PDA

View Full Version : naludni4evoooooooooooooo



ludetinka
06-08-2007, 12:18
Ей, хора вярвате ли в преплитането на съдби.В деня на раждането ми момчето, в което съм лудо влюбена от много години(когато бях дете), е било там.Разказваха ми, ме е видял(той е бил на 2) и много се е радвал за дете това е нормално.Но преди когато ходих на гледачка тя ми каза, че точно това е момчето за мен и точно с него е преплетана моята съдба и душа.Това е адски ненормална и налудничева история, но аз вярвам в нея, защото от малка съм влюбена в него и винаги съм имала специално отношение към него.Вярвате ли в такава история?Според вас това би ли могло да е истина?

love_girls
06-08-2007, 12:23
Ей, хора вярвате ли в преплитането на съдби.В деня на раждането ми момчето, в което съм лудо влюбена от много години(когато бях дете), е било там.Разказваха ми, ме е видял(той е бил на 2) и много се е радвал за дете това е нормално.Но преди когато ходих на гледачка тя ми каза, че точно това е момчето за мен и точно с него е преплетана моята съдба и душа.Това е адски ненормална и налудничева история, но аз вярвам в нея, защото от малка съм влюбена в него и винаги съм имала специално отношение към него.Вярвате ли в такава история?Според вас това би ли могло да е истина?

Разбира се :)
Даже звучи много красиво, а и познаваш човека цял живот :)
Дано наистина да е така, както казваш и да се уважавате взаимно и да се обичате лудо ;)

Kianna
06-08-2007, 12:25
Боже,Боже...

nejnoto mace
06-08-2007, 12:30
Съгласна съм красиво е, но дали е истина?Дано е.Всеки заслужава такава любов, истинска, и вечна.Дано и момчето те харесва както ти. Това малко прилича на приказка, но нима живота не е една голяма приказка?Дано твоята е с щастлив край.Все пак всеки мечтае да намери човек, който да познава отдавна и съдбите им да са преплетени както вашите.

Presley
06-08-2007, 12:50
Уф ами аэ не вярвам в такива неща,въпреки че понякога ми се иска да вярвам.Ако това ти носи щастие и надежда,повярвай.То вярата ни крепи.

mid_get
06-08-2007, 15:49
Уф ами аэ не вярвам в такива неща, въпреки че понякога ми се иска да вярвам. Ако това ти носи щастие и надежда, повярвай.То вярата ни крепи.
Подкрепям =D>

bai_brother
06-08-2007, 16:00
Ей, хора вярвате ли в преплитането на съдби.В деня на раждането ми момчето, в което съм лудо влюбена от много години(когато бях дете), е било там.Разказваха ми, ме е видял(той е бил на 2) и много се е радвал за дете това е нормално.Но преди когато ходих на гледачка тя ми каза, че точно това е момчето за мен и точно с него е преплетана моята съдба и душа.Това е адски ненормална и налудничева история, но аз вярвам в нея, защото от малка съм влюбена в него и винаги съм имала специално отношение към него.Вярвате ли в такава история?Според вас това би ли могло да е истина?

Тая история ми звучи като от някоя сапунка.
Иначе дано да истина всичко.
Склонен съм да вярвам в подобни неща но не изцяло.

JoeBanana
06-08-2007, 16:02
да, бе, както те устройва
уатевър
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

cacegka_3a_cekc
06-08-2007, 16:08
Ей, хора вярвате ли в преплитането на съдби.В деня на раждането ми момчето, в което съм лудо влюбена от много години(когато бях дете), е било там.Разказваха ми, ме е видял(той е бил на 2) и много се е радвал за дете това е нормално.Но преди когато ходих на гледачка тя ми каза, че точно това е момчето за мен и точно с него е преплетана моята съдба и душа.Това е адски ненормална и налудничева история, но аз вярвам в нея, защото от малка съм влюбена в него и винаги съм имала специално отношение към него.Вярвате ли в такава история?Според вас това би ли могло да е истина?


krasiva istoriq..kato po filmite..eh lubov lubov :smt007 :smt007 :smt050 :smt049 :smt060 :smt054 :smt055

koalka
06-08-2007, 16:08
Уф ами аэ не вярвам в такива неща, въпреки че понякога ми се иска да вярвам. Ако това ти носи щастие и надежда, повярвай.То вярата ни крепи.
Подкрепям =D>Съгласна.

BeBsItO
06-08-2007, 19:35
:D super istoriika,isklrteno se nadqvam da etaka :)

Th3MaN
06-08-2007, 19:37
Не вярвам в съдбата. Човек си прави всичко сам. Поне за мен е така.

06-10-2007, 19:57
Гледай "Music from unother room" с Джъд Лоу. Историята е същата. Enjoy. :)

MoHuTo
06-10-2007, 23:16
Уф ами аэ не вярвам в такива неща,въпреки че понякога ми се иска да вярвам.Ако това ти носи щастие и надежда,повярвай.То вярата ни крепи.

alkobalko
06-11-2007, 04:05
Уф ами аэ не вярвам в такива неща, въпреки че понякога ми се иска да вярвам. Ако това ти носи щастие и надежда, повярвай.То вярата ни крепи.
Подкрепям =D>Съгласна.

+ 1