PDA

View Full Version : Малко помощ няма да откажа



Deizy
06-08-2007, 14:49
Има едно момче в училище,което много ми харесва обаче не мога да разбера дали харесва мен или приятелката ми!Какво да направя,за да разбера?
И още един въпрос.Същтото това момче много често се разтрива при гърдите или по-точно около сърцето,като по някои път само притиска ръката си там!Това нормално ли е?

bai_brother
06-08-2007, 15:17
Има едно момче в училище,което много ми харесва обаче не мога да разбера дали харесва мен или приятелката ми!Какво да направя,за да разбера?
И още един въпрос.Същтото това момче много често се разтрива при гърдите или по-точно около сърцето,като по някои път само притиска ръката си там!Това нормално ли е?

На първия въпрос отговора е лесен :
Дай му да разбере че го харесваш и по това как ще реагира той ще разбереш дали те харесва.

Що се отнася до това че си разтрива гърдите причините може да са няколко :
1. Може да има болно сърце (Да не дава господ).
2.Може да го болят гръдните мусколи.
3.Може да го боли някое ребро.
4.Може просто да е някъв навик.
5.Може да го боли нещо друго в тази област ако например е имал контузия преди време на това място.

За други в момента не се сещам.

Дано да съм помогнал. :smt006

Deizy
06-08-2007, 15:41
Май эабравих да спомена,че с това момче не се познаваме лично.Но всеки ден без изключение се засичаме на доста необичайни места!
А за второто незнам,но няколко пъти ходише при лекарката и след това си тръгваше веднага!

Presley
06-08-2007, 15:50
Еми то си личи в повечето случаи...ама все пак эа да се увериш се эапоэнаите!Тъпо е иначе да харесваш някого,който даже не поэнаваш..!Поне в Скайп не сте ли си писали???Энаеш ли му името? :-D
А относно сърцето...неэнам.Ако се эапоэнаете може и да научиш.

bai_brother
06-08-2007, 15:50
Май эабравих да спомена,че с това момче не се познаваме лично.Но всеки ден без изключение се засичаме на доста необичайни места!
А за второто незнам,но няколко пъти ходише при лекарката и след това си тръгваше веднага!

Е запознайте се де.

JoeBanana
06-08-2007, 15:58
Същтото това момче много често се разтрива при гърдите или по-точно около сърцето,като по някои път само притиска ръката си там!Това нормално ли е?
минал е гърдите на контра и ся го боцка http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Deizy
06-08-2007, 16:12
Малък проблем:хващаме срам щом го видя :!: :!: :!:

Presley
06-08-2007, 16:17
Малък проблем:хващаме срам щом го видя :!: :!: :!:
Повярвай ми-никакъв съвет няма да ти помогне в тоэи случай! :roll: Единственото ,което ще ти помогне е малко смелост,която можеш да придобиеш сама..!ПРосто се эамисли колко много би иэгубила от срама , и не само в любовта!А и по-добре да рискуваш ,эа да спечелиш или да эагубиш.Эащото ако не рискуваш няма да энаеш какъв би бил реэултата.Желая ти късмет и смело! :-D

Deizy
06-08-2007, 16:25
Скъпи по-лесно е да се каже,отколкото до се направи.Идеално знам,какво трябва да направя,но ми стига само да го погледна и до там с великата реч!!!!!!

Presley
06-08-2007, 16:36
Скъпи по-лесно е да се каже,отколкото до се направи.Идеално знам,какво трябва да направя,но ми стига само да го погледна и до там с великата реч!!!!!!
Първо скъпа аэ съм момиче.Второ какво повече мислиш ,че можем да направим?Трето-като неэнаеш какво искаш ,не пускай теми!Не моа да дойда и вместо тебе да го эаговоря!Еххх нахални хора

Deizy
06-08-2007, 18:09
Уо-уо-уо,кротко маце.Поисках съвет дадохте ми-Благодаря!Обаче не съм казвала ти да говориш с него :!: :!: :!: :!: :!:

Th3MaN
06-08-2007, 19:52
Уо-уо-уо,кротко маце.Поисках съвет дадохте ми-Благодаря!Обаче не съм казвала ти да говориш с него :!: :!: :!: :!: :!:
Когато искаш съвет трябва да си настроена да получиш всякакви съвети и добри и лоши. Недей да се закачаш с тези който ти ги дават.

nejnoto mace
06-08-2007, 20:01
Ами запознай се с него.Отиди смело и го покани да излезете или просто кажи здравей.Поискай му скайпа или номера и започни да го опознаваш.Лека полека ще разбереш харесва ли те или не.Надявам се да те харесва.

Deizy
06-08-2007, 20:14
И аз така се надявам,ама знам ли какво му е в главата.Тоя човек е чиста загатка!

tuzaro
06-08-2007, 20:29
детската градина пак е тука :lol: кат толкова те е срам да му го кажеш в лицето му пиши песмо :D

Th3MaN
06-08-2007, 20:31
детската градина пак е тука :lol: кат толкова те е срам да му го кажеш в лицето му пиши песмо :D

А така кажи си им ;)

Deizy
06-09-2007, 07:15
Коментар на последната тъпотия е напълно излишен!
Писмо-по-тъпо не може ли да го измислиш???? :roll: :roll: :roll:

rakiQ
06-09-2007, 11:36
растът му цици не човека :-D

06-09-2007, 12:32
растът му цици не човека :-D
Tва ми напомня за един виц:

- Мамо растът ми цици!
- Дреме ми на к*ра, Драгане, баща ти е тревастит!
:::

Deizy
06-09-2007, 14:32
А искаш ли но теб нещо да ти израсте? :evil: