PDA

View Full Version : Zashto Vse na Men?!?!



Obicham da me Obichat
06-08-2007, 04:36
Zashto vinagi se barkam koe e lubovta?!Zashto ne q otkrivam?!Zashto vsichko hubavo si ima svoq krai..tajen i boleznen.. :smt011 Zashto davam vsi4ko ot sebe si, a nishto ne poluchavam..Zashto nego ne go boli za men, taka kakto men me boli za nego.. :smt010 Zashto taja sled kraq na edna laja..Zashto barkam, vinagi barkam... :smt010 Kade da q namerq, kade da namerq Istinskata,vqrna lubov..kade da q tarsq?! Zashto vseki ramenete vdiga i kazva:trqbva da q pochustvash" Az vinagi q chustvam, vinagi sarceto pee lubovna pesen...no neshto vinagi se obarkva i lubovta zapada v bolka...na kraq se pitam, kakvo e lubovta? :smt010

06-08-2007, 05:27
problema ti e 4e kato trygne6 s nqkoi super byrzo se privyrzva6 sigurno i mu pokazva6 4uvstvata si... nqma da nameri6 liubovta na 13-14-15 godini... ne moje6 li da si izliza6 s nqkoe gadje.. da si se kefite i da si prekarvate dobre i da ne se vprqga6 tolkova? Po - lesno 6te ti e da ne si pokazva6 tolkova 4uvstvata... Spored men preuveli4ava6 s tiq ne6ta.. uspokoi se :)

koalka
06-08-2007, 06:05
Прави са-наистина трябва да я почувстваш.Не трялбва да се насилваш да я изпитваш, тя сама ще дойде при теб.То и любовта в повечето случаи завършва със сълзи, но такъв е живота.

Th3MaN
06-08-2007, 10:09
По добре не търси любовта. Остави я тя да те намери. Когато те намери иситинската любов ще разбереш. А за сега се оспокой и недей да се ядосваш сичко се оправя с времето

Presley
06-08-2007, 10:15
МНого е кофти ,но трябва да энаеш ,че абсолютно всяко нещо си има начало и край!Така е и с любовта,няма как.Сигурно се чувстваш ужасно наранена,но това е положението.Просто трябва да си даваш време преди да се влюбиш в някого до полуда,колкото и да ти е трудно.Действай малко по малко,эащото нали энаеш,че капка по капка- вир става.
Иначе относно вторият ти въпрос- как да намериш любовта:
Не мисля,че эа това има рецепта.Эвучи глупаво,банално и т.н,но истината е ,че тя сама идва ,когато най-малко очакваш.Не бива да я търсиш и да насилваш нещата...просто си живей живота и 100% рано или късно истинската любов ще дойде!В това съм се уверила.Но тук се отваря и една друга тема-истинската любов!?!Това понятие эа съжаление повечето хора го въприемат ,като нещо вечно,необятно,нещо ,което винаги ще ги съпътства.Но това е много погрешно(поне според мен)!ПРосто няма НИЩО вечно и това трябва всеки да го раэбере и да го осъэнае ,эа да иэбягва дълбоките рани,било то от любов или нещо друго.Любовта е нещо,което носи щастие и емоция,но естествено като всичко останало-рано или късно си отива.Боли,така е ,но гледай напред.
Е май доста се унесох,така че спирам! :-D

Presley
06-08-2007, 10:17
По добре не търси любовта. Остави я тя да те намери
Много точно.Всяко хубаво нещо идва само. :)

06-08-2007, 14:40
moje bi ne namira6 podhodq6tiq 4ovek. veroqtno podobno na men se vliubva6 v hora, koito ne zaslujavat i 4astica ot tova, koeto ti so gotova da im dade6. nz dali liubovta idva sama, bez da q tursi6. az ne spiram da tursq liubovta, negovata liubov. kakvo polu4avam-ne6ta ot sorta na"obi4am te, suble4i se", "ela u nas i mi lapai". spokoino-moje bi ima svestni muje