PDA

View Full Version : проблем с тегло



Гост01
06-08-2007, 15:41
Имам един въпрос към момичетата главно.

Имам един проблем с теглото който ме дразни от както съм жив. Проблема ми е 4е съм доста слаб. Не съм дребен (1.80 съм), но съм кльощав като за възрастта си.
Вие как мислите, сериозна пречка ли е това по отношение на моми4етата.

За вас ли4но това пре4ка ли е да харесате някое момче като за гадже примерно?

mid_get
06-08-2007, 15:46
Естествено, че външният вид има значение, но само за първите впечатления :wink: А и всичко е прекалено относително... :-k Ти никъде не споменаваш колко килограма си, че да можем да ти дадем някакво мнение...Допълни си поста и след това ще допиша ;-)

bai_brother
06-08-2007, 15:49
Имам един въпрос към момичетата главно.

Имам един проблем с теглото който ме дразни от както съм жив. Проблема ми е 4е съм доста слаб. Не съм дребен (1.80 съм), но съм кльощав като за възрастта си.
Вие как мислите, сериозна пречка ли е това по отношение на моми4етата.

За вас ли4но това пре4ка ли е да харесате някое момче като за гадже примерно?

Яж повече калорична храна и готово.

Гост01
06-08-2007, 15:50
около 55. Немога да кажа със точност

Presley
06-08-2007, 15:53
Найстина си ДОСТА слаб.Може би това ще ти прави лоши шегички,эащото повечето момичета гледат само вънщноста.Попринцип първото впечетление е важно ,но пък не е вечно.А и нали энаеш-по дрехите посрещат,по ума иэпращат.

cacegka_3a_cekc
06-08-2007, 16:21
Имам един въпрос към момичетата главно.

Имам един проблем с теглото който ме дразни от както съм жив. Проблема ми е 4е съм доста слаб. Не съм дребен (1.80 съм), но съм кльощав като за възрастта си.
Вие как мислите, сериозна пречка ли е това по отношение на моми4етата.

За вас ли4но това пре4ка ли е да харесате някое момче като за гадже примерно?


as li4no bih ti predlojila da po4ne6 malko fitnes4e..da napravi6 myskyli :wink:

beautiful.soul
06-08-2007, 16:44
слабичък си да.. ама не мисля,че тва е най- важното, то и аз съм под нормата ама си ходя на фитнесче и тва ме кара да се чувствам по добре ...
почни фитнес .. и не заради тва да не изглеждаш по този начин който си, а заради самия себе си.. за да се чувстваш добре!
Ти явно гледам доста държиш на отношенията си с момичетата и това как ще им се отрази външния ти вид, това ИЗОБЩО ИЗОБЩО не трябва да те притеснява, защото ако самия ти се харесваш и те ще те харесват.. !
А за тези момичета, които гледат само мускули и външен вид мисля, че са доста повърхностни, ако питаш за отношението си от страна на тези момичета, ще ти кажа че наистина ще имаш проблем с отношенията си ако не почнеш да тренираш и да изглеждаш по добре, но дълбоко се съмнявам че искаш такова момиче до себе си !
Намери си някоя която ще държи на теб такъв какъвто си.. още повече че това ще повдигне и твоето самочувствие.. !
Просто за да си изградиш едно прекрасно мнение за себе си и самочувствие погрижи се сам, и намери по добра причина, а не някакви си момичета... !

Uptown_soldier
06-08-2007, 17:14
Ако отидеш само за лятото на фитнес, ще заякнеш и ще видиш как всички ще започнат да те заглеждат. Но не прекалявай, че ще заприличаш на мутра.

leko_otkachena
06-08-2007, 17:16
ne na men ne mi prechi

IGNGN
06-08-2007, 19:14
180 - 55 кила :shock:

Баси
Аз съм 85 и съм 190см и пак приличам на закачалка... въобще не мога да си представя колко си хърбав... това ОПРЕДЕЛЕНО ще се отрази на социалния ти живот

Th3MaN
06-08-2007, 19:23
Ми според мене това не е най-важното но все пак се оптай да наякнеш малко. Не е само за момичетата това ти пречи и за други работи със сигорност.

06-08-2007, 19:38
1,80 и 55? Точно колкото един мой приятел :) Е, той никога не е страдал от липса на женско внимание, просто защото не обръща внимание на телосложението си. А и има такава харизма, че никой не му се е подигравал, още по-малко момичетата. Така че - да не те притеснява това :) Аз лично нямам нищо против слабите момчета, ако човекът ми харесва, неща като тегло няма да са ми фактор...ти виж дали нямаш някакъв здравословен проблем, защото това е важно, ако такъв ти е метаболизмът и структурата - не си го превръщай в комплекс. Ако имаш време и възможност се позанимавай със спорт, не защото изведнъж ще станеш "огромен", а защото ти самият ще чувстваш, че правиш нещо, а това чувство е в основата на всичко друго.

bulgarche
06-08-2007, 19:46
По-висок съм от теб и също съм слаб. Мой приятел е и от мен по-висок и по-слаб, но не бих казал че ни липсва женско внимание. Аз съм си мършав и жилав. Не съм клечка. Мисля че така съм си добре :)

lLady_MooN_RaiN
06-09-2007, 04:40
Глупости, естествено, че не е пречка. Какво сега, хората които не са идеални да си стоят сами ли. Любовта е за всички! Друг в въпроса, че винаги съм се чудила на мъже, които си имат по-някой друг недостатък да искат да са с момичета манекенки, руси с огромни цици и крака започващи от сливиците...

bik4eto
06-09-2007, 17:43
awe pi4 az s1m p1k naobratno kazvam ti po zle e

mechtaq_za_teb
06-09-2007, 18:03
Za tezi,koito darjat na vanshniq vid opredeleno e pre4ka..za drugi ne e.Osven da napravish neshto po vyprosa neznam.

BeBsItO
06-09-2007, 18:10
hapvai 4esto i po mnogo, hodi na fitnes i qj sladko nai vajnoto seki den. haha slu6ai mene ,az sam spec po debeleene :D ina4e ako ne stane ospee6 da NE ti puka, koito te haresa 6e te haresa takav kavto si !