PDA

View Full Version : Мъжете просто сте гадове..Някой..от вас..



Ice_Queen_
06-07-2007, 20:34
Мъжете сте гадове..

Много ли искам ,че искам да ми показва че ме обича?
Много ли искам че искам много от вниманието му ?
................................


Имам чувството че чакате момичето да се върже,сваляте и звезди..и като падне в капана почвате да се държите гадно..след тва ако тя се отдръпне пак звезди..и тва един непрестанен кръговрат..да ви ***..

И никога,ама никога ,ако гаджето ви каже "Обичам те!" не и казвайте " АХА!" ..

dinosaur
06-07-2007, 20:41
Мъжете сте гадове..

Много ли искам ,че искам да ми показва че ме обича?
Много ли искам че искам много от вниманието му ?
................................


Имам чувството че чакате момичето да се върже,сваляте и звезди..и като падне в капана почвате да се държите гадно..след тва ако тя се отдръпне пак звезди..и тва един непрестанен кръговрат..да ви ***..

И никога,ама никога ,ако гаджето ви каже "Обичам те!" не и казвайте " АХА!" ..


съгласна съм... особенно с това "аха"... :smt011

Barbie
06-07-2007, 20:48
Миличка, кажи му го точно така. Има голяма вероятност той да не осъзнава точно от какво имаш нужда ти. Обясни му, че имаш нужда да се чувстваш обичана и да ти го показва по начин, по който ти да го разбереш и да го усетиш. Сигурна съм, че един кротък разговор ще оправи нещата. Имам чувството, че мъжете просто не ги усещат и осмислят тия неща. :roll:

(А интересни отговори на "Обичам те" съм чувала много - едно "аха" не трябва да те плаши.) :-)

hoseto_
06-07-2007, 20:52
ъъъъъъъъъ аз такова да защитя нас мъжете. ми така ще е. това което за вас е флирт за ден два или седмица за нас мъжете означава повече. ама от къде да знаем че вие тъсите флирт. и когато лапнем по вас и вие "аааааааа ама аз само флиртувах" сега е ред на нас мъжете да флиртуваме :-D :-D :-D

06-07-2007, 20:54
haha ti tova sega li go razbra? kakvo li se smeq kato i az go razbrah skoro, takava im e prirodata. Trqbva da se pravi6 4e ne ti puka za nego, no ponqkoga da si nmogo mila, ot vreme na vreme go mu napomnqi 4e ne e edinstveniq. abeee te sa tupi i ne zaepvat, nqkoi ot tqh sa na po 20 i o6te sa deca. haha oba5e otgovora"aha" mi haresa, ne go bqh 4uvala do sega.

mysi
06-07-2007, 21:01
Защото мъжете вече са спокойни,че са постигнал целта,в случая Нас. Много е лесно дават всичко от себе си докато ни докопат... Незнам относно мъжете,понеже съм видяла Бая идиоти,било то мои или не мои приятели,станало ми е ясно,че за тях е важно Да докопат Плячката,и да я ползват ,когато имат нужда.Не говоря само за секс разбира се... Дори тези,които обичат Истински не се усещат как прекаляват..искат това от,което имат нужда А ние... Нали можем да мислим за себе...и за тях.... за кво им е да ни мсилят... Незнам..аз съм 99.999% Сугурна,че такъв мъж,който Да ДАВА всичко,което поискаме ние Няма...освен ако не играем ролята на Втората Мадам в живота му :?

hoseto_
06-07-2007, 21:05
haha ti tova sega li go razbra? kakvo li se smeq kato i az go razbrah skoro, takava im e prirodata. Trqbva da se pravi6 4e ne ti puka za nego, no ponqkoga da si nmogo mila, ot vreme na vreme go mu napomnqi 4e ne e edinstveniq. abeee te sa tupi i ne zaepvat, nqkoi ot tqh sa na po 20 i o6te sa deca. haha oba5e otgovora"aha" mi haresa, ne go bqh 4uvala do sega.

именно за това става въпрос в предното ми мнение. как няма да се държим по този начин като има/имало такива патки в живота ни

LizZz
06-07-2007, 21:26
Аз поне не се държа така...НО доста са тия момчета,верно е [-X ::: Няма и да се държа така!

mysi
06-07-2007, 21:33
Абсолютно никой не ви е виновен ,че сте попаднали на някакви глупачки ,та да си го зикарвате после на някое супер свясно момиче нали?
като сте толкова наранени,защо зТогава залъгвате ,че можете да правите чудеса,до момента,в който мине 5-тата среща..
айде не говорете глупости...

