PDA

View Full Version : lock



Amigo0o
06-08-2007, 17:11
затворена

Uptown_soldier
06-08-2007, 17:17
Значи тя е от даскало и е с една година по малка е от мен.
И така цяла година почти се гледахме осмихвахме се един друг но не се познавахме лично защото не се събирахме в една компаниа и така месеци на ред и аз успях да и разбера скупа и така намерихме се по скупе чатихме си докато един ден тя ми написа че много ме харесва и иска да ходим и така ние тръгнахме и на другиа ден се раходихме поприказвахме си но не се целунахме нз беше е срам или мене нз точно и след два дни смятахме да се видим пак но приятелката и доиде и ми каза че не искала да ходи с мен вече....и така но виждам си мисля че ме харесва още в даскало не си говорим само по чата аз още я харесвам и нз какво да направя да и кажа ли че още е харесвам?? :cry:

1. Приятелката и уточнили защо не иска, вече да е с теб.
2. Говорете си и в училище, а не само по скайпа.
3. Няма лошо, да признаеш чувтвата си.

Presley
06-08-2007, 17:18
А какви са отношенията ти с приятелката и?Да не би тя по някакъв начин да и е повлияла?Иначе да-кажи и.Това е единственият начин да си я върнеш,ако още иэпитва нещо към теб.

Amigo0o
06-08-2007, 17:22
Значи тя е от даскало и е с една година по малка е от мен.
И така цяла година почти се гледахме осмихвахме се един друг но не се познавахме лично защото не се събирахме в една компаниа и така месеци на ред и аз успях да и разбера скупа и така намерихме се по скупе чатихме си докато един ден тя ми написа че много ме харесва и иска да ходим и така ние тръгнахме и на другиа ден се раходихме поприказвахме си но не се целунахме нз беше е срам или мене нз точно и след два дни смятахме да се видим пак но приятелката и доиде и ми каза че не искала да ходи с мен вече....и така но виждам си мисля че ме харесва още в даскало не си говорим само по чата аз още я харесвам и нз какво да направя да и кажа ли че още е харесвам?? :cry:

1. Приятелката и уточнили защо не иска, вече да е с теб.
2. Говорете си и в училище, а не само по скайпа.
3. Няма лошо, да признаеш чувтвата си.
Ми каза че още не била готова за ново момче , а тя самата искаше да ходим....мисля че крие нещо

leko_otkachena
06-08-2007, 17:23
pital li si q dali ne krie neshto?

Amigo0o
06-08-2007, 17:24
А какви са отношенията ти с приятелката и?Да не би тя по някакъв начин да и е повлияла?Иначе да-кажи и.Това е единственият начин да си я върнеш,ако още иэпитва нещо към теб.
Не вярвам да е нещо заради приятелката и , защото аз не се познавах с нея дори...

leko_otkachena
06-08-2007, 17:25
А какви са отношенията ти с приятелката и?Да не би тя по някакъв начин да и е повлияла?Иначе да-кажи и.Това е единственият начин да си я върнеш,ако още иэпитва нещо към теб.
Не вярвам да е нещо заради приятелката и , защото аз не се познавах с нея дори...tova ne znachi,che ne moje da e zaradi neq

Uptown_soldier
06-08-2007, 17:33
Някой те лъже.

Th3MaN
06-08-2007, 19:57
Не виждам смисал първо е искала да ходите а после да скъсате и то чрез приятелката и да ти го каже. Някакси много е странно. Незнам питай я лично да ти каже всичко.

tuzaro
06-08-2007, 20:08
я кажи ти колко си голям?

06-17-2007, 22:52
14 г

_[LiFe-StiLe]_F
06-17-2007, 22:54
ха 14 :lol: и тя ако е на толкоз ясно що сте такива заблудени :lol: повече не питай :smt005

Valserp
06-17-2007, 23:27
Мда, слушай кака си Life Style, която така като я гледам не е над 16.

