PDA

View Full Version : Едно момиче(Съвет)



LizZz
06-07-2007, 20:48
Абе има едно момиче,което харесвам,НО някак си на моменти се държи все едно МНОГО МЕ ХАРЕСВА,аз се зарадвам,викам ше стане нещо,а то к'во?На другия ден тя се държи много обикновенно.нз кво да правя...преди 2 дни имаше рожден ден,аз и подарих една саморъчно направена свещичка,много и хареса,цунка ме по бузките доста пъти,НО на другия ден нищо :? а иначе сме МНОГО добри приятели,често си говориме за разни работи,за много работи сме си говорили,абе в един клас сме от 4-ти клас и в последно време почнах много да си я обичкам!Дайте саветче :arrow: :roll: Дали да и го кажа...или незнам ко да направя...давайте идеи!Много ще съм благодарен!!!

mysi
06-07-2007, 20:54
Почвам разговора,и и казваш,че каквото и да каже няма да се отрази по какъвто и да е начин на приятелството ви.И такапочваш...с аз таковааа :-D Не почваш вече по-сериозно да говориш.
Понякога момичетата са склонни да откажат(лично мое мнение,и опит),защото ги е страх,че ще загубят добър проятел след това. :-)

hoseto_
06-07-2007, 21:00
по-вероятно е да те чувства като много добър приятел но нищо не пречи да и кажеш какво чувстваш

LizZz
06-07-2007, 21:14
Аз че ще и кажа,ще и кажа... :? Много благодаря :roll: Може да я е страх...за това не се бях замислял...

LizZz
06-07-2007, 21:16
Ще я гъделичкам със СМСІчета и ще и кажа след няколко дни!!!К'вото ще да става!!!

mysi
06-07-2007, 21:20
:-D Смси-добър подход

Th3MaN
06-08-2007, 04:27
А така давай пък каквото стане ;) Успех

koalka
06-08-2007, 06:09
Признай си чувствата.Тя най-вероятно може да се срамува, но може и наистина да те смята само за приятел.

LizZz
06-08-2007, 06:23
Ще видиме... :arrow:

LizZz
06-08-2007, 06:29
Благодаря на всички,които писаха!!! :D

Presley
06-08-2007, 10:04
Еми най-добре и кажи.Може би тя очаква ти да направиш първата крачка-в повечето случай е така.Все пак ти си с нея всеки ден и можеш да прецениш,дале евентуално проявява накакъв интерес.Ако има искра ,действай! :-D

SpOrTs_GiRl
06-08-2007, 11:23
по-скоро те смята за много добър приятел.. при нас момичетата е възможно да обичкаме много някое момче, но САМО като приятел.. незнам.. :?

LizZz
06-12-2007, 06:57
Пффффф...дам....Обичка ме....НО само като приятел....

pink_champagne
06-12-2007, 09:53
Не се впрягай толкова много. Съгласна съм с това,че тя е момиче и като повечето момичета очакват момчето да направи първата крачка. Запомни с нещо мило.Предложи и да излезете някъде извън даскало и тя би трябвало да се досети. Виж как ще си прекарате, опитай се да и покажеш чувства,но не в прав текст естествено. Еми това общо взето..айде стискам палци!!! :wink:

06-12-2007, 09:57
Абе има едно момиче,което харесвам,НО някак си на моменти се държи все едно МНОГО МЕ ХАРЕСВА,аз се зарадвам,викам ше стане нещо,а то к'во?На другия ден тя се държи много обикновенно.нз кво да правя...преди 2 дни имаше рожден ден,аз и подарих една саморъчно направена свещичка,много и хареса,цунка ме по бузките доста пъти,НО на другия ден нищо :? а иначе сме МНОГО добри приятели,често си говориме за разни работи,за много работи сме си говорили,абе в един клас сме от 4-ти клас и в последно време почнах много да си я обичкам!Дайте саветче :arrow: :roll: Дали да и го кажа...или незнам ко да направя...давайте идеи!Много ще съм благодарен!!!
Не знам ама говориш като гейЧЕ, свещички, цунка ме много пъти по бузките, много си я обичкам,дайте съветче... ТИ МЪЖ ЛИ СИ БЕ, Я СЕ ДРЪЖ КАТО ТАКЪВ И МОЖЕ Й ДА ТЕ ХАРЕСА. говорили си били за много работи, браво на вас, ти никога ли не си говорил с момиче.

Elche
06-12-2007, 10:06
Ако те харесваше като повече от приятел щеше да тръгме с тебе на втората седмица пич :) Щом ти е казала че те чувства само като приятел- значи поече от тва не можеш да искаш- що винаги момчетата така прецкавате приятелството си с някое момиче не мога да разбера :D

AleX`
06-12-2007, 10:24
Ам прецакват го, защото той има нещо напредвид в главата си т.е иска я, пък го е страх да и го покаже и да действа и затова стават приятели, накрая се влюбва, не издържа и и казва, обаче нищо не става и е нормално. Така че другия път да знаеш - искаш я - действаш. Няма от какво да се притесняваш. Не свършва света с нея, ако ти откаже.

06-16-2007, 08:58
Абе има едно момиче,което харесвам,НО някак си на моменти се държи все едно МНОГО МЕ ХАРЕСВА,аз се зарадвам,викам ше стане нещо,а то к'во?На другия ден тя се държи много обикновенно.нз кво да правя...преди 2 дни имаше рожден ден,аз и подарих една саморъчно направена свещичка,много и хареса,цунка ме по бузките доста пъти,НО на другия ден нищо :? а иначе сме МНОГО добри приятели,често си говориме за разни работи,за много работи сме си говорили,абе в един клас сме от 4-ти клас и в последно време почнах много да си я обичкам!Дайте саветче :arrow: :roll: Дали да и го кажа...или незнам ко да направя...давайте идеи!Много ще съм благодарен!!!
Не знам ама говориш като гейЧЕ, свещички, цунка ме много пъти по бузките, много си я обичкам,дайте съветче... ТИ МЪЖ ЛИ СИ БЕ, Я СЕ ДРЪЖ КАТО ТАКЪВ И МОЖЕ Й ДА ТЕ ХАРЕСА. говорили си били за много работи, браво на вас, ти никога ли не си говорил с момиче.
А ти какъв си мусколест тъпанар.
Аз съм в същото положение ама познавам момичето от по малко и проблема ми е че само като я видя и забивам
И да имал съм и други приятелки излизал съм с достатъчно момичета.Но тя е нещо повече от тях.И единственият съвет който мога да ти дам е пробваи пък ако не стане нз

06-16-2007, 09:14
аахахахахахах смейте се на лампата... горкия... пич, солидно наебан си... тя просто те чувства като приятел, тоест не-сексуален обект и ако ходите (има минимален шанс, но има) ще е кратко - колкото да не те отреже.

LizZz
06-18-2007, 04:51
Ami (sorry za kirilicata,no ne sum si v nas) nie sme si priqteli vse o6te,toest ne sme si razvalili priqtelstvoto,no gadjeta qvno nema da stanem...tq jivee v provinciqta,az avgust 6e hoda v london...awe mani...ni6to...kato se vurna pak 6e se probvam i taka...mn mi e gadno,no kvo da se pravi!!!mersi 4e pisahte!!! :smt010 :smt010 :smt011 :smt007 ae 4ao :smt006