Uptown_soldier
06-07-2007, 21:47
Аз не мога да разбера, каква е причината момичетата вечно да хленчат, след като сами си избират гаджетата. Каквото търсите, това намирате.

06-07-2007, 22:06
Мъжете сте гадове..

Много ли искам ,че искам да ми показва че ме обича?
Много ли искам че искам много от вниманието му ?
................................


Имам чувството че чакате момичето да се върже,сваляте и звезди..и като падне в капана почвате да се държите гадно..след тва ако тя се отдръпне пак звезди..и тва един непрестанен кръговрат..да ви ***..

И никога,ама никога ,ако гаджето ви каже "Обичам те!" не и казвайте " АХА!" ..


Както каза колегата по-горе: ами вие такива си ги избирате. Ако питаш момче, то ще ти кажа, че жените са в пъти по-големи кучки/курви и т.н., и обратното. Попаднала си на такъв екземпляр, така че остави обобщението "мъже" и си оправяй нещата с твоя човек. Не са ти виновни останалите, които носят пишки на тоя свят..

Bourgas_bilder
06-07-2007, 23:20
Извинявам се>но като сгафиш с някое момче>не значи че всики сме такива>то аз всеки ден в Бургас виждам к*рви и надувки но никога до сега не казвам че всички сте такива.Не обиждай всички>да го имаш в предвид за в бъдеще

koalka
06-08-2007, 06:12
И аз мисля, че трябва да му го кажеш това.Не трябва да го криеш в себе си, да му го признаеш, за да си даде сметка.
Не мога да си обясня, защо не го казва, ако го изпитва.Това е една загадка, а пък и вие сте от доста време като гледам.

Barbie
06-08-2007, 07:35
Не разбирам защо смятате, че тя е попаднала на кофти момче. Нищо необичайно не виждам - човекът се е успокоил, че тя го обича и ще я има до живот и не усеща нужда да се прави на рицар. На всеки може да се случи, дори и на най-свестния младеж. Особено ако е момче, което малко или много обича да доминира и да е отгоре - поставя те в ситуация, в която ти се чувстваш по-подтисната и зависима от него. Най-вероятно дори не го прави съзнателно и всъщност много те обича. Отговорът на "обичам те" също не е критерий за любов - моят приятел ми е отговарял по всякакви начини. Признавам, че е имало моменти, в които съм искала и съм имала нужда да чуя "обичам те", но като в дадения момент той не желае да го каже...ами, здраве да е. И все пак не значи, че не го мисли и не го чувства. Така че, отново, помогни му да погледне ситуацията през твоята гледна точка.

IGNGN
06-08-2007, 08:05
Мъжете сте гадове..

Много ли искам ,че искам да ми показва че ме обича?
Много ли искам че искам много от вниманието му ?
................................


Имам чувството че чакате момичето да се върже,сваляте и звезди..и като падне в капана почвате да се държите гадно..след тва ако тя се отдръпне пак звезди..и тва един непрестанен кръговрат..да ви ***..

И никога,ама никога ,ако гаджето ви каже "Обичам те!" не и казвайте " АХА!" ..


Аха
Адската досада
Ти знаеш че те обича, той знае че те обича, защо трябва да се лигавите и постоянно да си го повтаряте?! Съмнявате ли се?!
Т'ва е адски дразнещо в жените

NaNa_SladuRana
06-08-2007, 08:09
Мъжете сте гадове..

Много ли искам ,че искам да ми показва че ме обича?
Много ли искам че искам много от вниманието му ?
................................


Имам чувството че чакате момичето да се върже,сваляте и звезди..и като падне в капана почвате да се държите гадно..след тва ако тя се отдръпне пак звезди..и тва един непрестанен кръговрат..да ви ***..

И никога,ама никога ,ако гаджето ви каже "Обичам те!" не и казвайте " АХА!" ..



