PDA

View Full Version : Проблем с момиче



evildevil
06-08-2007, 14:31
От опит знам че от тук идват най-добите и оригинални съвети затова се обръщам към вас. Ситуацията е следната: Аз един приятел и две момичета искаме да идем на концерт (имаме си по нещо с момичетата) ,НО една тяхна приятелка е решила да дойде с нас . Та чудим се четиримата как да я разкараме за да не се обиди. Не можем да я излъжем ,че са останали само скъпи билети защото тя може да провери моля помогнете! Не съм от София така ,че момичето няма да ни развали само концерта а и пътуването и спането... МОЛЯ ВИ дайте идеи

.....
06-08-2007, 14:34
Момчите вече се откаэа!

evildevil
06-08-2007, 14:37
дабе да ставаше толкова лесно

fti4ka
06-08-2007, 16:32
а какво ви пречи момичето аз не разбрах?

sh3_1s_7h3_0n3
06-08-2007, 16:40
а какво ви пречи момичето аз не разбрах?

:-s е, как к'во?! 2 момичета с 2 момчета отиват в София (може би ще спят в хотел)... и м/у момчетата и момичета явно има ала-бала... не ти ли говори т'ва нещо?! - че може би другото момиче ще бъде леко излишно... и ще свети поне на 1та двойка?!

пък к'во да направите... ако ще сте в хотел, й кажете, че вече сте запазили 2 двойни стаи примерно или 1 четворна... илиии че ще спите в няк'ви приятели, или нещо такова.. пфф доста тъпа ситуация честно казано... тая не се ли усеща, че м/у вас става нещо? ако не... намекнете й с действия... за др нз :-k

_donna_
06-08-2007, 17:58
пич,ти явно си от хората,които биха заговорили някого само,за да му поискат нещо.както и от тези,които искат съвет за личния си живот от някакви си.а такива хора изобщо не са приятни.спокойно и без това няма да топнеш чушката,другото момиче няма да ти пречи много.

06-09-2007, 09:07
пич,ти явно си от хората,които биха заговорили някого само,за да му поискат нещо.както и от тези,които искат съвет за личния си живот от някакви си.а такива хора изобщо не са приятни.спокойно и без това няма да топнеш чушката,другото момиче няма да ти пречи много.

ти па колко си спрела не е реално

Jamalska
06-09-2007, 12:07
Намере й и на нея мъжко:)

malka_sladuranka
06-09-2007, 12:39
Това е доста добра идея да запазите 2 двойни стаи и тя като чуе, че ще трябва да спи сама най-вероятно ще се откаже. :twisted:

Sexapilna_kukla
06-09-2007, 14:52
Това е доста добра идея да запазите 2 двойни стаи и тя като чуе, че ще трябва да спи сама най-вероятно ще се откаже. :twisted:
А може и да се присъедини, към някои от тях... :twisted:

malka_sladuranka
06-09-2007, 15:00
Това е доста добра идея да запазите 2 двойни стаи и тя като чуе, че ще трябва да спи сама най-вероятно ще се откаже. :twisted:
А може и да се присъедини, към някои от тях... :twisted: Щях да се учудя, ако ти нямаш някоя задна мисъл... :smt008

Sexapilna_kukla
06-09-2007, 15:04
Това е доста добра идея да запазите 2 двойни стаи и тя като чуе, че ще трябва да спи сама най-вероятно ще се откаже. :twisted:
А може и да се присъедини, към някои от тях... :twisted: Щях да се учудя, ако ти нямаш някоя задна мисъл... :smt008
Еее, съмняваш ли се в мен :twisted: Не че ти си по-назад... :smt058