pone do edno vreme..ama tva e dr tema..Uspeh..MAIKITE SA TAKIVA!!!

BTW:A za kosmite...ami kaji i tq da hodi s kosmi po krakata...i kydeto si se brysne6.Moita kato vidq sqko mestence..(stana kofti..zavari me v banqta v nelovka stoika s brysna4ka... :oops: ) i mi kre6tq..sigurno vsi4ki ot bloka sa razbrali...I az togava ne bqh po4nala da pravq sex, togava kato po4nah da se brysna...Abe ..tva brysneneto ne e samo kat 6e prai6 sex..nali trqa da ima nqkva higiena...nzm...MAAIIKIII!!!

mi66al4e
06-08-2007, 18:03
i az sam taka s maika mi tq e palna isteriq i paranoq do predi i se vrazvah no ve4e q 4akam da si izpee lekciqta i i teglq edna maina bez da mi dreme

-MiSs Sixty-
06-11-2007, 17:11
Само мойта майка ли ме разпуска прекалено? :lol: Никога не ми е правила проблем за момче, да не говорим за обезкосмяване! :lol: Нямам вечерен час, преди също не съм имала. Не пуша, не се дрогирам.. Явно жената ми има доверие. Съгласна съм, че живеем в такива времена, че могат да те изнасилят посред бял ден, пред някой вход. Всеки човек е различен, не мога да дам компетентно мнение.. :))

anet
06-11-2007, 19:28
Не се шашкай,реакцията на майка ти е нормална,та това е първото ти гадже и при условие че не го познава,тя си мисли какво ли не.Така,че просто ги запознай,ако е възможно да дойде у вас или някъде на вън,поканете я в някое кафе.Щом го опознае ще бъде спокойна,че е свястно момче.А относно секса,щом е толкова притеснителна ,по полека със споделянето,явно не е от тези майки,които биха искали да чуят всичко.Успех :lol:

Sam90
06-11-2007, 19:35
хммм ами то всички родители се притесняват, ама твоята наистина малко прекалява.....пробвай да ги запознаеш, за да види, че е свестен (ако е свестен де.. )

antoniq111
06-17-2007, 11:10
mel i moita sestra e takava gadna vsi4ko trqbva da kaje :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

LoV4Ety
07-13-2007, 18:39
plz dai si skype iskam i az da ti se opla4a az sa6ty sam v tfa polojenie plzplzplzplzplzplzplzplzzzzzzzz

sladkata_presi
07-19-2007, 05:41
Защо не запознаеш майка си с гаджето?Нека тя го прецени!
Моята пък много яко ми се скара защо толкова често си бръсна краката.... :smt009
Понякога и моята нещо и става... :smt012