Това е самата истина!

mysi
06-08-2007, 08:13
И пак с това ...вие хленчите...вие сами си ги избирате момчеттата...АМИ РАЗБИРА СЕ,че сами,ама кой праща лъжливи Приказки..за макс 5/6 дена.... хаха мъжете или жените..опитвам се да обясня ,че в началото,всички са едни,после стават коренно различни,и понеже жените си падама Малко чувствителни,и започваме да хленчим :-D

Th3MaN
06-08-2007, 10:03
Първо съм обиден, че говорите под един знаменател за всички мъже. Вие да не сте перфектни? Всеки е отделен индивид с различни чувства и действия. Всеки прави и приема нещата както смята за добре. Ако сметна, че не е нужно постоянно да повтарям "Обичам те" Няма да го права. Какъв е смисала постоянно да го натяквам. Фактитете говорат вместо думите. Моля ви се недейте да си правите извод от един или десет индивида за всички други. Това изобщо не е правилино и не води до добри резлултати. Всеки показва обичта си по свой начин. Пък и като ходиш с някой какъв искаш да е? Себе си или някой който постоянно се прави на велик. Ако обичаш някой го обичаш заради това което е а не заради това на което се прави. Ако не ти харесва какъв е зарежи го но недей да го обиждаш и да си мислиш, че си кой знае колко по добра от него.

mysi
06-08-2007, 10:11
Първо съм обиден, че говорите под един знаменател за всички мъже. Вие да не сте перфектни? Всеки е отделен индивид с различни чувства и действия. Всеки прави и приема нещата както смята за добре. Ако сметна, че не е нужно постоянно да повтарям "Обичам те" Няма да го права. Какъв е смисала постоянно да го натяквам. Фактитете говорат вместо думите. Моля ви се недейте да си правите извод от един или десет индивида за всички други. Това изобщо не е правилино и не води до добри резлултати. Всеки показва обичта си по свой начин. Пък и като ходиш с някой какъв искаш да е? Себе си или някой който постоянно се прави на велик. Ако обичаш някой го обичаш заради това което е а не заради това на което се прави. Ако не ти харесва какъв е зарежи го но недей да го обиждаш и да си мислиш, че си кой знае колко по добра от него.
Много добре го каза...Но аз специално цитирах едни младежи от предишната страница :wink:

malkoto_sladur4e
06-08-2007, 10:18
Ti ok li si we?Ne moje6 da iska6 mn vnimanie,ako mom4eto si ima dostat14no drygi zad1ljeniq i ako ne ti pokazva 4e te obi4a zna4i naistina ne te obi4a,zna4i go zareji..pf #-o

Presley
06-08-2007, 10:19
Не всички мъже са такива!Просто ти си попаднала на такъв.Най-добре е да му кажеш какво мислиш,эа да видиш реакцията му.Една реакция след нещо подобно би могла да ти покаже какви са намеренията му.

M[m]M
06-08-2007, 10:47
Ti ok li si we?Ne moje6 da iska6 mn vnimanie,ako mom4eto si ima dostat14no drygi zad1ljeniq i ako ne ti pokazva 4e te obi4a zna4i naistina ne te obi4a,zna4i go zareji..pf #-o

Я по добре послушаи батко си и спри да пишеш в тоя форум.

Digital
06-08-2007, 10:47
насра, а ?

Fr0sTyYy
06-08-2007, 10:57
хЪх има и такива момчета като мен,които не целят това... вярно че преди 2 годин бях същия но ме нараниха ... и се промених .. и това да кажеш на гаджето си "обичам те " и той да каже "аХа" е ебати тъпото .. нз какво да кажа просто .. има и такива момичета но какво да се прави .. ще им дойде момента на всички кат се осъзнаят...

Valserp
06-08-2007, 11:24
Мъжете сте гадове..

Много ли искам ,че искам да ми показва че ме обича?
Много ли искам че искам много от вниманието му ?
................................


Имам чувството че чакате момичето да се върже,сваляте и звезди..и като падне в капана почвате да се държите гадно..след тва ако тя се отдръпне пак звезди..и тва един непрестанен кръговрат..да ви ***..

И никога,ама никога ,ако гаджето ви каже "Обичам те!" не и казвайте " АХА!" ..


Аха...

06-08-2007, 12:50
spored men vsi4ki burzat da otsudqt predi da znaqt cqlata istina. Da, mnogo muje sa takiva-nedorasli,naraneni ot minala lubov, awe kakvoto i da si govorim tupo e postupil. kato cqla mojete i jenite razsujdavat po razli4en na4in, to si e kazano-jenite obi4at s ujo, mujete s o4i.

