PDA

View Full Version : CoF



zloto
06-08-2007, 10:57
На коя песен на Iron Maiden CoF са направили кавър? И ще може ли линк да си я дръпна?

Crazy_teen4e`f
06-08-2007, 12:52
Мисля,че е Hallowed be thy name но не съм сигурна :roll:

Phantasmagoria
06-08-2007, 14:57
Hallowed be thy name e песента.

ТУК (http://store3.data.bg/vaskoed/Music/Cradle%20Of%20Filth/1998-Cruelty%20and%20the%20beast/) я има.

Swinkenhoffer
06-08-2007, 19:19
мен кавърът ме радва много... оригиналът не помня да съм слушала, но е възможно. :-)

Shadow_Walker
06-08-2007, 19:43
мен кавърът ме радва много... оригиналът не помня да съм слушала, но е възможно. :-)Кавъра кърти мифки и лепи тапети :lol: Много готина песен ей...много ме кефи и мен (ех мен всичко тяхно много ме кефи, ама тая песен е специална :P )
Иначе оригинала на мейдън май съм го слушал в автобуса веднъж...бяха пуснали з-рок...ама не съм сигурен, че е било тая песен...ама това, което чух не ми направи голямо впечатление... :roll:

Swinkenhoffer
06-08-2007, 19:50
Иначе оригинала на мейдън май съм го слушал в автобуса веднъж...бяха пуснали з-рок...ама не съм сигурен, че е било тая песен...ама това, което чух не ми направи голямо впечатление... :roll:
хъхъхъ, това прозвуча адски долно... слушах Мейдън в буса от кабинката на шофера (с налепените плакати на голи жени). :lol: :)

Shadow_Walker
06-08-2007, 20:24
Иначе оригинала на мейдън май съм го слушал в автобуса веднъж...бяха пуснали з-рок...ама не съм сигурен, че е било тая песен...ама това, което чух не ми направи голямо впечатление... :roll:
хъхъхъ, това прозвуча адски долно... слушах Мейдън в буса от кабинката на шофера (с налепените плакати на голи жени). :lol: :)
Знам, ама то си беше така... :lol:
А и в тоя автобус нямаше голи жени :lol:
И се радвай, че в автобусите пускат рок радио 8) Има надежда :lol:
А ъ аз в автубуса постоянно слушам метъл...на мп3то :lol:
И пак казвам нз какво чух...но се пееше Hallowed be thy name.... :roll:

И вече голяма работа, че съм пътувал в автобус, където вместо чалга са били пуснали зи-рок.И че по зи рок, докато съм бил в автобуса са пуснали песен на мейдън.Която обаче нещо не ми е направила впечатление.Еми вземете ме убиийте заради тва...

Swinkenhoffer
06-08-2007, 21:31
Иначе оригинала на мейдън май съм го слушал в автобуса веднъж...бяха пуснали з-рок...ама не съм сигурен, че е било тая песен...ама това, което чух не ми направи голямо впечатление... :roll:
хъхъхъ, това прозвуча адски долно... слушах Мейдън в буса от кабинката на шофера (с налепените плакати на голи жени). :lol: :)
Знам, ама то си беше така... :lol:
А и в тоя автобус нямаше голи жени :lol:
И се радвай, че в автобусите пускат рок радио 8) Има надежда :lol:
А ъ аз в автубуса постоянно слушам метъл...на мп3то :lol:
И пак казвам нз какво чух...но се пееше Hallowed be thy name.... :roll:

И вече голяма работа, че съм пътувал в автобус, където вместо чалга са били пуснали зи-рок.И че по зи рок, докато съм бил в автобуса са пуснали песен на мейдън.Която обаче нещо не ми е направила впечатление.Еми вземете ме убиийте заради тва...
не бе, спокойно... аз ти се радвам, ти пък. :lol: