PDA

View Full Version : za kosmite



Helpcho
06-08-2007, 12:26
Abe hora imali neshto s koeto mojesh da se namajesh ili neznam tam kvo da deistva kato obezbolqvashto kato si mahate kosmite na krakata s epilator ?

mid_get
06-08-2007, 13:07
Не знам например какво би могло да намали болката, но по принцип качествените и маркови епилатори имат обезболяващи и масажиращи приставки :wink: Иначе...стискаш зъби и така :smt005 А след епилация - лед, ама то е малко като "след дъжд, качулка" :-D

Because^You^Live
06-08-2007, 14:21
Можеш да се изкъпиш преди да се епилираш и така порите ще ти се поотворят и по-лесно ще излизат косъмчетата. Иначе има разни епилатори с обезболяващи приставки, но не знам дали има полза от тях. С времето ще те боли все по-малко. Айде успех!

N0_feAR
06-08-2007, 20:44
Можеш да се изкъпиш преди да се епилираш и така порите ще ти се поотворят и по-лесно ще излизат косъмчетата. Иначе има разни епилатори с обезболяващи приставки, но не знам дали има полза от тях. С времето ще те боли все по-малко. Айде успех!
освен това ще добавя и...използвай епилатор с пинсети, а не с дискове.

06-08-2007, 21:21
Можеш да се изкъпиш преди да се епилираш и така порите ще ти се поотворят и по-лесно ще излизат косъмчетата. Иначе има разни епилатори с обезболяващи приставки, но не знам дали има полза от тях. С времето ще те боли все по-малко. Айде успех!
освен това ще добавя и...използвай епилатор с пинсети, а не с дискове.Т.е. на Филипс, а не на Браун, нали :D

06-10-2007, 09:44
N0_feAR написа:
Because^You^Live написа:
Можеш да се изкъпиш преди да се епилираш и така порите ще ти се поотворят и по-лесно ще излизат косъмчетата. Иначе има разни епилатори с обезболяващи приставки, но не знам дали има полза от тях. С времето ще те боли все по-малко. Айде успех!

освен това ще добавя и...използвай епилатор с пинсети, а не с дискове.
Т.е. на Филипс, а не на Браун, нали Very Happy

ami moqt e na Braun i e s pinseti, ne zavisi ot markata mislq :-k

_PuNk`PrInCeSs_
06-10-2007, 10:13
Можеш да се изкъпиш преди да се епилираш и така порите ще ти се поотворят и по-лесно ще излизат косъмчетата.

Аз винаги правя така.За да намалиш болката, също минавай бавно и не търкай епилатора по кожата!Първо го повдигни леко, за да обереш най-дългите косми.После малко по-ниско, за по-късите и останалото е лесна работа!...Успех O:)

П.П:А да...и можеш да избегнеш болката като си махаш космите по-4есто...когато още са съвсем къси и не боли толкова O:) :) :P

krasivata_luvica
06-10-2007, 17:45
DEPILATOAR
i ima nov EPILATOR s oxlajdane mai e SIN na cvqt :-D