PDA

View Full Version : Вярвате ли в любовта от пръв поглед>?



Bourgas_bilder
06-08-2007, 10:00
Здрасти на всички>имам 1-н много тъп въпрос>понеже още не мога да го осмисля>Преди 2 дена се видях за 1-ви път с едно момиче и от онази вечер вече 3-и ден сме почти по цял ден>не иска да ме остави и за миг>както и аз нея>незнам за сефте ми се случва такова нещо>Затова ви питам дали мислите че това е до време>или е просто нещо за напред>днес е на работа ама няма да отиде само и само да ме види>ОЩЕ не мога да го осмисля кога се видяхме,кога стана всичко>просто много странно нещо.Извинете ако ви занимавам с глупости>просто ми е много странна самата ситуация

jenkabenka
06-08-2007, 10:04
ami vzimaite se.Qvno i dvamata se haresvate :D

AFT
06-08-2007, 10:25
Научи>се>да>пишеш>като>хората>,>после>задавай>глупави>въпроси>.

Th3MaN
06-08-2007, 10:45
Ми карайте така още известно време и после и предложи

06-08-2007, 11:03
Научи>се>да>пишеш>като>хората>,>после>задавай>глупави>въпроси>.
:smt005

Kianna
06-08-2007, 11:04
Научи>се>да>пишеш>като>хората>,>после>задавай>глупави>въпроси>.





:-D :-D :-D :-D :-D :-D


По темата : Не мога да те разбера какво му мислиш?

Presley
06-08-2007, 11:29
Ми карайте така още известно време и после и предложи
Еми да.Кво толкова го мислиш!Елементарно е :-D

Bourgas_bilder
06-08-2007, 11:39
Мерси на всички за мненията които дадохме.А колкото до ^AFT^ повярвай колкото и да ти се струва трудно-имам по добър правопис от теб само за инфо.А за това да предлагам мисля че е леко смешно поне за мен да предлагам на някоя да тръгва с мен.Ако има химия м/у двамата-думите са излишни.Питам понеже за първи път ми се случва.Мерси на всички. ;)

Kianna
06-08-2007, 11:49
Мерси на всички за мненията, които дадохме.А колкото до ^AFT^ повярвай ,колкото и да ти се струва трудно-имам по добър правопис от теб, само за инфо.А за това да предлагам мисля ,че е леко смешно ,поне за мен да предлагам на някоя да тръгва с мен.Ако има химия м/у двамата-думите са излишни.Питам понеже за първи път ми се случва.Мерси на всички. ;)


Не бе,наистина правописа ти е добър. :-D

_[LiFe-StiLe]_F
06-08-2007, 12:06
любов от пръв поглед?! - таквоз животно нема :smt005

nasty_f
06-08-2007, 12:22
Възможно е да се влюбиш от пръв поглед и явно с нея е станало така,щом няма да ходи на работа.
П.П.-Има много такива теми,разрови се из форума.

Soy_tu_mujer
06-08-2007, 12:24
Emi purvo razberi ti kakvo iskash.Kato go razberesh,kato go osmislish, opoznai momicheto po-obstoino. Togava i predloji (po nai-podhodqshtiq na4in.. ti si znaesh;)) i ne se sumnqvam, 4e shte otkaje. Inu4e vazmojno e prosto da ste si dopadnali mnogo.. Ili tova da e nqkakvo privlichane,mnogo silno privlichane, no moje i da e neshto seriozno! Taka che neka izmine oshte malko vreme, za da razberesh kakvo stava i dali neshtata sa seriozni.

Inuche na men ne mi se e slu4valo ot PRUV, zatova nemoga da kaja, 4e tq sushtestvuva! :) Neka mi se slu4i i shte go povqrvam (makar i da ne mi trqbva - silno vlubena sum v momenta i bezkraino shtastliva).

nejnoto mace
06-08-2007, 13:10
Аз лично вярвам в такава любов но незная колко ще продължи.Щом се харесвате се съберете.Ще си прекарате страхотно.

aP0kAlIpSiS
06-08-2007, 13:36
_F]любов от пръв поглед?! - таквоз животно нема :smt005

Подкрепям!

love_girls
06-08-2007, 13:44
Изхожда се от думата любов и от разбиранията за нея.
За мен лично хлътване,любов и обич са три различни понятия.
Хлътването е това което се случва в началото на дадени отношения между двама души, дори само платонически(в това понятие и включвам мислите за човека докато не е с теб или по-скоро тези които постоянно те тормозят докато не си с любимия).
Любов е това което ти се случва след като почнеш да споделяш времето си с даден човек, както и да му споделяш, един вид почваш да му имаш доверие!
Обичта идва накрая , която се изразява в това да имаш доверие в партниора си, както и да го уважаваш помагаш и разбираш.
Та според мен хлътване от пръв поглед почти винаги има , но според мен не говорим за любов. Едва ли би имал доверие на първия срещнат!!!=> За мен лично няма понятие като любов от пръв поглед!
Радвам се за вас и ви стискам палци първоначалния пламък да запази огъня след искрата ;)

maybelline
06-08-2007, 16:01
Да.Вярвам в любовта от пръв поглед.На мен също ми се случи,и то докато имах приятел!Нямах възможност да видя момчето около месец и половина след първия момент,в който го видях.И въпреки това си бях влюбена.А сега,когато вече сме заедно с това момче...съм най-щастливия човек на света ;)

cacegka_3a_cekc
06-08-2007, 17:24
Здрасти на всички>имам 1-н много тъп въпрос>понеже още не мога да го осмисля>Преди 2 дена се видях за 1-ви път с едно момиче и от онази вечер вече 3-и ден сме почти по цял ден>не иска да ме остави и за миг>както и аз нея>незнам за сефте ми се случва такова нещо>Затова ви питам дали мислите че това е до време>или е просто нещо за напред>днес е на работа ама няма да отиде само и само да ме види>ОЩЕ не мога да го осмисля кога се видяхме,кога стана всичко>просто много странно нещо.Извинете ако ви занимавам с глупости>просто ми е много странна самата ситуация


heh as se vlubih taka v moq :smt016 i o6te sme zaedno...ve4e 1godina :mrgreen:

AFT
06-08-2007, 20:56
Мерси на всички за мненията, които дадохме.А колкото до ^AFT^ повярвай ,колкото и да ти се струва трудно-имам по добър правопис от теб, само за инфо.А за това да предлагам мисля ,че е леко смешно ,поне за мен да предлагам на някоя да тръгва с мен.Ако има химия м/у двамата-думите са излишни.Питам понеже за първи път ми се случва.Мерси на всички. ;)


Не бе,наистина правописа ти е добър. :-D

Пропуснал е още една запетайка. :smt005 И към Bourgas_bilder - нямах предвид правописа ти,а>това>.Се'ш се? ;-)

koalka
06-09-2007, 05:51
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=80808&highlight=%EF%F0%FA%E2+%EF%EE%E3%EB%E5%E4
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=90246&highlight=%EF%F0%FA%E2+%EF%EE%E3%EB%E5%E4
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=90246&highlight=%EF%F0%FA%E2+%EF%EE%E3%EB%E5%E4
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=77240&highlight=%EF%F0%FA%E2+%EF%EE%E3%EB%E5%E4

И още много.Потърси преди да пускаш тема, повтаряща се сто пъти.