PDA

View Full Version : NeZnAM KaKvO Da NaPrAvQ



:) !*KyKлIчKaA*! (:
06-08-2007, 12:17
Мн съм объркана,незнам какво да направя.Харесвам си едно момче от моето даскало,той е 11 клас,а аз съм 10.Страшно мн ме кефи,мн е симпатичен и мн е готин,като човек.Зная че и той има симпатии към мене :) И скро с едни наши общи познати ще ходим на кафе.Обаче проблема ми е следния,аз го харесвам и той мене и може да се получи нещо,но работата е там че живее в село,не че аз съм кои знае голямата гражданка,но родителите ми небиха го приели точно поради тази причина.И сега се чудя да изляза ли с негои с приятелите ни и да започна да имам връзка с него...или вълбще да не ходя на срещата,защото знам че родителите ми няма да приемат връзката ни :( :? :-k

nejnoto mace
06-08-2007, 12:25
Според мен няма нищо лошо да си от село.Това не е порок.А и защо родителите ти да ти казват с кого да се срещаш?Ако го харесваш и той теб бъдете заедно и не се интересувай от мнението на родителите си или на околните.Мисля, че си достатъчно голяма, за да можеш да прецениш искаш ли го достатъчно и да поемеш риска да излизаш с него.Пак повтарям да си от село няма нищо лошо, всички сме еднакви и понякога тези които живеят на село излизат по добри от "гражданите".

П.С. Айде успех и дано излезе свестен тип. :D

love_girls
06-08-2007, 12:29
Мн съм объркана,незнам какво да направя.Харесвам си едно момче от моето даскало,той е 11 клас,а аз съм 10.Страшно мн ме кефи,мн е симпатичен и мн е готин,като човек.Зная че и той има симпатии към мене :) И скро с едни наши общи познати ще ходим на кафе.Обаче проблема ми е следния,аз го харесвам и той мене и може да се получи нещо,но работата е там че живее в село,не че аз съм кои знае голямата гражданка,но родителите ми небиха го приели точно поради тази причина.И сега се чудя да изляза ли с негои с приятелите ни и да започна да имам връзка с него...или вълбще да не ходя на срещата,защото знам че родителите ми няма да приемат връзката ни :( :? :-k

Направи го!
Това са чувства и влечения и хубави моменти които не трябва да изпускаш!
В крайна сметка тръгни с момчето , ако не потръгне вашите така и няма да разберат , ако пък тръгнете да се жените, тогава вече кажи на вашите, че това е твоето щастие и ако са истински родители не би трябвало да пренебрегват твоите чувства и емоции ;)
Ако пък нещо им стане и не го одобрят, направи всичко за да го запазиш , като лека полека се отцепвай от родителите си , след като за бъдещия ти мъж имат претенции сигурно ще имат и за това какво да учиш и работиш и това според мен ще те тегли надолу!
Успех :wink:

Presley
06-08-2007, 12:44
Отиди.Не си пропилавяй въэможността.Ако мислиш,че е подходящ эа теб,эащо не?Пък родителите ти не е нужно да энаят.Чакай първо да видиш как ще потръгне между вас,после мисли эа другите неща.

Smile !*KyKлIчKaA*! (:
06-08-2007, 16:32
bLaGoDaRq vI Na vSiChKi mN :D :smt008

koalka
06-08-2007, 16:39
Излез с него. :wink:

leko_otkachena
06-08-2007, 17:21
vish gledai si tfoito shtastie ne mu misli tolkova

Th3MaN
06-08-2007, 20:01
Ти па кво ти пука за родителите ти. Важното е ти да си щастлива.

Чакал от гетото
06-09-2007, 03:44
Майната им на родителите :) всеки родител иска детето му да е щастливо :) щом тоз тигър те прави щастлива си го хващай :))
пз. SlipKnoT - Vermilion.mp3

:) !*KyKлIчKaA*! (:
06-09-2007, 19:30
mS Mn Za PozdRaVcHeTo ``Чакал от гетото``

06-09-2007, 19:41
Мн съм объркана,незнам какво да направя.Харесвам си едно момче от моето даскало,той е 11 клас,а аз съм 10.Страшно мн ме кефи,мн е симпатичен и мн е готин,като човек.Зная че и той има симпатии към мене :) И скро с едни наши общи познати ще ходим на кафе.Обаче проблема ми е следния,аз го харесвам и той мене и може да се получи нещо,но работата е там че живее в село,не че аз съм кои знае голямата гражданка,но родителите ми небиха го приели точно поради тази причина.И сега се чудя да изляза ли с негои с приятелите ни и да започна да имам връзка с него...или вълбще да не ходя на срещата,защото знам че родителите ми няма да приемат връзката ни :( :? :-k
Моето мнение е, че селянката си ти. В кой век живееш -XV? И как може да питаш другите дали да излизаш с някое момче или не, това сама трябва да решиш. Аман от овци дето влизат в тоя форум. 3 4 дена влизам и ми писна да гледам невероятно прости хлапета. До скоро се смеехме на американчетата, че са най-глупавата нация, но като гледам болшинството във форума, просто ми се плаче. Поне 50% от потребителите са абсолютно безмозъчни. Ебат се на поразия 12 13 годишни и след това питат във форума какво ще стане ако и ако... Вземете първо се пообразовайте малко и получете някво възпитание пък тогава се правете на големи каки и батковци

tirintina
06-09-2007, 19:56
Otidi!Ne izpuskai momenta...pak i zashto trqbva da kazvash na vashte 4e toi e ot selo tqh kakvo gi barka....da ne ti puka ot mnenieto im se pak ti shte si s nego ne te...6tom go haresvash deistvai! :-) :-D

~LiPs oF aN aNGeL~
06-09-2007, 20:24
Естествено,че трябва да отидеш.На родителите ти щи им е много по-гадно ако си подминала любовта на живота си заради тях :-)

small_kiss
06-10-2007, 10:20
I SpOrEd MeN TrQbVa dA OtIdEsH,KaKvO TI PuKa Ot rOdItElItE Ti ShToM Te KeFi PrObVaI..NiShTo NeGuBiSh :-)

06-10-2007, 10:24
ebi im maikata na vashte,ti si dostatuchno golqma za da opredelqsh sama s kogo iskash da izlezesh i po-vajnoto s kogo iskash da budesh!Bahti konservativnite roditeli.. :smt012

kobrichka
06-10-2007, 10:40
Разбира се че трябва да отидеш,какво значение има че е от село,а и все пак ти ще си с него не родителите ти.По добре ли ще е ако си с някое гражданче,но пропаднало.