PDA

View Full Version : Какво знаете?



kuber
06-08-2007, 18:19
Какво знаете за съществуващите раси/цивилизации на земята до сега...
Кои са, колко са биле и коя раса властва сега?
А може би отхвърляте подобни хипотези за предисшни цивилизации?
Какво означава според вас числото "666" и защо е "числото на звяра"...?

06-08-2007, 18:54
em 666 e mn qko 4islo imam go po rojdenie na kraka otdolu mn e qko .........ima si nekvi legendi tam ama az ne gi znam mnogo.....ina4e 100% predi nas e imalo i drugi civilizacii......

zloto
06-08-2007, 18:58
666 ми е любимото число.. има нещо мистично в него :twisted:
Иначе за цивилизациите нз, баща ми се интересува от такива неща... преди нас е имало много други цивилизации, който са изчезнали... след време може и нашата цивилизация да изчезне...

mesmer
06-08-2007, 19:35
A вярваш ли, че земята е куха?

mesmer

kuber
06-08-2007, 19:39
Според един руски писател (забравих му името) цивилизациите до момента са 5...
1. Ангелоподобни - огромни същества без плът, а с тела от светлина, живеещи по между сва свята.
2. Призракоподобни - огромни полу плътни същества можещи да преминават през материята и пространството.
3. Лемурийци - огромни плътни същества с множество крайници, владеещи до съваршенство телепатията и антигравитацията.
4. Атлантиди:
- Ранни Атлантиди - Подобни на Лемурийците, имат три очи, но с по ограничени психически възможности, те вече използват реч.
- Късни Атлантиди - Високи окло 3 метра, с две ръце и два крака, третоото око вече е затворено, водят полу воден начин на живот и всичките там неща дето сте чували за тях.
5. Арийци - това сме ние!
Това са хипотези - не доказани твърдения, но интересни за рамишляване...

Glezanka
06-08-2007, 20:08
"Мнозина вярват в пророчества предвещаващи тъмно бъдеще за човечеството. Поличбите са навсякъде около нас – терористични атаки, резки промени във времето, природни катаклизми. Но числото 666 предвещава появата на най-ужасното бедствие от всички – с него е белязан Антихристът. Получил цялата сила на Сатаната, някой ден той ще слезе на земята и ще доведе до края на света." :roll:

kuber
06-08-2007, 20:19
"Мнозина вярват в пророчества предвещаващи тъмно бъдеще за човечеството. Поличбите са навсякъде около нас – терористични атаки, резки промени във времето, природни катаклизми. Но числото 666 предвещава появата на най-ужасното бедствие от всички – с него е белязан Антихристът. Получил цялата сила на Сатаната, някой ден той ще слезе на земята и ще доведе до края на света." :roll:

Според някой учени Антихристат е Император Нерон а 666 е кодираното му име на еврит. Той е живял през първи век и бел един от най големите гонители на христианството!

Но има и други хипотези за 666...
ако някой знае нещо нека пише...

Ниго
06-08-2007, 20:23
А ако боравехме не с деци,алма. ами хексадецимална или октагонална бройчна ситема?

666 е просто число (или значи шшш за тези, които нямат кирилица)

Живеем в тридимесионален свят, обаче дин дву-дименсионален такъв също възможен.
n-дименсии как звучи.

В геометрията на Лобачевкси, която е с n измерения нещата са съвсем различни от сегашната представа. Например там две успоредни прави моат да се пресичат, а правата да не е най-краткото тазстояние между две точки.

За ламериицте, хобитите и другите такива четерте в детските книжки.

Glezanka
06-08-2007, 20:28
Ами ... за това число на дявола не пишеше ли нещичко и в "Шифара на Леонардо" или се бъркам ... :roll:

kuber
06-08-2007, 20:41
[

Ернст Мулдашев ;)

Верно, той беше, мерси...

kuber
06-08-2007, 20:54
Напълно съм съгласен с теб...
Незнам дали си спомняш, но той човека мине не мине глава и гаврътва по едно...
Но е интересно четиво въпреки, че ис противоречи!

free_cool_GirL
06-08-2007, 20:56
аз пък съм чувала две версии за 666, смисъл за числото се разбира мисля че от някакъв сън...а по принцип това което се случва в сънищата означава че ще се случи обратното в реалността.И някои мисля беше сънувал сън за дявола или нещо подобно...и е сънувал числото 666 а обратното би трябвало да е 999...
Числото на дявола фактически било 999
тва го бях чела някъде.... :-k

_donna_
06-08-2007, 21:10
хаха,тоя руски писател/както го наричате/ е дървен философ/тире/фанатик..а от тва по-лошо нЕма.

колкото до "числото на звяра",свързвам го само с песента на Мейдън,
която за малко да ме убие от смях на концерта..

06-13-2007, 06:44
666 ми е любимото число.. има нещо мистично в него Twisted Evil
Иначе за цивилизациите нз, баща ми се интересува от такива неща... преди нас е имало много други цивилизации, който са изчезнали... след време може и нашата цивилизация да изчезне... Моля?!Искам да обърна внимание на първата част от това което каза!Как може това число да ти е любимо :?: :!: Та това е числото на дявола!!Но ако си любител на тези неща,никой не те спира! :roll:

Disorder
06-13-2007, 09:49
Според един руски писател (забравих му името) цивилизациите до момента са 5...
1. Ангелоподобни - огромни същества без плът, а с тела от светлина, живеещи по между сва свята.
2. Призракоподобни - огромни полу плътни същества можещи да преминават през материята и пространството.
3. Лемурийци - огромни плътни същества с множество крайници, владеещи до съваршенство телепатията и антигравитацията.
4. Атлантиди:
- Ранни Атлантиди - Подобни на Лемурийците, имат три очи, но с по ограничени психически възможности, те вече използват реч.
- Късни Атлантиди - Високи окло 3 метра, с две ръце и два крака, третоото око вече е затворено, водят полу воден начин на живот и всичките там неща дето сте чували за тях.
5. Арийци - това сме ние!
Това са хипотези - не доказани твърдения, но интересни за рамишляване...

Ернст Мулдашев ;)

Хубава му е теорията на човека, но много малко доказателства сякаш привежда. Кара те да се замислиш и все пак не успява да те убеди.
Някой чел ли е "Боговете на новото хилядолетие"?

quench
06-13-2007, 10:40
Хммммм :-k

не съм чел трудовете му, но каквото написа кубер - хе, прилича ми на Лавкрафт ;)

тъй като вярвам в цикличността на историята, мога обаче да призная, че имаме съмнение за технологично и културно развити цивилизации - като казвам цивилизации, нямам предвид видове - със сигурност поне 2 - в Кавказ и в Централна Америка

но това подлежи на доказване - а и дори да се докаже, едва ли ще бъде пуснато на бял свят, защото би разклатило сериозно устоите на модерната цивилизация