IlLuSi0nS`
06-08-2007, 13:02
може пък да си му станала скучна и вече да не му е забавно с теб.. то всяко нещо омръзва след време.. нормално си е.. ако е така, по-добре и двамата си намерете нови забавления, поне за известно време, и после като ви стане мъчно се съберете пак..
колкото до ттфа с "обичам те".. за мен е глупаво да го казвам и да ми го казват.. освен ако не съм искала да получа нещо, не съм го казвала.. а когато са ми го казвали, отговарям с "мерси" или "добре" и хич не ме ебе кфо си мислел той, не съм го карала да ме обича.. пффф

Ice_Queen_
06-08-2007, 13:08
бах мамаму..
нито хленча..нито нищо.просто казвам..понеже и той ми го казва адски често..чудя се дразни ли ме,ебава ли се,иска да ме жегне ли,понеже знае че ми става кофти...
и не ,не е кофти момче.и да наистина смятаме да сме заедно цял живот.но просто,лошо ли е че искам да ми казва че ме обича?на него му е приятно като си го пиша на скайп,като сложа наша снимка,като му го казвам..а какво?той не го прави?!.....не искам ако не иска да го прави..но ме боли..

Ice_Queen_
06-08-2007, 13:09
А и специално съм сложила в заглавието " НЯКОЙ ОТ ВАС!"
Не всички са такива..абе не знам,да си кажа не искам и да знам какви са другите.

И си се обичаме,просто ми става болно когато понякога ми го каже тва АХА..аз като му казвам че го обичам,не го задължавам да ми казва и той,като не иска да ми го казва да не го,варвам че ме обича..
Но просто защо не си замълчи,а казва АХА..е тва не го разбирам

НВМ..

aP0kAlIpSiS
06-08-2007, 13:16
бах мамаму..
нито хленча..нито нищо.просто казвам..понеже и той ми го казва адски често..чудя се дразни ли ме,ебава ли се,иска да ме жегне ли,понеже знае че ми става кофти...
и не ,не е кофти момче.и да наистина смятаме да сме заедно цял живот.но просто,лошо ли е че искам да ми казва че ме обича?на него му е приятно като си го пиша на скайп,като сложа наша снимка,като му го казвам..а какво?той не го прави?!.....не искам ако не иска да го прави..но ме боли..

Според мен го превръщаш в голям проблем. Някой хора са си просто такива- не обичат да си показват чувствата. Пък и такива неща като снимки на скайп и тем подобни...ами де да знам вижда ми се малко сантиментално,а аз такива неща не ги харесвам.
Не се впрягай толкова- няма смисъл....

Ice_Queen_
06-08-2007, 13:22
Ясно ми е че явно не обича да показва чувства?Но дори да е такъв човек,няма ми малко да му щукне че има моменти в който точно най-мн имаме нужда да го чуем-когато ние е тежко,когато си имаме проблеми?
Може да са сантиментални глупости,но нас ни радват..
Че кой човек не обича да чува и вижда че е обичан?

Barbie
06-08-2007, 13:33
бах мамаму..
нито хленча..нито нищо.просто казвам..понеже и той ми го казва адски често..чудя се дразни ли ме,ебава ли се,иска да ме жегне ли,понеже знае че ми става кофти...
и не ,не е кофти момче.и да наистина смятаме да сме заедно цял живот.но просто,лошо ли е че искам да ми казва че ме обича?на него му е приятно като си го пиша на скайп,като сложа наша снимка,като му го казвам..а какво?той не го прави?!.....не искам ако не иска да го прави..но ме боли..

:-) Душко, сигурна съм, че не си единствена. Тайните на мъжката психика. :-s Аз искам да покажа по всякакъв начин, че обичам - снимчици в скайп, подписи, надписи, смс-и, писма, обаждания... - той не го прави баш така. И все пак не смятам, че това значи, че не е влюбен. Просто очевидно мисълта му тече по друг начин. И на мен понякога ми се ще да ми казва или показва някои работи по моя начин...дори съм му го казвала. И беше много сладък един ден...когато през цялото време се държа точно така, че да се почувствам добре (вярвам, че го направи, за да ми угоди). И то съвсем успешно. :-) А в отговор на "обичам те" съм чувала - "глупчо", "щурчо", "мда", "туй хуу" (гаджето на една приятелка така й отговаря, та моето момче нещо се вдъхнови), "знам", "това вече го каза" и "това вече се изтърка" като от последните две, въпреки че бяха на шега, ми стана особено криво. И все пак, отказала съм се да се питам, защо, аджеба...явно е така - просто не обръщай внимание - знаеш, че те обича и толкова :-) Радвай му се на момчето и ги пропускай тия неща покрай ушите си. (Но естествено, сподели му, че това те наранява по някакъв начин - смятам, че ще разбере.)

