PDA

View Full Version : KakBo cTaBa HanocлеDЪк okoлo MeH...!?



онемяла
06-08-2007, 19:24
Просто не мога да се съвзема още и се чудя какво толкова...защо се случват само такива неща...не мога да повярвам! На скоро едно момче от старото ми училище почина :smt010 Познавах го много добре.. Преди това едно друга моя позната се беше самоубила... тук около нас двама наши съседи и те починаха...не бяха толкова възрастни хората..една позната претърпя катастрофа :cry: Не мога вече да повярвам и не знам къде се намират...защо животът е такъв...и то всичко това се случва с млади хора..! Адски ми е мъчно и не мога да си обясня защо винаги на добрите се случват такива трагедии..не мога да го понеса и се чудя..какъв е тоя живот..струва ли си да го живеем..като накрая се отнема така нелепо...не, в криза съм :smt011

RAWRRR
06-08-2007, 19:27
Не мисля,че е много уместно да с еизкарваш жертва.Аз не разбрах защо си *в криза* защото около теб умират хора или защото ти е мъчно за тях?

онемяла
06-08-2007, 19:38
Добре...явно някои хора не ме разбират правилно...в никакъв случай не съм искала да се изкарам жертва! Просто споделих, а защо ти така ме разбра, не знам... :| Мъчно ми е и не мога да се съвзема и говоря(пиша в момента) доста несвързано.. плаках 2 дни подред и още се чудя как може...не знам какво да кажа повече.. лека им пръст... :smt011

RAWRRR
06-08-2007, 19:55
Просто лошо стечение на обстоятелствата е че са починали почти едновременно.Наивно е да си мислиш,че не се случват такива тъжни работи :-)

онемяла
06-08-2007, 20:21
Не си мисля,че не се случват такива неща,мисля си,че не е справедливо толкова млади души да си отиват и то в голяма част от случаите заради несправедливостта

06-08-2007, 20:34
и кво правим ся? живота е гаден. свиквай

Glezanka
06-08-2007, 21:10
Abe wsichko e sudba ... shtom se e sluchilo taka znachi e trqbwalo ... swikwai s nesprawidliwosta na jiwota ... ne se otchaiwai,a se suwzemi :)

muqnw
06-08-2007, 21:23
Ebasi,kvi ste gadni..momi4eto e tujno,a vie daje ne i izkazvate sa4uvstviqta si..jivotat bil gaden-ami gaden e,ama tova ne ozna4ava,4e trqbva da se slu4vat podobni ne6ta,za da go dokazvat. Spokoino,mila. ujasno e,no vsi4ko 6te premine. Mn sajalqvam za slu4ilite se ne6ta naposledak okolo teb,no za sajalenie naistina vse pove4e mladi hora umirat..Ujasno e,no trqbva vse nqkak si da prodaljim,za6toto v nas e istinata..!

Glezanka
06-08-2007, 21:30
Ebasi,kvi ste gadni..momi4eto e tujno,a vie daje ne i izkazvate sa4uvstviqta si..jivotat bil gaden-ami gaden e,ama tova ne ozna4ava,4e trqbva da se slu4vat podobni ne6ta,za da go dokazvat. Spokoino,mila. ujasno e,no vsi4ko 6te premine. Mn sajalqvam za slu4ilite se ne6ta naposledak okolo teb,no za sajalenie naistina vse pove4e mladi hora umirat..Ujasno e,no trqbva vse nqkak si da prodaljim,za6toto v nas e istinata..!

Towa ne e "Iskreno i lichno" i az ne sum Miglena Angelowa ... kato se chuwstwa zle momicheto da ne tyrsi uspkoeniq ot masa nepoznati hora,a da potyrsi pomosht ot roditeli,priqteli ...

Seducti0n
06-09-2007, 01:12
Просто не мога да се съвзема още и се чудя какво толкова...защо се случват само такива неща...не мога да повярвам! На скоро едно момче от старото ми училище почина :smt010 Познавах го много добре.. Преди това едно друга моя позната се беше самоубила... тук около нас двама наши съседи и те починаха...не бяха толкова възрастни хората..една позната претърпя катастрофа :cry: Не мога вече да повярвам и не знам къде се намират...защо животът е такъв...и то всичко това се случва с млади хора..! Адски ми е мъчно и не мога да си обясня защо винаги на добрите се случват такива трагедии..не мога да го понеса и се чудя..какъв е тоя живот..струва ли си да го живеем..като накрая се отнема така нелепо...не, в криза съм :smt011-Нещата,просто се случват и въпреки желанието си ние,не можем да ги променим.Не става въпрос за примирение,а за това да издържаш стоически на житейските преврати и неволи.Въпреки трудностите да,продължаваш напред,където те очаква бъдещето,а не да съсипваш настоящето си със болезнени спомени от миналото.Каквото и да се случва,се бори и никога не позволявай на неприятнте и трудни моменти да те сломят духом,да те сведат до морална и физическа деградация и упадък.

teenkopele
06-09-2007, 07:00
Живот...

sinful`girl
06-09-2007, 15:54
Понякога в живота на човек има един такъв момент,в който се случват само лоши неща и нищо хубаво. Но след тези моменти изгрява слънце и всичко се оправя,не се притеснявай ;)

malka_sladuranka
06-09-2007, 16:01
Не мисля,че е много уместно да с еизкарваш жертва.Аз не разбрах защо си *в криза* защото около теб умират хора или защото ти е мъчно за тях? Сигурно иска да каже депресия. Нормално е да се подтисне при толкова смърт около нея. :?