Както и да е, ти си на 14, тя на 13 и това, дето се е случило си е просто детска глупост. Ще ме извиняваш, не ща да те засягам, просто това са единствените думи, с които може да се опише ситуацията. Момето още не са й порастнали и не знае какво иска. По-добре си вземи друга.

BAYO
06-17-2007, 23:39
Съгласен съм с останалите. Просто момето още не знае кфо иска или по-точно иска от всичко и по много и по бързата процеура, за тфа не се занимаай, ами си хвани някоя пооо ... някоя по- от нея :>

asi_basi
06-17-2007, 23:51
I men 6te me izvinqva6, ama lape6ka rabota... nameri si druga, kvi sa tiq gluposti deto se zanimava6 :smt017

GOLBEZ
06-18-2007, 05:04
Браво на теб че си се опитал да направиш нещо.=D> Грешка си направил че не си я целунал . Всяка жена иска секс, но в различни количества. Ако ти не я ч*каш друг ще го направи .
Съвета ми е да не си пишеш и по Скайпа с нея. САмо здравей като се видите някъде по коридорите . Нека те види с други жени да разбере че е направила грешка като те е оставил не и обръщай голямо внимание. Нека тя да те търси. И наистина намери си друга за какво ти е точно това девойче на бас че ако излезнеш навън ще си харесаш още поне 3 :lol: :lol: :lol:
Като не те ще ОКИ, няма проблем, тя се бори за теб не ти за нея.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

koalka
06-18-2007, 08:48
Малка е и може би за това се срамува да ти каже, че не те харесва, а пък тогава защо си пише с теб.Просто да спре.
Наистина е по-добре да си намериш момиче на твоята възраст.Може би тогава нещата ще са по-различни.

sasha_90
06-18-2007, 10:33
да не би приятелката й да те харесва и затова?
може пък твоята "любима" да си е играла с теб.

white_chik
06-18-2007, 19:24
Ще кажа кво да направиш - ПОРАСНИ.Научи се да решаваш проблемите си наживо,а не по скайп.

TuZAra
06-18-2007, 21:28
pital li si q dali ne krie neshto? По-добре не я питай зашото може да крие 1 голям пенис в гащите си :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D

jane_
06-18-2007, 21:36
Hora...mn ste grubi s mom4eto!!!!!Q se stegnete.Moje da sa malki eb..si ama i te imat 4uvstva.
Amigo..izpadnal si v poredica nedorazumeniq!Az mislq 4e sled kato tq o6te si pi6e s teb..to 100% ima nqkvi meraci!!!To..ina4e nqma smisul! Izqsnete si ne6tata! Kaji i 4e ne si q zabravil i mn durji6 na neq kat 4ovek...kaji i 4e e mn sladka...i... 6e padne v kapana devoi4eto! ;) To...tolko im trqaa v interes na istinata
aide..Dano ti pomognah...puk 6e pi6e6 da kaje6 kvo e stanalo!!!!!

TuZAra
06-18-2007, 21:38
Сащо и кажи , че ако наистина има такав пенис да се маха от теб щот после ще стане по сложно ... кой кого ще чука а :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Vladokaaa
06-19-2007, 04:37
Значи тя е от даскало и е с една година по малка е от мен.
И така цяла година почти се гледахме осмихвахме се един друг но не се познавахме лично защото не се събирахме в една компаниа и така месеци на ред и аз успях да и разбера скупа и така намерихме се по скупе чатихме си докато един ден тя ми написа че много ме харесва и иска да ходим и така ние тръгнахме и на другиа ден се раходихме поприказвахме си но не се целунахме нз беше е срам или мене нз точно и след два дни смятахме да се видим пак но приятелката и доиде и ми каза че не искала да ходи с мен вече....и така но виждам си мисля че ме харесва още в даскало не си говорим само по чата аз още я харесвам и нз какво да направя да и кажа ли че още е харесвам?? :cry:

Стани на 13-14 и ще проумеееш каква е работата