aP0kAlIpSiS
06-08-2007, 13:34
Замисляла ли си се,че може това да е начинът да ти покаже,че те обича.Може пък да го е страх да ги покаже(чувствата си),може би е бил нараняван,когато ги е изричал и се е научил да си мълчи.
А ти защо просто не му кажеш,че искаш да чуваш тези думи от време на време? Така ше го улесниш много-предполагам,че не може да чете мисли...

ПС: Кои сте вие?

HopeLesss
06-08-2007, 13:37
Само моя мъж ли не е такъв? :-s По-скоро аз съм онази "гад" в "семейството" ](*,)

TheBlackStranger
06-08-2007, 13:49
:smt011 :smt012 и аз необичам да казвам "Обичам те" но не е дошъл края на света :smt019

Barbie
06-08-2007, 13:49
освен ако не съм искала да получа нещо, не съм го казвала.. а когато са ми го казвали, отговарям с "мерси" или "добре" и хич не ме ебе кфо си мислел той, не съм го карала да ме обича.. пффф

Някой успява да открие нещо хубаво в теб, което да обикне и получава такова...невероятно уважение. :-s Удивително...

CooL^GirL^^^, единият винаги е наопаки :-D Ако тя му се кълне в любов, той ще кима равнодушно. Но ако той и посвещава любовни стихове, тя най-вероятно ще се прозява отегчено.

Единият във връзката принципно най-малкото изглежда по-влюбен и сантиментален (но не е задължително да обича по-малко...просто успява да си придаде вид на малко по-независим.) :-)

06-08-2007, 14:30
poznato mi e tova, koeto kazva6. mn poznat otgovor. e pone ne 4uva6 "ako lapa6 dobre 6te te obi4am vinagi" taka 4e pone za tova se radvai. ina4e- 6tom e s teb, zna4i te obi4a. spored men ne obi4a da si pokazva 4uvstvata. ne e tolkova stra6no-6tom e s teb zna4i durji na teb

deem
06-08-2007, 14:40
За мен подобна категоризация е ,меко казано, глупава.

ODB36
06-08-2007, 14:48
Знаете ли кво женки смотани,ебавайте си майката,писнало ми е от тъпите ви проблемчета и знаете ли защо повечето сме на принципа кецаш-бегаш - защото за друго неставате.
(тва си е мое мнение)

bai_brother
06-08-2007, 15:30
Мъжете сте гадове..

Много ли искам ,че искам да ми показва че ме обича?
Много ли искам че искам много от вниманието му ?
................................


Имам чувството че чакате момичето да се върже,сваляте и звезди..и като падне в капана почвате да се държите гадно..след тва ако тя се отдръпне пак звезди..и тва един непрестанен кръговрат..да ви ***..

И никога,ама никога ,ако гаджето ви каже "Обичам те!" не и казвайте " АХА!" ..



Хех!!!
Струва ми се че трябва да смениш мъжкото си обкръжение и да си намериш момче което наистина да те обича , защото хора като тези които описваш са само бройкаджий и от тях не трябва да очакваш нищо повече от това което описваш. :idea:

06-08-2007, 15:39
Значи първо на първо какво учакваш да ти каже момче ако му повтаряш на всеки 2 секунди "обичам те"!А и ако си замълчим,вие ще ни кажете "А ти не ме ли обичаш".Принудени сме да отговорим "да".Разберете,че ние,момчетата(или повечето според мен) не си падаме по романтиката,така да се каже.На вас може това да ви е приятно,но за нас е досада!Пък и какъв е смисъла постянно да се повтаря тази фраза,като любовта се доказва с дейсвия ,не с думи :roll:

06-08-2007, 16:36
axXAxaXAaxAXxaAXxaAXax

"AXA!" vika zna4i.... AXxaXAaxaxAXaxAXaxAXaxax

=D> =D> =D> =D> =D>
Mn pozdravi da mu predade6 ot men specialno
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
6apka mu svalqm axAXxaAXxaax
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

leko_otkachena
06-08-2007, 17:24
mmda ima dosta vqrno..

koalka
06-08-2007, 18:34
По думи на авторката, темата е приключена.Така че я заключвам.