PDA

View Full Version : pravilno li postapih



06-07-2007, 20:20
Dneska 7 4as biologia i zelia klas re6ihme da izbiagame ama dvama moi sau4enizi se varnaha i taka tiah niama da gi nakajat!Vsi4ki zubra4ki daje izbiagaha i tia dvamata razvaliha vsi4ko.Pravilno li postapih ili triabva6e da predam klassa si ](*,) Spored men e po vajno klasa da e zadrujen otkolkoto u4itelite da te haresvat .Sega iskat konferenzia!!!

Val4etoO
06-07-2007, 22:13
xaxa estestveno 4e pravilno si postupil vuv vseki klas ima pone edin kato tezi dvamata koito da razvalqt rabotata

06-07-2007, 23:02
Да бе и при нас има едни такива дето мн ме дразнят, когато целия клас се навие да бяга и те също и накрая вече сички като са заминали и те решават да се върнат под извинението, че "госпожата ги била видяла от др край на коридора".
Ебахти и лигавата работа, вече ми е втръснало от такива задръстеняци...

punkrock
06-07-2007, 23:03
Да бе и при нас има едни такива дето мн ме дразнят, когато целия клас се навие да бяга и те също и накрая вече сички като са заминали и те решават да се върнат под извинението, че "госпожата ги била видяла от др край на коридора".
Ебахти и лигавата работа, вече ми е втръснало от такива задръстеняци...
тва съм аз :lol:

free_cool_GirL
06-08-2007, 07:26
offf teq hora mn me draznqt i to ne sa nqkvi zadr1steni i pak v posledniq moment re6avat da ostanat :smt013 naprao ti da navii6 nai golemite zub1ri a nqkvi muhliovci da provalqt vs...naskoro i v moq klas se slu4i ne6ty podobno...post1pil si pravilno :wink:

find_m3
06-08-2007, 12:39
Спокойно наистина винаги се намира по някой друг такъв идиот :D

Kianna
06-08-2007, 12:45
Леле,какви въпроси ви вълнуват :shock:

sWeEt_SeEd
06-08-2007, 13:13
ахеха...спокс бе, правилно си постъпил,кфо тряаше да се върнеш ли? Аз лично никога не се правя, но както казаха всички и в нашия клас има един такъв...още в 8 клас си разбихме илюзиите,че някога той ше си тръгне с нас, но не мога да му се сърдя нито да му крещя както правят другите.Това си е негов личен избор, който аз уважавам , а и той е супер принципен за всяко едно нещо, няма шанс такъв човек да го накараш да избяга или да си промени мнението . :mrgreen:

mid_get
06-08-2007, 15:02
Няма защо да се косиш :wink: Както сам каза - по-важно е класът да е задружен, отколкото отсъствията, които всички са получили или пък разваленото мнение на учителите за вас =D> Аз лично, когато е ставало въпрос да избягаме, никога не съм се колебала ;-) И все пак винаги са се намирали по една-две порти, които да провалят целия план, ама то пък после...нали трябва на някой да викаме все пак :smt005 По-интересно е... А относно конференцията - не се коркай, нищо няма да ви направят...Най-много, т.е. то си е задължително, да ви смъмрят и така :wink: А пък ние веднъж бяхме избягали целия клас пак, ама тогава всички до един си тръгнахме, за целия ден и после идва директора иии... :smt005 В началото всички се бяхме притеснили, той започна много строг монолог...и по едно време пусна някакъв лаф и ние...ду долууу :smt005 И наказанието ни беше да си минеме стаята с една боя :smt005 Споко :smt006

Communist
06-08-2007, 16:41
Що така не ви се учи бе :(
Аз щях да остана. Преди, в училище ме знаеха като "човекът с 0 отсъствия" 8)