PDA

View Full Version : Едно полупобъркано момче



Оибчам да бъда обичан
06-08-2007, 11:44
Момичета и момчета от около месец чета форумите с голям интерес независимо дали се пишат разни дебилщини еми и просто така.Сега имам нужда от съвет.Виждам че повечето от хората които пишат тука си имат някаква идея за какво става въпрос.Сега направо едно момиче-приятелка-аз се влюбвам в нея-само приятелка.Не искам чуствата ми към нея да развалят приятелството ни но ако тя не отстъпи по някакъв начин май май това ще стане,зашото не мога да я гледам и тя да не е до мене.Затова искам да ми подскажете как да и покажа че е сериозно това.Зашото еднствената причина поради която тя не искала да бъде с мен е че сме щяли да се скараме и не знам как да и покажа колко много значи тя за мен и че я искам.А и още нещо как да и се "мазня"за да ме забележе в слетлината на момче което я обича.Благодаря предварително

Th3MaN
06-08-2007, 11:55
Ми баце обикновено имам идей ама сега нешо не ми идват. Просто може би трябва да си поговорите и да я обедиш че каквото и стане ще се приятели за винаги. Въпреки че ако ходите и скъсате тва ще е почти невъзможно. Незнам. Дано се получи нещо. Успех

Обичам да бъда Обичан
06-08-2007, 12:14
Еми ние сме си говорили достатъчно но всеки път се тига еми аз мн те харесвам мн те целя като приятел всеки път си изкарвам страхотно като те видя дори и да не съм в настроение направо се разцепвам от смях и не искам да загубя това нещо като не си говоря с теб поне 1 път на ден започва6 да ми липсваш и само такива работи.Не знам какво да правя помагаите че направо чуствата ми са толкова големи че започват дами влиаят на психиката.Убеден съм че човек не може да ме накара да си променя мнението за нещо.Но сега имам нужда от съвет.

Valserp
06-09-2007, 00:56
Щом си в графата "приятели" няма съвет за твоето положение.

Ти така или иначе ще я изгубиш като приятелка, защото след време сам няма да искаш да я виждаш.

Klefuci
06-09-2007, 01:15
самоубии се, така ще избягаш от мъката, че и от скуката

Чакал от гетото
06-09-2007, 03:27
Момичета и момчета от около месец чета форумите с голям интерес независимо дали се пишат разни дебилщини еми и просто така.Сега имам нужда от съвет.Виждам че повечето от хората които пишат тука си имат някаква идея за какво става въпрос.Сега направо едно момиче-приятелка-аз се влюбвам в нея-само приятелка.Не искам чуствата ми към нея да развалят приятелството ни но ако тя не отстъпи по някакъв начин май май това ще стане,зашото не мога да я гледам и тя да не е до мене.Затова искам да ми подскажете как да и покажа че е сериозно това.Зашото еднствената причина поради която тя не искала да бъде с мен е че сме щяли да се скараме и не знам как да и покажа колко много значи тя за мен и че я искам.А и още нещо как да и се "мазня"за да ме забележе в слетлината на момче което я обича.Благодаря предварително

Копеле имах същия проблем на скоро.... апък и не си заслужаваше тая мацка.... тя си намери приятели.. и тка.. филма свърши..
аз спрях да я диря и долу-горе огъня който гореше за нея започва да огасва... за тфа че да не ти дреме... тя ако иска да е с тебе щеше да ти го покаже..
тфа са глупозти "МА ШЕ СЕ СКАРАМЕ" и нз си кви шитни..
майната и и толкоз
има много мацки :)

Чакал от гетото
06-09-2007, 03:28
Момичета и момчета от около месец чета форумите с голям интерес независимо дали се пишат разни дебилщини еми и просто така.Сега имам нужда от съвет.Виждам че повечето от хората които пишат тука си имат някаква идея за какво става въпрос.Сега направо едно момиче-приятелка-аз се влюбвам в нея-само приятелка.Не искам чуствата ми към нея да развалят приятелството ни но ако тя не отстъпи по някакъв начин май май това ще стане,зашото не мога да я гледам и тя да не е до мене.Затова искам да ми подскажете как да и покажа че е сериозно това.Зашото еднствената причина поради която тя не искала да бъде с мен е че сме щяли да се скараме и не знам как да и покажа колко много значи тя за мен и че я искам.А и още нещо как да и се "мазня"за да ме забележе в слетлината на момче което я обича.Благодаря предварително

Копеле имах същия проблем на скоро.... апък и не си заслужаваше тая мацка.... тя си намери приятели.. и тка.. филма свърши..
аз спрях да я диря и долу-горе огъня който гореше за нея започва да огасва... за тфа че да не ти дреме... тя ако иска да е с тебе щеше да ти го покаже..
тфа са глупозти "МА ШЕ СЕ СКАРАМЕ" и нз си кви шитни..
майната и и толкоз
има много мацки :)

Чакал от гетото
06-09-2007, 03:30
Станеш ли веднъж добър приятел на някоя шматка просто не очаквай нещо повече :) от личен опит ти го казвам :)

06-09-2007, 06:35
Виж ся брат,в момент аз съм в същата ситуация само че от другата страна.Той ми казва че ме обича но аз просто нямам чувства към него и ми е супер гадно щото нз какво да му кажа а той настоява.Но и аз не смятам да загубя приятеля си заради някфа безмислена и мимолетна връзка.Нямам чувства затова решик да не насилвам нещата- ще се държа с него както обикновенно,няма да засягаме тази тема повече ,всичко ще бъде както преди и ако с времето някакви чувства от моя страна се появят тогава може и да стане нещо м/у нас.
Но пич,съветвам те да не я насилваш и да не и опяваш постоянно колко я обичаш,това само може да я отръпне,най - добре поговорете още веднъж,кажи и колко значи за теб,че би направил всичко за нея....сещаш се...накарай я да се почувства специялна и говорете на живо,не по скаип (тва ти го казвам щото ми се е случвало някой да ми говори такия раоти по скаип и е суууупер тъпо) И ако пак се дърпа просто я остави , не насилвай нещата,щото накрая може да се получи да тръгне с теб само за да не те кара да страдаш или щото и е писнало или просто да се заблуди в чувствата си.И последно ,след като говорите и още се опъва за малко спри да я търсиш,пренебрегвай я и ако има чувтва сама ще те потърси.Но сега просто и влез в положени,че и на нея 100% не и е лесно
Айди успех!