PDA

View Full Version : страдание



иренаааааа
06-08-2007, 14:40
Эдравеите!Ще се пвтора,но форумът е страхотен и хората също !
Бях пуснала тема,но ето че ще пусна и таэи Просто всичко е много болеэнено,страданието ми няма край.Момчето,което ме мъчи вече 3 години,продължава.Може би той не го энае,но то и няма полэа...!Преди 3 години бяхме эаедно ,но эа много малко.След това ме эаряэа,много ме нарани.Мислех си ,че всичко ще отшуми,но уви не стана.От тогава мисля само эа него,страдам,плача...!Вече не мога и да спя !Наскоро се виждахме,не че беше и много наскоро де,но нещо не беше същото,е естествено де толкова време....абе и аэ неэнам.Обаче той скоро си хвана приятелка...като раэбрах сърцето ми направо се сви...!Не мога да го надживея,много ме боли.Вече нямам желание эа нищо.Опитах се да се пренастроя на друга вълна,да премисля всичко,да мсиля поэитивно...но ефект нямаше.Искам да сме эаедно,да спре да ме боли :smt009
:smt010 :smt010 :smt010
Благодаря на хората,които прочетоха това.

06-08-2007, 14:47
trqbva da izqsnite vzaimotno6eniqta si. 6tom ima priqtelka ve4e nqma kakvo da gubi6. vijdate li se postoqnno? ako ne e taka, 6te ti bude po-lesno da mu obqsni6 4uvstvata si. taka pone nqma da ti e gadno. trqbav da mu kaje6 4e durji6 na nego ot 3 godini. kato mu go kaje6 moje da se po4uvstva6 po-dobre, da razbere6 4e ne si zaslujava da se susipva6. az samata se susipvam ot 2 godini. uspeh mila

иренаааа
06-08-2007, 15:29
Благодаря все пак эа мнението...

06-08-2007, 15:36
Znam kak se 4uvstva6...naistina v momenta kakvoto i da kaja znam 4e nqma da ti pomogne!Prosto iskam da znae6 4e az sum s teb....i se nadqvam da go preudolee6 skoro ili ne6tata da se razviqt o6te po dobre i da trugnete..i da ste 6tastlivi do kraq na jivota vi....

PS:Bah za6to i men ne me obikne nqkoe momi4e taka....Vinagi popadam na ******

bai_brother
06-08-2007, 15:36
Щом си е хванал приятелка значи не го интересуваш.
Знам че ще е трудно но тегли една майна и точка. :idea:

В край на краищата хубави момчета колкото искаш.

06-08-2007, 15:41
Щом си е хванал приятелка значи не го интересуваш.
Знам че ще е трудно но тегли една майна и точка. :idea:

В край на краищата хубави момчета колкото искаш.
Не попадам на такива....повечето искат само секс...
Эа да го эабравя ми трябва свястно момче...а и е доста трудно да теглиш майна ,при положение че иэпитваш доста сериоэни чувства. :smt010 :smt010 :smt010

bai_brother
06-08-2007, 15:54
Щом си е хванал приятелка значи не го интересуваш.
Знам че ще е трудно но тегли една майна и точка. :idea:

В край на краищата хубави момчета колкото искаш.
Не попадам на такива....повечето искат само секс...
Эа да го эабравя ми трябва свястно момче...а и е доста трудно да теглиш майна ,при положение че иэпитваш доста сериоэни чувства. :smt010 :smt010 :smt010

Е трудно е но не е невъзможно.

Presley
06-08-2007, 15:55
Щом си е хванал приятелка значи не го интересуваш.

иренаааа
06-08-2007, 17:44
Е очаквам още отговори.Ще бъда блогодарна :-)

Th3MaN
06-08-2007, 19:44
Ми направи нещо няма друг начин. Пробвай се пак но ако не стане се откажи зашото е тъпо толко много време да го харесваш и нищо да не става.

Nassgerrack
06-08-2007, 19:50
Е очаквам още отговори.Ще бъда блогодарна :-)

Щастието не се крие в един единствен човек. На тоя пич дюържиш толкова много именно защото нищо не е станало с него,фантазията ти работи ли работи и ти се опитваш да живееш в нея.

Тоя го оставяй,няма смисъл да се занимаваш. Мен да питаш щаститето можеш да го намериш дори при съседа от долния етаж,с който едва едва си казваш здрасти на разминаване по стълбите :)

nejnoto mace
06-08-2007, 19:56
Абсолютно знам как се чувстваш и аз имах подобен проблем.Мила трябва да го преживееш.Знам, че боли, знам, че без него светът е гаден, че няма край на вечната гореща болка.Но ще дойде спокойно.Ти си обичала истински, обичала си със сърце и душа и си била наранена.Това е неизбежно.Опитай се да надживееш това момче, знам че боли много силно.Но животът си тече и само погубваш щастливите си дни.Не се ядосвай а се стегни и продължи напред колкото и да ти се струва че боли.

П.С. Давай мила аз съм с теб забрави го!!!Трябва да опиташ да го забравиш!Давай

^DiVo^TiGaRcHe^
06-09-2007, 12:20
Ако това е истинската ти любов едва ли ще го преодолееш, но докато не му споделиш всичко което е в сърцето ти, нито ти ще се успокоиш, нито ще получиш шанса да бъдете отново заедно.И все пак не се знае какво си била ти в неговия живот, постарай се да осъзнаеш дали истински те е обичал, и ако не е пребори се със себе си и го заличи от живота си.Трудно е и не знам какъв характер си и дали ще успееш, но опитай! Успех!